Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 31 of 31

Thread: JO Tokyo 2021 - Gimnastica

  1. #22
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Corect, trebuie sa prioriteze, daca este cazul, sanatatea inaintea prestatiei, performantei, prestigiului. Trebuie sa gandesca dincolo de evenimentul Olimpiada desi cred ca nu este chiar asa de simplu mai ales ca este vorba de o sportiva de mare performanta. Are nevoie sa se consulte cu persoane competente dar decizia trebuie sa fie a ei nu a altora. Sa-i uram bafta! Uitasem, pentru mai multa siguranta, ghilimelele erau din comunicat nu ceva pejorativ din partea-mi daca cumva s-a inteles asta.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  2. #23
    sport legend lory's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    502
    Reputatie
    1
    Andrade campioana olimpică!🏅👍

  3. #24
    sport legend lory's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    502
    Reputatie
    1
    Știe cineva unde se poate urmări live in afara de TVR?

  4. #25
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Furt pe fata. Au furat-o pe chinezoaca de medalie de bronz pe fata, in opinia mea, ca sa i-o dea din mila americancei.

    Quote Originally Posted by lory View Post
    Știe cineva unde se poate urmări live in afara de TVR?
    PE Eurosport 2 am urmarit eu.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #26
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Furt pe fata. Au furat-o pe chinezoaca de medalie de bronz pe fata, in opinia mea, ca sa i-o dea din mila americancei.



    PE Eurosport 2 am urmarit eu.
    ) nothing change here. ...
    Dificultatea la Sunisa a fost mai mare . Executia ,similara. Nu i-a furat nimeni ,nimic. Si inca sunisa cred ca a pierdut ceva in dificultate la exercitiu ... diferenta era chiar mai mare .
    E in reluare acum pe eurosport 4

  6. #27
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Simone Biles va concura la barna.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  7. #28
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by niagara64 View Post
    ) nothing change here. ...
    Dificultatea la Sunisa a fost mai mare . Executia ,similara. Nu i-a furat nimeni ,nimic. Si inca sunisa cred ca a pierdut ceva in dificultate la exercitiu ... diferenta era chiar mai mare .
    E in reluare acum pe eurosport 4
    Daca tu zici, n-am cum sa te contrazic.
    Mie asa mi s-a parut, cat ma pricep si eu.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #29
    sport legend
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miril View Post
    Simone Biles va concura la barna.
    Daaa,noi ii dorim succes Larisei si multa sanatate!!!
    Interesanta hotararea Simonei ......dar Larisa se lupta...doar cu ea insasi.....daca isi face exercitiul.....nu are importanta cine concureaza.....

    HAI Larisa!Bafta!!!

  9. #30
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lilianabirsanu View Post
    Daaa,noi ii dorim succes Larisei si multa sanatate!!!
    Interesanta hotararea Simonei ......dar Larisa se lupta...doar cu ea insasi.....daca isi face exercitiul.....nu are importanta cine concureaza.....

    HAI Larisa!Bafta!!!
    Agree to disagree. Au si celelalte D mari si foarte mari . Barna va fi maine un razboi al nervilor si rezistentei . Cred ca mai mult decat medalia sau culoarea ei va fi sa rezisti presiunii fizice si mentale . Dar asta e frumusetea unei finale

  10. #31
    sport legend
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by niagara64 View Post
    Agree to disagree. Au si celelalte D mari si foarte mari . Barna va fi maine un razboi al nervilor si rezistentei . Cred ca mai mult decat medalia sau culoarea ei va fi sa rezisti presiunii fizice si mentale . Dar asta e frumusetea unei finale
    Din pacate Larisa nu va mai concura,nu a reusit sa se refaca dupa accidentare.
    HAI Larisa capul sus,te vei reface si vei concura din nou.Multa sanatate!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •