Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 69 of 69

Thread: Etapa 3 play-out

  1. #64
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ca hopa-hopa!
    Vad ca ti-e dor de o tigaie in capul ala de clatita

    176EE3FB-B000-4F88-9057-A2483D6F7094.jpeg
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  2. #65
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,744
    Reputatie
    0
    Iau si 10, doar sa bata Rapidu azi, de tigaia aia mi-e cel mai frica.


    Eu sunt ca Sevilla, nu vreau ca Dinamo sa retrogradeze, dar mult mai mult de-atat nu vreau sa jucam cu ei la baraj! Daca as fi sigur ca prindem primele 2 locuri, atunci le-as dori tot succesul din lume sa prinda barajul!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #66
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by leo View Post
    ce ar mai fi de spus?
    . Rip?

  4. #67
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,911
    Reputatie
    1
    Ripensia

  5. #68
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,446
    Reputatie
    0
    Viorel Predosanu
    " Dinamo a fost o data iertata si a confirmat ca gestul a fost inutil, nu exista perspectiva, viitor la echipa tinuta artificial la aparate alimentare cu oxigen de suporteri si FRF! Dar pana cand la terapie intensiva? dinam0 este o mixtura toxica intre un club privat si o continuare a legaturilor cu cazarma militiei si MAI! Sa nu uitam cat plateste dinam0 pt a juca in Stefan cel Mare, 1000-2000 euro fata de cat platea Steaua in Ghencea (25 000), baza de la Saftica, galeria care continua sa fie legata de toate sectiile sportive ale Cazarmii staliniste etc. Deci, dinam0 nu s-a rupt niciodatã definitiv de UM CS Dinamo si poate ca inceputul unui proiect nou curat, fara legatura cu relicva sportiva militarizata bolsevica, este o sansa pt ca dinam0 sa continue sa existe! Inevitabil si Romania va fi obligata sa intre in normalitate europeana si sa lichideze mostenirea otravitã CSA si CS Dinamo, care sifoneaza 50 mil euro anual !
    Ropotan Marcel
    "Aproape ca am varsat o lacrima-n chiloti la lecturarea acestor ganduri, dar mi-a trecut repede cand mi-am adus aminte cine conduce de fapt clubul (dinam0) de ceva anisori. Un management ptr care meritul sportiv al ultimilor ani a insemnat exclusiv urmatoarele actiuni:
    1. Sarbatorirea zilei in care si-au dat foc la scaunele de sub cur.
    2. Intrat precum hotii in casa pe care stapanul tocmai o parasise si fluturat aceasta isprava precum victoria de la Targul de Floci.
    3. Luarea sistematica a pozitiei caprei raioase in fata tuturor echipelor aflate in concurenta la castigarea campionatului cu Steaua
    4. Sarbatorirea ilustrului necunoscut Maccarone.
    5. Lupta de la Poarta gardului.(pierduta)
    6. Incendieri de hoteluri, batai, ultraje si amenintari de tip mafiot.

    I ❤ Espana!
    am si io cateva cuvinte dupa meciul pierdut de mizeria din haznaua aia, pe cine nu lasi sa moara nu te lasa sa traiesti. daca burleanu si noua secu nu maresc numarul de echipe la 18, muribunda tinuta la perfuzii va fi de domeniul trecutului. rip si o flegma pe zdreanta aia cu maidanezi in calduri !

  6. #69
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Eu sunt ca Sevilla
    Ia vezi ca io ti-am vorbit frumos!
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •