Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 31 of 31

Thread: Proteste in Bucuresti si in marile orase fata de noile restrictii.

  1. #22
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Pai 90 la suta din ce am vazut la rascoala era numai pasaret!
    Astia si daca militau ca sa am eu pensie speciala si nu ma puteam asocia cu ei
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  2. #23
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,865
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Astia si daca militau ca sa am eu pensie speciala si nu ma puteam asocia cu ei
    Cat exces exacerbat de moralitate! Nu stiu cum te mai suporta acest Univers mizer fara sa te regurgiteze!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #24
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    E scarba pura, Ioane. Si apoi mai e si riscul sa sara oarece insecte, plus mirosul specific...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  4. #25
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Nu doar anti vaccinistii radicali au o problemã la scufițã. La fel se intampla si in cazul pro vaccinistilor radicali, o specie la fel de detestabila.

  5. #26
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Ma bucur ca aveti ocazia sa cunoasteti ce s-a produs in Franta si anume "Gilets jaunes"
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #27
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,865
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Nu doar anti vaccinistii radicali au o problemã la scufiÈ›ã. La fel se intampla si in cazul pro vaccinistilor radicali, o specie la fel de detestabila.
    Si mai detestabila. Nu te poate nimeni obliga sa bagi in tine ce nu vrei, e impotriva Conventiei de la Geneva ce n-o vor intoarce ei c-as-au chef.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #28
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Si mai detestabila. Nu te poate nimeni obliga sa bagi in tine ce nu vrei, e impotriva Conventiei de la Geneva ce n-o vor intoarce ei c-as-au chef.
    Asa este, da!, intradevar nu te poate obliga nimeni sa faci asta doar ca societatea are obligatia sa te izoleze de comunitatea sanatoasa si vaccinata; adica aveti dreptul sa traiti in plm cum vreti voi; neatinsi/nevaccinati dar asta doar zone speciale (tarcuri in limbaj popu/ar ) situate la distanta considerabila de orice asezare umana cu batrani, copii sau alti semeni ce pot lua virusul ''ingrijit'' de voi. Bineinteles ca trebuie sa fiti marcati cu bratara la picior precum eliberatii conditionat pentru tot restul zilelor voastre deoarece prezentati un real pericol pentru viata si sanatatea celorlati ... potentiali ucigasi!


    Ps. Nici nu ma mira faptul ca Romania este la o suta de ani in urma restului membrilor comunitatii europene cand vad cati sunteti cei ce va raliati instant, fara sa va ganditi o clipa la implicatiile ulterioare, la gogomaniile scrise si imprastiate pe platforme de creiere bolnave
    Last edited by Novac; 1st April 2021 at 08:48.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  8. #29
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,865
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Asa este, da!, intradevar nu te poate obliga nimeni sa faci asta doar ca societatea are obligatia sa te izoleze de comunitatea sanatoasa si vaccinata; adica aveti dreptul sa traiti in plm cum vreti voi; neatinsi/nevaccinati dar asta doar zone speciale (tarcuri in limbaj popu/ar ) situate la distanta considerabila de orice asezare umana cu batrani, copii sau alti semeni ce pot lua virusul ''ingrijit'' de voi. Bineinteles ca trebuie sa fiti marcati cu bratara la picior precum eliberatii conditionat pentru tot restul zilelor voastre deoarece prezentati un real pericol pentru viata si sanatatea celorlati ... potentiali ucigasi!
    Pai bai taune, daca faci virusu si te vindeci, e ca si cum ai fi facut vaccinul!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #30
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    de ce am trait oare cu sentimentul ca in continuare imprastii virusul, trecut prin boala fiind, precum aspersorul defect ma duc rpd sa iau un kil doua de virus d'asta


    Ps. la siptal ziceai ca lucrezi, nu?


    e. chiar si explicat ca la prosti https://www.hotnews.ro/stiri-sanatat...a-covid-19.htm tot nu vei intelege ... pt ca, nu-i asa?!? voi stiti deja totul
    Last edited by Novac; 1st April 2021 at 13:27.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  10. #31
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,865
    Reputatie
    0
    Mai bine scriai tu secretul, n-am chef sa ascult tot felul de mascarici.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •