Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 78 of 78

Thread: Etapa 3 play-off

  1. #64
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Atitudine specifica tiganilor spoitori care orbiteaza echipa acronim din popesti leordeni: cand castiga ies din scorburi si dau cu tifla, isi bombeaza piepturile arse de rogojină. Cand pierd se mai nuanteaza lucrurile. A pierdut de fapt ciobanul, cancerul, nenorocitul

    Un meci au avut si ei de castigat in play-off, singurul in care adversarul nu a gustat brânza păcii, si tocmai in ala s-au facut cel mai tare poporenii de căcat

    Mai penibili decat poporenii nu sunt decat milogii de la cefura, care au tupeul sa guițe despre arbitraj. Bă, la ce fază a putut sa ceară penalty gunoiul fecesebist cu față de tinichigiu, cred ca ii provoacă voma si lu' fl tanase, care este si va ramane gunoiul absolut la simulari si milogeala.

  2. #65
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0


    Cand are ceva capitanu' de zis, nu putem fi decat de acord!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #66
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Bietul Ess. A si uitat sa scrie in romana... ca altfel zicea si el ceva
    nu "ti" teme.

    vorba angelinei: bozgoresc mwie in pipera! since 2008. presarat cu lingacime & sugacime!
    iar ati fost violati de bozgori, bre. dupa atatea violuri, ma asteptam la un sindrom helsinki de la voi

    ps: sper sa luati campionatul anul asta.
    si mucegaiul de pe borcanele mele de zacusca, din 1995, e mai vesel ca voi!
    Last edited by Ess; 26th April 2021 at 22:24.
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  4. #67
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Mno, important e ca s-a remediat avaria la internet in Floresti
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #68
    sport legend
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Craiova
    Posts
    1,594
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Inainte sa te intrebe Duba daca mai ai frati, iti spun eu ca ne-a batut Clinceni in etapa 22, iar in ultimele 9 meciuri cu Botosani avem 5 victorii.
    Cu zdreanta de Craiova pesedista, avem 7 victorii in ultimele 9 meciuri. Botosani ne incurca mai des decat clonatii.

    Mai ai, mah, frati acasa?
    https://www.gsp.ro/opinii/edirorial-...at-630343.html
    CREDINTA NOASTRA NU DEPINDE DE FALSI PATRONI
    PASIUNEA PENTRU STIINTA NU SE PRIVATIZEAZA
    1948 - ANUL DIN CARE CLUBUL SPORTIV DATEAZA

  6. #69
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Pai, Gembasu se intreaba acelasi lucru ca si mine, de ce oltenii nu bat Steaua? Eu ma intrebam de ce Botosani ne incurca mai des decat Craiova.
    Spune-mi tu daca stii, de ce presupusa noastra vasala ne-a incurcat de 4 ori in 9 meciuri? In timp ce Craiova ne-a incurcat in 2 meciuri din 9?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  7. #70
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Asta ca sa mai zica Sevilla ca e mai usor sa joci dupa.
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Din pacate, fara logica noi jucam inaintea lor, de Vinerea Mare si ei joaca sambata cu Mioveniu, era mult mai bine daca ar fi fost invers
    Ionelu', sa stii ca putem sa citim si pe alte sectii ale forum-ului
    Vede toata lumea daca te contrazici pe thread-uri diferite.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  8. #71
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Pai aici e altfel maestre, in prima instanta intre voi si CFR e lupta directa, dincolo, eu vorbeam de lupta noastra cu locul 3, nu cu Craiova. E altceva. Nu se aplica aceeasi idee, voi si CFR puteti pune presiune unul pe altu, depinzand de care joaca primu, in cazul Craiovei e alta treaba, aia stiu ca-s ca si promovati, la ei e treaba de motivare, cum se distanteaza, cum se relaxeaza, de aia se judeca altfel. Era mai bine daca-i motivam noi cu o victorie, sa nu se relaxeze ca la meciul de ieri. Nu e nici o contradictie, e pur si simplu altceva, IQ devastator!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #72
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Pai, Craiova nu joaca impotriva locului 3? Deci Craiova si locul 3 joaca dupa voi si tu spuneai ca era mai bine daca era invers. Aveti lupta directa cu locul 3, dupa spusele tale.

    Eu zic ca Rapidul are lupta directa cu sapunul, civilizatia umana si ratiunea. Parerea mea.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  10. #73
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Si tu cu bunul simt, moralitatea si IQ-ul personal ce mereu pare sa te invinga in lupta directa! Eu zic sa te bazezi mai mult pe calitatile tale de om, de fiinta emotionala, decat pe IQ, ti-ar face mai multe favoruri. Esti, nu? Om?


    People who boast about their IQ are losers
    Last edited by Johnny D; 27th April 2021 at 23:27.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #74
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    N-as vrea sa aud asta de la unul care zicea ca femeile reale il lasa rece si ca le prefera pe alea din anime
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  12. #75
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Femeile imaginare sunt mereu mult mai bune, ca nu au nimic de comentat. Si n-ai auzit-o de la mine, ci de la Stephen Hawkings, eu doar am dat copy-paste, am fost un Paul al momentului!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #76
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Ala saracu' era paralizat, nu-i mai ramasese decat imaginatia. Tu ce scuza ai?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  14. #77
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Copy-paste la zicala aia cu IQ losers bai, n-are nici o legatura una cu alta!
    Si a fost insurat daca nu ma insel. Ii ciufulea aia barzoiul chiar daca era putin intepenit!
    Last edited by Johnny D; 28th April 2021 at 12:37.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #78
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Si-a lasat nevasta pentru o asistenta medicala, apoi asistenta a incercat sa-l omoare si s-a intors la nevasta
    Si-a gasit femeie, chiar si asa cum era. Cartile lui s-au vandut foarte bine, a facut omul zeci de milioane de euro.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •