Results 1 to 18 of 18

Thread: "U" CRAIOVA si Rapid au promovat in Liga 1!

  1. #1
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Last edited by delaoltenia; 18th May 2021 at 10:25.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #2
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    felicitari!
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  3. #3
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Pe langa bucuria pe care o simt pentru aceasta frumoasa si mandra echipa/galerie, astept ca si alte echipe de traditie sa reuseasca acest lucru. Si aici ma refer la U Cluj, Poli Timisoara, Bihor, Farul, Jiul
    E pentru binele si frumusetea fotbalului. Cu totii ne-am saturat de fotbal satesc.

    sunt bucuros !
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  4. #4
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    felicitari!


    Quote Originally Posted by Calandrinon View Post
    sunt bucuros !



    Ii dedicam aceasta promovare Dubelului care insista ca suntem morti! Ei bine, va avea parte de zombii in 2 luni de zile!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #5
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    de comentat ar fi doar promovarea craiovei, un club distrus de secu si slugile din federatie. echipei pasaretului si ciorditorilor bronzati de pretutindeni, un calduros #ue !

  6. #6
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    Fa-ti ba topic cu olgutii tai si picior iute de aici!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #7
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    spune zau si scoate limba, pasarel. doar intreb, e topicul doamnei margit?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  8. #8
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    E topicul logicii, cum adica subiectul topicului nu e relevant c-ai tu chef sa vorbesti de altceva!? Atitudine de moderator de OLS. Padurea e aproape, n-ai decat. Spor. Vezi ca poate-ti faci si prieteni.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #9
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    ...Daca doriti sa comentati
    Felicitari Stiinta Craiova!
    Celor de supt pod am transmis un calduros ...zic celor ptr ca inca nu se stie pe cine reprezinta, fcr, academia sau academica, crapid ?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  10. #10
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Am omis sa mentionez ca astept si promovarea echipei steaua. Suporterii ei, rivalii mei de-o viata, o merita
    Rivali, nu dusmani.
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  11. #11
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Te rog frumos, aici ne dam cu parerea despre promovarea Stiintei din Craiova si fcr din giulesti.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  12. #12
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    Cata ciudoasa pe unii!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #13
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Ma bucur pentru orasul Craiova ca sunt doua echipe care vor da farmec fotbalului de acolo. Ma bucur ca s-a intors fotbalul la Craiova. O echipa s-a batut la campionat pana acum doua etape si alta vine sa reintregeasca fotbalul de acolo.
    Mihai Stoichita.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  14. #14
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Felicitari pentru Craiova, pentru ceea ce a facut Adrian Mititelu care din pacate azi nu se poate bucura si el impreuna cu jucatorii, cu familia lui, de ceea ce se intampla la echipa lui.
    Omul asta nu stiu daca a fost scos in mod corect din competitie. Sunt multe povesti, eu stiu multe care sunt adevarate. Eu spun ca i s-a facut atunci o nedreptate. Asta e parerea mea. Si iata ca a reusit. A riscat foarte mult, si-a riscat poate viata familiei lui, ma refer la partea traiului financiar. Mititelu a pierdut foarte multi bani, asta inseamna ca risti viitorul familiei.


    Dinu Gheorghe
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  15. #15
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    A 3-a oara a fost cu noroc pt interlopul cel mic la statura si mare la stat in puscarie, care a falimentat doua Științe pana sa reuseasca aceasta performanță cu a 3-a. Nu uitam nici ca el este un argat la famigliei fecali, are 20 de meciuri vandute spurcaciunilor din Berceni Debutul este unul in stilul pur fecalian, demiterea antrenorului care a promovat.

    Rapidu', da, e altceva. O sa avem probleme cu baietii astia Dă fapt, Craiova si Rapid vin impreuna cu mai multi suporteri decat au toate celelalte din liga 1. Ma refer la suporteri combatanti, nu de telecomanda, unde sigur ca fc fc fcseblat sa din berceni e in plina hegeonanie.

    Suntem cu ochii pă echipa pesedizata a boovenilor, sa nu creada ca mai prostesc pe cineva cu flatulatiile de supereroi. Pă Rapid nu, poate aici mai mult la buzunare

  16. #16
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Si aici un calduros: mwe la romani!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  17. #17
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,412
    Reputatie
    1
    O veste buna pt fotbalul nostru.

    Hai pe Giulestiul al nou !

  18. #18
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Temistocle-Dezideriu Tutzgureanu:[I
    "Incepem sa trecem la normalitate - vechiul SDR isi va face, incet, incet, loc in peisajul forbalului mioritic, spre disprarea avortonilor rezultati din decizii politice si din frica de a misca un deget impotriva latifundiarilor penali. Pt fcsb nici macar mwie....mi-e teama sa nu mi-o spurk.[/I]
    mno...eu ma risc cu o sincera "mwie"
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •