View Poll Results: cine va castiga titlul?

Voters
7. You may not vote on this poll
  • Manchester City

    3 42.86%
  • Manchester United

    2 28.57%
  • Liverpool FC

    0 0%
  • Chelsea FC

    2 28.57%
  • Leicester City

    0 0%
  • Tottenham

    0 0%
  • alta, precizez pe thread

    0 0%
Page 15 of 36 FirstFirst ... 5131415161725 ... LastLast
Results 295 to 315 of 755

Thread: Premier League 2021/2022

  1. #295
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,874
    Reputatie
    0
    Iar face Man City un sir de victorii la rand fara oprire !

    Deja au ajuns la a 8-a la rand, si probabil vor face al 4lea titlu in 5 ani...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  2. #296
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,865
    Reputatie
    0
    In fata lor sta doar Liverpool.

    Noi avem cu ei peste 3 etape pe Emirates, dar nu prea cred ca nu pierdem iar la handicap, chiar daca ar fi sa batem si astea 2 etape si sa avem 5 victorii la rand si moral enorm. Tot nu cred ca putem face macar un meci strans.

    Dar daca am castiga astea 2 meciuri, am deveni favoriti la locul 4. Poate chiar pe 3 temporar.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #297
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,865
    Reputatie
    0
    Cormoran de mic! Orice alt rezultat in afara de victorie, e un esec azi!
    Doamne fereste sa nu scoatem macar 1p ca turbez!



    Ce freza inclusa-n mecla de om al strazii are Dele Ali. N-avem cum sa nu castigam azi!
    Last edited by Johnny D; 19th December 2021 at 18:16.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #298
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    Chelsea a jucat fără atacanți și cu 7 jucători defensivi. Era clar ca nu bat. Ghinion teribil sa îți lipsească cei 3 atacanți.
    City am zis ca are program lejer, iarăși de așteptat sa facă o serie de victorii. Ei nu au treaba nici cu Covid-ul.

  5. #299
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,865
    Reputatie
    0
    Ne-a dat gol Kane, si turbez daca nu obtinem macar un egal azi!

    1-1, asa, m-am mai linistit. Batem dupa pauza.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #300
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    Allison e Lloris 2. Incredibil ce greșeli face.

  7. #301
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,874
    Reputatie
    0
    Incredibil cum s-a sabotat Liverpool dupa 2-1 ! Gafa imensa si apoi eliminare !
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  8. #302
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Incredibil cum s-a sabotat Spurs ratand masiv si implicit cele trei puncte. Multumit de joc. COYS! Lloris a devenit o obsesie. Pentru unii.
    Last edited by miril; 19th December 2021 at 20:52.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  9. #303
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,874
    Reputatie
    0
    Da, am vzt si eu ocaziile lui Alli si Kane...

    Va fi interesanta batalie ptr locul 4 intre Man Utd, Spurs si Arsenal...poate si Westham, desi nu cred.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  10. 19th December 2021, 21:13

  11. #304
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,865
    Reputatie
    0
    Asa zisei si eu dar imi dadui seama ca mai degraba Leicester decat West Ham.
    Dar cine stie, pana la urma calitate e peste tot, doar increderea oscileaza.

    Felicitari lui Miril pt ca echipa lui a demonstrat inca o data ca poate bate pe oricine, dar la fel de bine si pierde cu oricine. Zici ca e Leila Fernandez sau Sorana Cirstea.

  12. #305
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    Arbitraj prost, nu ai cum sa dai rosu la Robertson și pe Kane sa îl ierți de rosu după o intrare cu talpa pe piciorul adversarului. Puncte importante pierdute de Liverpool pentru titlu.

  13. #306
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Corect, rosu la Kane. Sigur ca spiritul jocului britanic e sa lasi baietii la fotbal si pub, iar femeile la cratita si ăăă, pub. Dar nu in acelasi timp, ok

    Arsenal are echipa perfecta pt a creste, desigur cu un varf care sa nu mai ia gazonul acasa pe cur. Intr-un limbaj de lemn, as zice ca e cea mai de perspectiva echipa. Cu tot cu manager, treaca de la noi

  14. #307
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,865
    Reputatie
    0
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #308
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Meci nebun la City.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  16. #309
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,865
    Reputatie
    0
    Pushcashelu! She fashe el?

    Merry Christmas locu 6!

    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #310
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    Rupe City în perioada asta.
    La Chelsea s-a văzut ca a revenit Lukaku. Liverpool a stat pe tușă. Marți stă Arsenal. Foarte multe meciuri amânate, cred ca sunt 19 pana acum. Pentru echipele care joacă în cupele europene, va fi foarte greu de găsit timp pentru programări.

  18. #311
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,865
    Reputatie
    0
    Hmm, e mai bine pentru noi. Wolves venea odihnita, noi am jucat din 3 in 3 zile si acum ar fi fost chiar la 2 zile.


    Ne-o da City frumos sambata, si ne linistim la loc.
    Dar vom marca si noi, ca jucam acasa, e meci de ambele marcheaza si 5+ iar.
    Last edited by Johnny D; 27th December 2021 at 00:47.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #312
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,865
    Reputatie
    0
    Mda. United a clacat azi, a avut mare noroc cu De Geaba, de data asta echipa a fost degeaba, portarul excelent. In antiteza portarul lui Newcastle, un penibil, Nita care nu e titular dar e portarul nationalei Romaniei e cu 2 clase peste carpa aia.

    La pozitive putem pune lufturile lui Cavani, ghinionul lui United e ca nu toate lufturile comatului uruguaian intra-n poarta.

    Ramanem cu Spurs cea mai grea contra-candidata pentru locul 4.
    Dar si ei parca joaca doar acasa, vom vedea cum se descurca in deplasare.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #313
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,874
    Reputatie
    0
    Nah...sanse egale ptr Man Utd, Spurs si Arsenal la locul 4, anul asta..

    Man City, fenomenala...ca in fiecare an, in aceasta perioada, iar vor baga 14-15 victorii la rand...si 4 titluri in 5 ani...ceea ce e fucked up ptr cat de echilibrat e Premier League-ul.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  21. #314
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,865
    Reputatie
    0
    Sa nu uitam ca v-ati scremut pe voi la Norwich 1-0 pe cand noi am batut 5-0.
    Problema voastra e ca nu jucati prost doar in deplasare ci si acasa.
    Noi si Spurs jucam dumnezeieste pe teren propriu, cel putin cat exista suporteri.
    De aceea in opinia mea noi si Spurs suntem favoriti la locu 4 in acest moment.
    Parte din dezastrul nostru de anu trecut e ca n-am putut juca cu suporteri.

    Cat despre City, e cea mai buna echipa din lume, n-ai ce sa-i faci.
    Real Madrid daca ar juca in Anglia, si-ar lua scoala de la astia in toate competitiile.
    Bine, si Liverpool i-ar bate fara probleme. Ei s-ar bate la locu 3 cu Chelsea, maxim.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  22. #315
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,865
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ramanem cu Spurs cea mai grea contra-candidata pentru locul 4.
    Dar si ei parca joaca doar acasa, vom vedea cum se descurca in deplasare.
    1-1 la sfinti, d-aia zic.😄
    Iarna nu-i ca vara si nici in deplasare ca acasa.🙃

    Am vrut sa pariez ca sfintii nu pierd la 2g, cota 1.35 dar m-am sucit si-am jucat la sigur ca Spurs nu pierde la 2g, cota 1.10. Bine si-asa.🤗

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •