Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 67 of 67

Thread: Preliminarii Liga Campionilor 2021/2022

  1. #64
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,317
    Reputatie
    0
    Dezamăgire mare Monaco. Și când te gândești ca erau în grupe dacă lua City liga sezonul trecut. Franța rămâne cu doar 2 echipe, unu de umpl cum e Lille.
    Am văzut și Dinamo Zagreb, o umplutura de echipă, de-abia au dus mingea în careul moldovenilor de 3 ori tot meciul. Jalnică prestație. Au meritat cei de la Sheriff calificarea.

  2. #65
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,035
    Reputatie
    0
    Anul trecut CFR-ul cu ceva atentie la transferuri erau in UCL, au jucat si acasa cu croatii.

    Serif le-a dat 3 nu este ca si cum bat albanezii, bielorusii cu 1:0 o echipa romaneasca

    Probabil antrenorul si cine face scoutingul are oarece talent, fundasii centrali si fundasul dreapta peste ce vad eu in Liga1.
    Last edited by iulian_1976; 26th August 2021 at 11:26.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  3. #66
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,317
    Reputatie
    0
    Pai despre ce vorbim, Sheriff a eliminat Steaua Roșie, CFR s-a făcut de ras cu sârbii. Are lot mai bun Sheriff decât CFR? Nu prea cred, dar au adus câțiva jucători bunicei care s-au integrat bine, antrenor inspirat, puțină șansă și uite sunt în grupe. Noi jucam cu desculții în Conference.

  4. #67
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,753
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Noi jucam cu desculČ›ii în Conference.
    Tottenham!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •