View Poll Results: cine va castiga titlul?

Voters
4. You may not vote on this poll
  • Real Madrid

    3 75.00%
  • FC Barcelona

    0 0%
  • Atletico Madrid

    1 25.00%
  • alta, precizez pe thread

    0 0%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 72 of 72

Thread: La Liga 2021/2022

  1. #64
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Mucealona 18 - 3 ocazii de gol, scor 0-1. Si eu credeam ca Arsenal are probleme.

    Aubameyang, esti o carpa!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #65
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Cu Espanyol Real odihneste aproape toata echipa pentru City, dar Modric ramane titular. Rodrygo e meserias pe stanga.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  3. #66
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,215
    Reputatie
    0
    Titlul 35 fără emoții! Carlo cu titluri în toate cele 5 campionate de top.

  4. #67
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,824
    Reputatie
    0
    Un titlu extrem de lejer ptr Real, intr-un sezon overall din La Liga extrem de slab ptr restul.

    Atletico nu bate pe nimeni, si cu toate astea, cumva tot se va califica in CL lejer...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  5. #68
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Nu spun ca e usor sa castigi titluri cu Bayern si Pesege dar era mai sexy sa castige cu Kaiserslautern si Grecia, cum a facut corifeul Rehhagel

    Meritul lui Florentino ca a rarefiat vestiarul de rășini, a mentinut pe pozitii jucatori pt fotbal, nu pt tabloide. Si, desigur, ca a asigurat un climat optim performantei. Adica arbitraje hipersensibile, dupa modelul androidelor, care se activeaza la un simplu touch

    PS. Lol. Cu Pesege ar castiga titlul si Chirilă sau Toni Piatră, mi se umflă vezica cat un pisoi cand ii aud pe astia cum cad unii in extaz la lecturarea cv-ului marelui alenator italian.

  6. #69
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  7. #70
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    O fi fost ca sa-i refuze cu demnitate.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. 23rd May 2022, 13:35

  9. #71
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,215
    Reputatie
    0
    S-a tras linie și aici, avem aceleași echipe ca anul trecut. Sociedad și Betis în EL și Villarreal din nou locul 7 și Conference League. De la semifinala de CL la Conference e ceva diferență.
    Păcat ca a picat Granada, s-au salvat Cadiz și Mallorca cu niște victorii dubioase pe final de campionat.

  10. #72
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Acum vad si eu ca au stat totusi la mana lor, aveau nevoie de o victorie cu Espanyol, meci jucat acasa. Au ratat si penalty, prea multe gloante in gol. Cred ca l-am prins pe Karanka jucand la Real, nu am un regret prea mare ca a retrogradat macar ca antrenor
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •