Page 4 of 10 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 191

Thread: Etapa 1 2021/2022

  1. #64
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Solid Ivan, restu pilaf.


    Mare noroc au avut otenii CSU, nu U, ca negru al La Paleta sau cum il cheama, nu stie pune lopata in fata portii goale, in prima repriza. La o gresala mare a portarului ala PIG, asa-l cheama, asa face, ce respinge in fata, absolut imbecilistic, nu in lateral.



    Ma'n-peste de parerile tale idioate.
    Stiu ca doare, dar asta-i adevarul. Prima echipa comunista din Romania, rapid, infiintata de agentii sovietici de origine evreiasca Geza si Kahane, a murit/falimentat. Actuala echipa cu acelasi nume e o simpla clona, infiintata de fostul general de securitate Vasile Malureanu.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  2. #65
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    Prea multa atentie sustinatorilor echipei comunitatii rrrrome din tara asta, o mizerie bolsevica cu o istorie scrisa si rescrisa dupa cum bate vantul. Ionel ie crema sau cireasa dupe tort, daca intelwgi ce vrei sa spun.

  3. #66
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    2 prosti mari, nu mici.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #67
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Mama, mama ce-l mai doare pe nevertebratul asta care schimba echipele precum ciorapii!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  5. #68
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Uite-l si fudul si se mai si lauda!


    Azi e meci tare, joac-o echipa mare!
    Asa ca ciocu mic, bai iubitor de echipa de tigani despartita-n doua!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #69
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Solid Ivan, restu pilaf..
    Foarte solid, recunosc. Acum vreo 2-3 saptamani l-am vazut prin centru, am avut placerea sa consumam la aceeasi locantă. A baut numai tării la țap, dat dreacu' olteanul. Eu am plecat pe la 5 dimineata, el a mai ramas. Ce m-a amuzat, ca mai era cu 2 amici care il strigau pe numele de familie. O fi ceva comun in Oltenia, nu stiu Acum avem si explicatia de ce e asa bun la noi si de ce e grea acomodarea afara.

    Oricum, f slab inceput de campionat. Rapid a facut cele mai bune transferuri si cred ca va fi unul dintre punctele fierbinti ale hartii fotbalistice de la noi. Stiu o gramada de confrati dinamovisti care foloseau expresia 'nu vrem sa ajungem ca Rapidul' pe care nu-i mai vad acum asa vocali. Eu imi doresc sa ajungem ca Rapidul. Incluzand luptele cu topoare si lasere de la pro rapid, unde nu s-a reusit schimbarea liderilor de galerie vechi. Macar s-a incercat, e de apreciat

  7. #70
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Tre sa treceti prin faliment, sa absentati un an de tot din fotbal.
    Nu merge asa doar sa unesti 2 capete de spatiu ca printr-o gaura de vierme!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #71
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Pai si asa ti se pare ca suntem prezenti in fotbal? Dau cativa baieti share pe feisbuc la bilete cumparate cu 5 lei si povestesc cum au salvat ei Dinamo. Sindromul Ștocolm & Mesia, ce sa spun mai mult

  9. #72
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Eroii de la Termo-Groapă!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #73
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Pai si asa ti se pare ca suntem prezenti in fotbal? Dau cativa baieti share pe feisbuc la bilete cumparate cu 5 lei si povestesc cum au salvat ei Dinamo. Sindromul Ștocolm & Mesia, ce sa spun mai mult
    Asta sa intamplat la noi pana sa vina marica.. si defap alde 5ron aia care spui tu si ii dadea toata lumea, sti unde ajungeau defapt? In buzunaru la """"sefu de galerie"""" si cand a venit Marica .. sa termiant scamatoria si sa apucat omu de munca prin olanda din cate am inteles.. plus toate triscorile si echipamentele ani la rand au fost date de sefu de galerie!
    Nu cred ca ddb e ceva diferit de ce a fost la noi .. plus ca e la un alt nivel acolo ca dinamo fata de farul are multi suporteri .. deci sunt mul mai multe bilete dealea de alde 5 ron care se vand!
    Libera La LAZIO !

  11. #74
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Il stiu pe Mihailesc. Imi amintesc cum mergeam pe la Piata Galati sa luam fulare de la un magazin f pisdos in epocă El lua cu sacul, cred ca vi le dadea dublu, triplu, in Constanța De altfel, era detestat chiar si de stelisti, cu care erati infratiti. Un bișnițar, ochii lui erau numai la parandaraturi

    Sigur e alt nivel in ddb, ca s-au strans vreo doua milioane. Dar schema de sifonat e aceeasi. Fii serios, pai astia au platit daravele, licenta, au avut un aport in club. Ca au platit 500 de mii pt Saftica lasa niste semne de intrebare asupra papușarului din umbra Corabia se scufunda si tu salvezi intai mesele si scaunele? Oamenii nu conteaza? Lasi fotbalistii pe drumuri si aduci Scroafa sa faca reforma? Zici ca suntem in ferma animalelor acum la Dinamo. Romanul

  12. #75
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    da le vindea la suprapret la voi la fel e sau si bagat bani dar sa si tras de sau imbogatit anumiti lideri de galerie si acolo ... Lu asta ia taiat marica tot.. acuma cu hagi , baietasi astia noi de la Peluza Marina.. sau dus direct la Hagi si iau spus ca nu o sa ceara bani de la conducere pt deplasari pt nimik .... sia cum domnu sorin din ce stiu si vad, face galerie lu Unirea Constanta care vine in locul farului din liga 2!
    Libera La LAZIO !

  13. #76
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    2008 - 2021 deci .. 9 ani de asteptare pt un meci in liga 1 .. acuma suntem FC V Farul ...
    Libera La LAZIO !

  14. #77
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Incepem
    Libera La LAZIO !

  15. #78
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Pe hartie, imi place Farul Predomina elementul local, legatura cu glia a redevenit una puternica. Multi tineri interesanti.

    Uta zici ca e echipa malteza, 8 steaguri diferite in primul 11. 0 contributie la propasirea fotbalului romanesc, practic o echipa de plastic.

  16. #79
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    da mm UTA e macar originala.. are palmares are de toate.. la Farul lipsesc vro 5 zic astia .. ca ma uit ca boul ) nu cunosc pe niciunu daca nu mam uitat la meciuri sezoanele trecute
    Libera La LAZIO !

  17. #80
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Cum sa fie originală Uta? Vezi ca il chem pe nea Cipanu, care il cheama pe nea Geki, care deschide atlasul si o sa-ti spuna ca asta e Liberty Salonta, cel mult Fortuna Covaci. Hai sa fim seriosi si sa urmarim acest meci

  18. #81
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    atunci hai sa vedem meciu ) nu mai zic nimik )
    Libera La LAZIO !

  19. #82
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    am rezistat ma...
    Libera La LAZIO !

  20. #83
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Rezultat bun ca imi sunt dragi ambele echipe.
    Inca o ora si avem sokerezi mo la tv

    Partea buna pentru Ion, e ca atunci cand joaca rrapiduletele nu trebuie sa se coloreze ca un curcubeu. Isi da doar cu putina crema de ghete de muian si aia e. E hultras
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  21. #84
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Rezultat bun ca imi sunt dragi ambele echipe.
    Inca o ora si avem sokerezi mo la tv

    Partea buna pentru Ion, e ca atunci cand joaca rrapiduletele nu trebuie sa se coloreze ca un curcubeu. Isi da doar cu putina crema de ghete de muian si aia e. E hultras
    ai inceput ))) ai rasii tai clasici acuma ai si rapidu ) postezi de 2 ori mai mult
    Libera La LAZIO !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •