View Poll Results: cine se califica?

Voters
6. You may not vote on this poll
  • Germania

    5 83.33%
  • Franta

    6 100.00%
  • Portugalia

    3 50.00%
  • Ungaria

    0 0%
Multiple Choice Poll.
Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 211 to 212 of 212

Thread: Euro 2021 Grupa F: Germania, Franta, Portugalia, Ungaria

  1. #211
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Esti amator. Nu stii sa bei

    ........

  2. #212
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Utilizator View Post
    ..nu mai spun de mania patriotica a lui nea Puiu si V Becali cand Lucescu sr spunea ca Rossi ar merge si la nationala Romaniei.
    Iordanescu e un habotnic, un impostor, un ipocrit, o rusine, o mizerie, un incult. Jenei e mult mai apropiat de titulatura de antrenor al secolului, daca e sa fim corecti. Bine, el si alti 200 inaintea lu' taica puiu.

    Acum ca am facut introducerea sa trecem la oile noastre. Mania clanului fecali nu vine din patriotism, ci din eventuala pierdere a privilegiilor. Nationala a fost la cheremul geambaºilor, o schimbare de status-quo ar insemna falimentul. E bine sa ai slugi, prosti fara patalama, dar cu ifose (vezi rațoi), usor de mani****t, decat sa vina unul cu capul tare, refractar la branza si vopsea.

    Eu am interpretat declaratia lui Lucescu si in cheie usor diplomatica. Adica, se stiu relatiile cordiale dintre el si Rossi, declaratiile italianului sunt magulitoare. Cred ca e de fifty-fifty, mai mult o povața, un tipar pt viitor. Ba, incercati si asa, daca prostii vostri sunt deosebit, dar deosebit de cretini.

    Aviz pt prosti, pt boi, Marco Rossi nu e la prima performanta ca antrenor. El are experienta de cativa ani in fotbalul maghiar, a luat un campionat cu Honved. A dus alta echipa maghiara in cupa eufa, pe Dunajska Streda Oare boii, cretinii sunt pe faza? Ba, daca n-ai bibligrafie - si boii, cretinii, generalii facuti pe genunchi logic ca nu au, nu poti intelege ce a vrut Lucescu sa zica.

    Daum a fost adus de la dezintoxicare, Rossi a stat 3-4 ani in fotbalul maghiar. Acum are sens declaratia lui Lucescu? E, vezi, asta e problema cu acesti bagatori in seama si in alte zeme. Sunt numai flatulatii pe cracul izmenei, plus de o incultura crasa.

    PS. Si multumesc Utilizateur ca ai punctat acest subiect. Stii ca nu sunt fan Lucescu, dar aici i-a dat cap in cap pe nenorociti si trebuie apreciat.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •