View Poll Results: cine se califica?

Voters
4. You may not vote on this poll
  • CFR

    4 100.00%
  • Lincoln

    0 0%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 37 of 37

Thread: Turul 2 Preliminar UCL: Lincoln FC - CFR Cluj

  1. #22
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Da, vestiarul e complicat la CFR. Aia au avut rezultate cu Petrescu si nu accepta usor un tip fara referinte sa-i traga de urechi. Cred ca Iordanescu jr a avut aceeasi problema.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #23
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    iordanescu jr .. nu e antrebor de echipe de top .. el la gaz metan.. la pandurii.. astea sunt de el ...
    Libera La LAZIO !

  3. #24
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Observ dibacia cu care ai evitat Farul in lista aia
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #25
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,945
    Reputatie
    0
    Nu sunt de acord, nu mai sunt echipe mici in Europa !

    Sumudica este la cea mai bine cotata echipa de cand antreneaza, cateva transferuri par nereusite, posibil sa ma insel...
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  5. #26
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Da, vestiarul e complicat la CFR. Aia au avut rezultate cu Petrescu si nu accepta usor un tip fara referinte sa-i traga de urechi. Cred ca Iordanescu jr a avut aceeasi problema.
    Fara referinte. E cel mai celebru antrenor din istoria CFR!

    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Nu sunt de acord, nu mai sunt echipe mici in Europa !

    Sumudica este la cea mai bine cotata echipa de cand antreneaza, cateva transferuri par nereusite, posibil sa ma insel...
    Si CFR la cel mai bine cotat antrenor. Dan Petrescu a primit ceva oferte de cand e somer? Sau...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #27
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Observ dibacia cu care ai evitat Farul in lista aia
    )) Farul are antrenor patron .. nu aduce altii ca nu are incredere!
    Libera La LAZIO !

  7. #28
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    mno...
    fain!
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  8. #29
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,945
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Fara referinte. E cel mai celebru antrenor din istoria CFR!

    Si CFR la cel mai bine cotat antrenor. Dan Petrescu a primit ceva oferte de cand e somer? Sau...
    Petrescu a avut rezultate prin UCL, UEFA, Sumudica a castigat la Viena apoi a rupt Parndorful si isi facea cruci cu Roma acasa, cam aici s-a oprit

    Sumudica stie si el ce jucatori are, o sa mai aduca jucatori asa cred eu cel putin, am auzit de...Alibec.

    Petrescu cred ca vrea sa fie somer, viitorul selectioner ?
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  9. #30
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Petrescu este un alcoolist de talia lui Tamas. Daca nu isi va gasi repede o echipa il vom pierde.

    Nu are loc la nazională. Nu are nasi sa il propulseze. Si nici nu e de vreun folos, ca nu pare genul care il convoace pe Cretu, sa il vada ne-a cici ce poate, daca da banul. Radoi e asa slugarnic ca l-ar fi convocat si pe Ondrasek. Abia l-au oprit astia, directorul din Panama si bâlbâitul.

  10. #31
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    nu stiam asta cu alcolismu .. da din ce a aratat pana acuma.. sincer capitane... e cam peste tot ce este in romania la ora asta !
    Libera La LAZIO !

  11. #32
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    jucand prost, cu noroc etc, Sumi cred ca ajunge in play-off-ul CL si implicit in grupele EL.

    Au avut noroc si cu Young Boys in turul 3.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  12. #33
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,945
    Reputatie
    0
    Petrescu le ascundea defectele prin asezare, prin ceea ce cerea, de asta si multa nedumerire.

    Sumudica in fata cere lucruri mai complicate, se trezeste jucatorul intr-o pozitie si nu stie ce sa faca cu mingea.

    A venit Alibec din ce inteleg, ar mai avea nevoie de minim 2 jucatori, oricum fundas pe profilul lui Vinicius nu cred sa gaseasca.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  13. #34
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Petrescu a avut rezultate prin UCL, UEFA, Sumudica a castigat la Viena apoi a rupt Parndorful si isi facea cruci cu Roma acasa, cam aici s-a oprit
    N-a avut echipa asa buna ca Petrescu. Nici acum nu are!

    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Sumudica stie si el ce jucatori are, o sa mai aduca jucatori asa cred eu cel putin, am auzit de...Alibec.
    Ne-a facut cu ochiu deja, "pimp my shirt" si d-alea.

    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Petrescu le ascundea defectele prin asezare, prin ceea ce cerea, de asta si multa nedumerire.

    Sumudica in fata cere lucruri mai complicate, se trezeste jucatorul intr-o pozitie si nu stie ce sa faca cu mingea.
    Daca ar fi mai multi antrenori din astia ca Shumudik, nu s-ar mai trezi jucatorii la nationala cu aceleasi probleme, cand li se cer aceleasi lucruri. Sa fii surprins ca esti fotbalist, dupa ce esti platit cu sute de mii de euro pe an. Extraordinar... Bine, aia de sunt platiti in milioane sunt si mai tari!
    Last edited by Johnny D; 23rd July 2021 at 08:37.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #35
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,945
    Reputatie
    0
    Jucatorul roman in general nu este inteligent singura solutie ok este metoda lui Petrescu in cazul ca ai un minim de bagaj cu multa munca, injuraturi, fa asta, nu fa asta in final
    Petrescu ii dresa intr-un sistem care functioneaza doar cat este el antrenor.

    Sumudica cere inteligenta multa, stilul lui are nevoie de viteza, de unde viteza la Debeljuh, Deac...? Echipa asta a fost asa contruita, poate ii iesa cu ceva jucatori adusi...
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  15. #36
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    mno...
    mare performanta al fotbalului romanesc!

    vai de capu' nost'...
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  16. #37
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    CFR a jucat execrabil, dar s-a calificat. E bine, e rau, asta denota putina valoare. Altii s-au facut de *****, de mare ***** de cel mai mare *****. E nevoie sa ridice putin nivelul si se va califica. Tragerea la sorti a fost generoasa, aseara s-au jucat meciuri tari de genul galata - psv sau celtic - mydtylland. Noi am jucat cu Lincoln Imps. Adica, **** mea, ce vrei, ma, mai mult, sa iti bage in traista 15 milioane? YB e abordabila, un 55-45% pt ei

    Apropo, Borac a pierdut 4-0 la Linfield, Irlanda de Nord. Mare ekipa si asta, a umflat-o Sumudica de ziceai ca a batut Liverpool. Dar nu conteaza asa mult.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •