Page 15 of 15 FirstFirst ... 5131415
Results 295 to 301 of 301

Thread: Etapa 7 2021/2022

  1. #295
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    mai bine invata trade si bagate pe bitcoin ))
    Prostii, pariurile sunt viitorul!
    Sa astepti luni de zile sa faci 25% cand in pariuri poti face intr-o zi, si peste 25%! Heh. Problema e ca-n pariuri noi nu vrem 25% sau 50%, noi vrem mii la suta pe zi, de-aia pierdem. Daca am fi mai cumpatati, am castiga.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #296
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    O iau oile cu doua maini

    Hai cu septula, manca-mi-ar familia lu Gigi lula..
    colegu, iedi lucreaza cu "materialul clientului". rabdare, daca si ciobanul are rabdare si nu pune cruce la ce a mai ramas din Steaua, cred si sper ca din retur vom avea si ceva rezultate.

  3. #297
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    "vom fi mai mai smeriti decat azi si mult mai puternici ca maine!" (cu iordanescu antrenor).
    rabdare si tutun!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #298
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Ahaha,si-a luat-o tot SDR-ul etapa asta...
    Diula,diula si patrula!
    Toti miticii,mainile pe p*^@ !
    granita la Orsova!

  5. #299
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    steaua-Ripensia: 2-0
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  6. #300
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Cronica meciului nu va mai fi postata pe feis, ci doar pe buci, pt amicii intimi ai domnului Stoica.

    Singurul castig real al poporenilor e venirea pe banca a memelusei, cu misiunea de a face ochi dulci arbitrilor. Ghinionul a fost sa intalneasca doua echipe din afara cooperativei fecali, unde e greu sa mergi cu branza, sa trimiti soli sa cumpere pamanturi.

    Yeti merita un debut stralucitor, pe masura numelui glorios, dar asa e cu baietii astia unsi in functii pe pile si hrisov domnesc. A demonstrat ceva la vreo Chiajnă, Brailă, Faurei etc acest golan? Nu, a fost plimbat de taxu pe la echipe de partid, departamentale sau cliente ale sistemului. Extraordinar ce va fi cand acest flăcău se va apuca de lucru manual cu băieții. Numa' să vedeț, **** me

  7. #301
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,459
    Reputatie
    1
    Cand te bate si maseuru nu mai e nimic de zis. Daca Iedi voia comparatie cu Sumudick a obtinut-o cu varf si indesat. Nu stiu daca e bine sau nu pt el ca urmeaza meciul cu amaratii din Stefan cel Mare.
    Apropo, ca o paranteza, Mihaiu e spritar cu acte. Fara 3 sticle dovedite, nu se ridica de la masa. Asta ca sa vedeti si voi cat a suferit dupa infrangerea cu Faru
    Da-i lu Cordea sau lu Tanase 2 beri si merg mai drept decat alearga pe teren

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •