Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 85 to 105 of 133

Thread: Etapa 30 2020/2021

  1. #85
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Eu nu cred ca Lazio e baiat rau, doar ca si-a gasit anturaj prost casca gura la Ionelu' care vorbeste gura fara el si la altii
    Nu e zi in care sa nu zica Ionelu' vreo stupiditate ca cea de mai sus. Afirmatii fara acoperire, fara nici o baza.

    Cum poti sa afirmi cu atata siguranta un lucru de care nu ai habar, fara sa te documentezi? Si el o face zilnic, afirmatii care de care mai hilare.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  2. #86
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by futbasisti View Post
    Acum intelegi ca eu v-am dorit binele anul trecut? Daca nu erati asa de incapatinati si lasati lucrurile sa se intample in mod natural , acum deja promovati...... din liga 4 in 3!
    Sunt convins ca ne vrei binele. Chiar ma asteptam sa ne propui ca in caz de...sa facem ca altii: cumparam o echipa nou promovata, eventual sateasca, si gata Dinamo suntem noi.
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  3. #87
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Eu nu cred ca Lazio e baiat rau, doar ca si-a gasit anturaj prost casca gura la Ionelu' care vorbeste gura fara el si la altii
    Nu e zi in care sa nu zica Ionelu' vreo stupiditate ca cea de mai sus. Afirmatii fara acoperire, fara nici o baza.

    Cum poti sa afirmi cu atata siguranta un lucru de care nu ai habar, fara sa te documentezi? Si el o face zilnic, afirmatii care de care mai hilare.
    Frumos tuseu...Dar in cazul lui ploaua degeaba, este fiinta artificiala
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  4. #88
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Calandrinon View Post
    Sunt convins ca ne vrei binele. Chiar ma asteptam sa ne propui ca in caz de...sa facem ca altii: cumparam o echipa nou promovata, eventual sateasca, si gata Dinamo suntem noi.
    La voi era: Doar Dinamo Suntem Noi! Doar ca, de unde bani sa cumparati o echipa, saraciilor!

    App, dupa steaua transformata in fcsb , voi de la anul veti fi fcddb?
    Last edited by futbasisti; 10th April 2021 at 12:01.

  5. #89
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Inter, Celtic joaca in prima liga de cand s-a infiintat campionatul, in 1890, de peste 130 de ani, Bilbao, Barcelona si Real joaca in La Liga de cand s-a infiintat pentru prima oara campionat in Spania din 1929, la fel si Sporting, Benfica si Porto in Portugalia... si lista continua.
    Eu ziceam de Romania, aici doar Dinamo si Steaua n-au retrogradat niciodata. Insa Steaua e unica pe Univers ce n-a retrogradat, dar nu e in prima liga.

    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Ii exemplifici degeaba. Omu-i frustrat si basta. Nu mai spun ca are si cap de bibilica.
    Daca Sevilla e prost si nu stie citi ori intui o idee simpla la ce se refera, nu sunt motive sa te comporti si tu la fel de fara creier ca el. Nu te opreste nimeni sa citesti si sa-ti dai seama ce-am zis.


    Voi ati citit ce scrie sus pe thread? "Peluza - Liga 1 2017/2018 - etape, meciuriEtapa 30 2020/2021". Unde am vorbit eu de fotbal international? Era clar ca vorbeam on topic, in tema, creiere de bibilica!


    Si ce treaba au echipele ce n-au retrogradat niciodata din lumea asta cu a fi frustrat? Prost ca Duba sincer cu greu gasesti. Trebuie sa cauti internetul in lung si-n lat.
    Last edited by Johnny D; 10th April 2021 at 14:39.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #90
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by futbasisti View Post
    La voi era: Doar Dinamo Suntem Noi! Doar ca, de unde bani sa cumparati o echipa, saraciilor!

    App, dupa steaua transformata in fcsb , voi de la anul veti fi fcddb?
    Nu-ti face griji de bani, ne descurcam, avem si varianta tancurilor

    ...dar de ce fc, te stiam mai inventiv, se poate incerca si acs, sau asu, sau... Dar sa nu te zgudui ( ) Dinamo e singura echipa din Divizia A ( ) ce are continuitate. Si suporteri. Ai inteles cuvantul ?: suporteri
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  7. #91
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Voi ati citit ce scrie sus pe thread? "Peluza - Liga 1 2017/2018 - etape, meciuriEtapa 30 2020/2021". Unde am vorbit eu de fotbal international?
    Ai spus ca e original pe univers. Lasand la o parte exprimarea defectuoasa, ai insinuat ca e ceva unic in lume.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  8. #92
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Cala, pe mine degeaba incerci sa ma iei in balon!😉

  9. #93
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Iar joaca bozgorii dupa noi. De cate ori trebuie sa se mai intample ca sa nu mai creada lumea ca e concidenta?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  10. #94
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Avem golgheter, avem valoare, avem echipa cea mai tare
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  11. #95
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Avem o unula la pauza. E bine si asa.
    Altii moare si asa ceva nu are
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #96
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,978
    Reputatie
    1
    Fericiti voi dar Becali stie cat de scump costa rezultatele astea

  13. #97
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,459
    Reputatie
    0
    bozgorii au jucat la rupere in primul mitan cu largul concurs al prostovanului cu fluier. ordin de la dincu, delacluj!

  14. #98
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    1-1
    Unde esti Hinghi?

  15. #99
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    S-au pisat bozgorii pe lana barsanelor!
    Asa se intampla cand tragi de 1-0 si ratezi ca o oaie ratacita!

    Cred ca ma fac dinamovist. E singura echipa care nu ma dezamageste
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  16. #100
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Ai spus ca e original pe univers. Lasand la o parte exprimarea defectuoasa, ai insinuat ca e ceva unic in lume.
    Pai e original pe Univers ca o echipa ce n-a retrogradat niciodata, n-a fost dezafiliata sau desfiintata, nu e in prima liga. Nu ti se pare original pe Univers? Asta e cu totul altceva fata de comparatia cu alte echipe ce n-au retrogradat niciodata, sunt 2 subiecte total diferite.


    Ma rog, bine ca poate urca maine CFR pe primu loc!
    Ungurii v-au venit de hac iar!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #101
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    S-au pisat bozgorii pe lana barsanelor!
    Asa se intampla cand tragi de 1-0 si ratezi ca o oaie ratacita!

    Cred ca ma fac dinamovist. E singura echipa care nu ma dezamageste
    Perfect, ma bucur ca te asteptai sa-i scoata pe fecesebisti din Cupa.

  18. #102
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Insa Steaua e unica pe Univers ce n-a retrogradat, dar nu e in prima liga.
    Te ramolesti, Johnny, daca scrii cu litera mare numele bastardului scos din cur de generalul bolșevic grivița popescu nicolae Am orbit, in plm, te rog sa nu mai fii politically correct cu suinele, nu are nicio justificare! De fapt, reactia animalică a enotului de pișat e deplorabilă si, tradusa, ne spune ca timpul incepe sa nu mai aiba rabdare Tot el, timpul, va remedia aceasta greseala a naturii, cel mai rudimentar specimen care a reusit sa scape din pesteră, de la omul de cromagnon incoace.

    Altfel, era de asteptat ca o ironie suspect de fină si articulată sa ramana fara urmari, ba chiar sa declanseze cateva dansuri jalnice de paparudă.

    Jegos spatiul de pișat ochii alocat de mazete gunoaielor de la periferie. Care uita cum, acum cateva etape, Călin baga in desaga scârbelor 3 puncte nemeritate, la meciul cu Gaz Metan. Era bun atunci, acum e sluga lu' Dîncu

  19. #103
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Perfect, ma bucur ca te asteptai sa-i scoata pe fecesebisti din Cupa.
    Gurile rele spun ca i-am mărunțit prin pisare Ultimul cantec de lebada al marelui Dinamo, dus la groapa cu steagul comunisto-pesedist pe piept, cu complicitatea regretabila a majoritatii suporterilor.

  20. #104
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Regrete eterne, ca sa zic asa!😁

  21. #105
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Gurile rele spun ca i-am măruntit prin pisare
    Asa-i marunteam si noi cand veneau pe Giulesti, doar ca ieseau mai umezi!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •