View Poll Results: cine se califica?

Voters
2. You may not vote on this poll
  • City

    2 100.00%
  • Dortmund

    0 0%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 48 of 48

Thread: Sferturi UCL 20-21: Manchester City - Borussia Dortmund 4-2 (2-1, 2-1)

  1. #43
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Bun, l-ati vazut toti pe Haaland.
    Acum cinstit, daca aveti de ales intre norvegian si francezul Mbappe, pe cine alegeti?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #44
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Bun, l-ati vazut toti pe Haaland.
    Acum cinstit, daca aveti de ales intre norvegian si francezul Mbappe, pe cine alegeti?
    Haaland va fi ca tot "nordicul" Ibrahimovic. Nu va face nimic notabil in fazele superioare ale CL-ului...Poate totusi sa castige unul.

    Mbappe are sanse sa ajunga la nivelul celor 2 uriaso: Messi si Cristiano Ronaldo...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  3. #45
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,241
    Reputatie
    0
    Haaland nu a mai jucat nimic de când handicapatul ăla de impresar i-a promis ca îl duce la cele mai mari cluburi și ca va lua o căruță de bani ca salar. Probabil așteaptă și el sfârșitul sezonului. Are potențial uriaș, eu zic ca dacă ajunge la o echipă ca Real, Barca, City, PSG, va marca peste 30 de goluri în campionat fără probleme. E aproape să facă asta în Germania, o liga cu mai puține echipe și nu cu o echipă care domină campionatul.

  4. #46
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Bun, l-ati vazut toti pe Haaland.
    Acum cinstit, daca aveti de ales intre norvegian si francezul Mbappe, pe cine alegeti?
    Si de-mi dai 2 de Olanda, tot pe Lotin il iau! Doar da-mi-l!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #47
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,459
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    Haaland va fi ca tot "nordicul" Ibrahimovic. Nu va face nimic notabil in fazele superioare ale CL-ului...Poate totusi sa castige unul.

    Mbappe are sanse sa ajunga la nivelul celor 2 uriaso: Messi si Cristiano Ronaldo...
    Ia uite unde era Mafalda Ho bre zici ca are 36 de ani norvegianul. E bun, dar cateodata nu-l ajuta scufita
    Per total, echipa lui Pep a fost mai buna (3 din 4 reprize au fost peste nemti). Insa va fi greu de tot cu PSG in semifinala.

    Apropo de Foden, la ora actuala cred ca e fotbalistul cu cel mai spectaculos salt din ultimii 2 ani. Si cand te gandesti ca era pe picior de plecare pentru ca voia sa joace si nu incapea in morisca lui Pep.

  6. #48
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,945
    Reputatie
    0
    Bayern l-ar lua pe Haaland dar nu cred ca au bani suficienti...
    ...ar castiga sigur un Champions League il mai invata unele Lewa.

    francezul Mbappe ca executie in fata portii imi pare sub Haaland, insa "francezul" este rapid, dribleaza este mult mai dinamic, asta este pentru Real Madrid.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •