Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 106 to 126 of 148

Thread: Liga 2 - sezon 2021/2022

  1. #106
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Sa vina barajele.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #107
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Peste 300 de ani, cand vor dezgropa civilizatiile superioare stadionul nea Dan Paltinișeanu, pe langa cornete, bujii si samanța de bostan vor gasi fiere incă caldă, aburindă, ramasa de pe vremea cand i-a păcălit Bască V Prostescu ca a retrogradat pe tunel, nu pe teren 🤣

  3. #108
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Si Timisoara e pa, liga a 3-a.


    Ramane in Liga a 2-a ca milogisme, sportiv erau in a 3-a.


    Si uite au ajuns ca Dinamo.
    Last edited by Johnny D; 21st May 2022 at 14:16.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #109
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Poli merita sa ramana in liga 2. N-are rost acum sa fie demni, sa ne plictiseasca cu blablauri despre cat sunt altii de nenorociti si cat de corecti ei, cand s-au milogit acasa si peste hotare de li s-a dus buhul si au dus viața promiscuă pe care o stim cu totii 🤗

    La anu', singurul meci in care se va umple stadionul, 40 de mii de vulturi cu ochii injectați, va fi cel cu Dinamo ..

    Dinamo merita un meci cu Poli. Doamne-ajuta!

  5. #110
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Gazul, pita lui Dumnezeu.
    Salveaza pe Dinamo de la retrogradare si pe urma si pe Poli.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #111
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Nu e niciun secret ca imi place sa vin mai devreme la stadion pt ședința tehnică 🤣

    Cipane, ati facut actele pt fuziunea cu Celtic Dumbrăvița? Ati impusca un loc meritat in liga 2 si doua meciuri de gală cu FC Dinamo 1948! In plus, ati putea sa puneti in palmares, pe langa cele doua cupe prestigioase ale Romaniei si eliminarea la baraj a echipei chirurgului cărășan Alexa si al său Milan resițean 🤗

  7. #112
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,405
    Reputatie
    1
    Ei inca au pe masa actele de la fuziunea cu AEK Bucuresti.

  8. #113
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Gazul, pita lui Dumnezeu.
    Salveaza pe Dinamo de la retrogradare si pe urma si pe Poli.
    Se pare ca pe Dinamo n-a reusit!
    Dinamo a fost intr-o situatie mai nasoala decat Poli, daca poti sa crezi!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #114
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Otelul Galati are manea cantata de fosta amanta a lui Edward Iordanescu!

    Doamne, ce nostalgie trebuie sa-i fi trezit Doctorului melodia asta care, cica, e chiar noul imn al echipei. Zorile, Mitica Blandu, ce vremuri...

    Stupefiant cum arata Romania in sec 21


    https://www.youtube.com/watch?v=Kx6AaUxj_tQ
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  10. #115
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    dap trist


    de-o viata intreaga tot spun ca Delia este manelista si proasta dar ei nu, Batman Batman

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  11. #116
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    A fi prost nu e o rusine, ce faci cu prostia ta e de judecat.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #117
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    chiar la tine ma gandeam ca te stiu cunoscator al genului, este OK ce canta proasta satului?

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  13. #118
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Sincer n-am dat click, nu eram atat de curios ca si tine sa ascult astfel de melodii steliste.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #119
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    ei hai, lasa! spune mai bine de cate zeci/ sute de ori ai ascultat hitul vedei Antena unu





    ... si nefercitul ala care inteapa papusa de ani de zile pentru desfiintarea echipei din Galati

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  15. #120
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    O vausem ieri la restaurat si chiar ma-ntrebam cum suna melodia sub care scria "hit-ul verii" ca era imagine fara sunet pe Andra. Probabil ceva auto-tune ieftin pe care se dastrabaleaza stelistii la strand.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #121
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    esti manelist, te deplasezi in oras imbracat in treling de firma 90% din timp, nu ai femeie langa tine desi te declari matur (+30 ani) ... ce sa zic,

    DA! parerea ta chiar conteaza pt aceasta conumitate

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  17. #122
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Te descrii pe tine, nu pe mine!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #123
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    esti manelist, te deplasezi in oras imbracat in treling de firma 90% din timp, nu ai femeie langa tine desi te declari matur (+30 ani) ... ce sa zic,

    DA! parerea ta chiar conteaza pt aceasta conumitate
    L-ai descris perfect. Are peste 30 de ani, n-are femeie ca si rusofilul Somion (ala, se pare, ca s-ar casatori la misto in aceasta vara dupa modelul lui Zelea Codreanu) gura lumii spune insa ca-i plac baieteii , s-ar putea si lui Ionica, ca prea n-are treaba cu vreo pasarica. Si-as mai completa eu, nu-i place munca, e bugetar si plange ca are salariu mic, daca se poate spune ca un salariu de peste 4.000 de lei e salariu mic in Romanica.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  19. #124
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Salariul meu e de 3100 lei, Dubelos, de acu juma de an, pana atunci fu de 2850. Sterge-ti mucii de la nas ca-i bagi in fasole iar.
    Cu manelele tot voi aveti treaba, stelistii, tot dati link-uri, eu nici n-am intrat macar de curios sa vad.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #125
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Salariul meu e de 3100 lei, Dubelos, de acu juma de an, pana atunci fu de 2850. Sterge-ti mucii de la nas ca-i bagi in fasole iar.
    Cu manelele tot voi aveti treaba, stelistii, tot dati link-uri, eu nici n-am intrat macar de curios sa vad.
    Pai la cat o freci la munca, 3.100 e un salariu urias. Cunosc destui bugetari care nu fac mai nimic si-si iau, e adevarat mai mult ca tine, 4-5 mii usor pe luna. Tu poate esti d-ala cu studii cu durata scurta si d-aia ai asa putin.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  21. #126
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Ca si stii tu ce fac eu, esti zero barat. La ce fac eu, munca a 2-3 oameni, salariul e mic de tot.
    Nu e vorba de nici un fel de studii, orice studii ai avea, exista o grila de salarizare / de competente, poti fi tu cat de calificat vrei, ti se da doar echivalentul a ce e cerut in grila respectiva. Eu am si Master, degeaba, pot sa ma sterg cu el la fund. Pe ce lume traiesti, Dubila?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •