Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 37

Thread: Reported Post by Hingherul

  1. #1
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0

    Reported Post by Hingherul

    Hingherul has reported a post.

    Reason:
    Andrei! Ii iau eu mortii-n pwla sau ii curmi tu suferinta inainte sa ma pis pe penajul lui pana il inec?

    Cum kkt ai putut vota prezervativul asta uzat moderator???
    Post: Reported Post by Hingherul
    Forum: Report post
    Assigned Moderators: Vadim, delaoltenia

    Posted by: Johnny D
    Original Content:
    Du-te ma dracu de parazit retardat.
    Ai venit cu jignire ca un kkt imputit ce esti, fara sa te cheme nimeni. Meriti sa mori in cancer nu altceva. E ceea ce i-ai facut lui Paul mereu si el a fost pedepsit in loc de tine, scarba inumana imputita!

    Nici sperma ce-o sugi n-o meriti, esti mult mai infect decat o sugativa de pwla cum ti-am zis!
    Last edited by Hingherul; 18th March 2021 at 15:48.

  2. #2
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,760
    Reputatie
    0
    Catre ce esti o voma infecta, mai esti si retardata!
    Cum sa dai report la ceva scris deja in thread-ul de report?

    Voma retardata!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #3
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    vezi sa nu incepi sa postezi amenintari cum ca (si povesti despre plecarea definitiva de pe forum, blablaaaa; in cazul in care se intampla ''nenorocirea'' te anunt prieteneste faptul ca: noi nu pierdem nimic), precum o face Dascalescu


    pari, dupa cum ai postat ieri, a te potrivi perfect modelului dupa care a ''dansat'' individul in ultimele lui, hai sa zicem, douazeci si sapte de postari


    Ps. lasa bautura (si jignirile! generate, zic eu, de pacla mintii betivanului) ori modetatoreala, una din doua

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  4. #4
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,760
    Reputatie
    0
    1. Eu nu amenint.

    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Ps. lasa bautura (si jignirile! generate, zic eu, de pacla mintii betivanului) ori modetatoreala, una din doua
    2. Eu nu jignesc decat o mortaciune infecta ce-a aparut fara s-o descose nimeni lasandu-si jegurile pe unde nu trebuie.

    In rest, numai de bine.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #5
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Jeg esti tu cu pauliciul. De unul am scapat cred ca se zgarie pe ochi si se zbate a neputinta cand vede ca nu poate sa posteze nici macar pe VP. Sa-si taie venele si sa scrie pe pereti cu sange sa faca alta biblioteca ai dracu nebuni, tot voi credeti ca aveti dreptate. Dreptate a facut Vadim, a dat cu insecticid si l-a lasat sa se zvarcoleasca in agonie.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  6. #6
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,760
    Reputatie
    0
    Normal ca am dreptate, vezi ca am luat ceva sanctiune? Eu nu.



    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #7
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Daca faptul ca nu ai luat sanctiune e dovada a faptului ca ai dreptate, atunci faptul ca pauliciul e cu dunga rosie e dovada a faptului ca noi avem dreptate?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  8. #8
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,760
    Reputatie
    0
    Aveti dreptate cum au avut aia in evul mediu sa arda vrajitoarele pe rug. Doar pentru ca sunteti o majoritate retardata, el a trebuit sacrificat. Nu e prima si cred nici ultima victima in acest fel, a acestei fascinante rase umane.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #9
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Asta zic, o stare de fapt nu este dovada a faptului ca cineva are sau nu dreptate.
    Nu ai dreptate doar pentru ca nu ai fost sanctionat... inca

    Ce-i drept, avem si un portocaliu impotent
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  10. #10
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,760
    Reputatie
    0
    Corect, insa Unghierul s-a bagat ca musca-n lapte inca o data.
    Nu are el dreptu sa se creada Dumnezeu, ca nimeni altcineva dealtfel, sa intre pe o sectiune doar pentru ca are el chef de jignit si sa creada ca poate ramane treaba asta asa, neintoarsa.


    Dar degeaba explic eu tie o treaba ca asta, ca si tu esti la fel!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #11
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,922
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Normal ca am dreptate, vezi ca am luat ceva sanctiune? Eu nu.



    Nu am sanctionat deoarece ai fost provocat dar sa nu crezi ca ai dreptate sa injuri ca un porc.
    Data viitoare daca mai injuri, indiferent ca ai fost sau nu provocat, discutam altfel.


    PS. exceptie de data asta. Injura pe Sevilla
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #12
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,760
    Reputatie
    0
    Ce a facut el a fost de sanctiune, asteptam o sanctiune reciproca sa fiu sincer. Nu e vorba doar de provocare, a intrat sa jigneasca si nimic mai putin. La fel merge si asa, fara nici o sanctiune, tot nimic la nimic.

    Sevilla are o limita totusi, cand jigneste, are si un motiv cat de cat. Nu intra fara nici un motiv, total fara vreo legatura cu fotbalul macar, doar ca are el muci in gat si tre sa-i arunce pe cineva. Inca n-a ajuns chiar atat de josnic ca Unghierul.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #13
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    poate ai dreptate dar asta nu justifica in niciun fel faptul ca tu, nefericit sau beat la ora aceea, ti-ai pus poalele in cap uitand ... ca nu ai nimic pe dedesupt

    a fost cel putin disproportionata reactia ta


    Ps. cred ca de acum inainte vom veni si noi ''majoritatea'' pe topicutza aceea cu balast dp IMDb& sheet; sa facem treaba ca la carte si cu ocazia asta sa vezi si tu cum este cand se pisa cineva pe munca ta ... asa cum a facut de sute de ori descreieratul acela de A3des pe orice topic pe care se purta o discutie coerenta.

    ... sanctiune
    Last edited by Novac; 18th March 2021 at 23:40.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  14. #14
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,922
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ce a facut el a fost de sanctiune, asteptam o sanctiune reciproca sa fiu sincer.
    Si un secret. Ieri aveam doar smartphone si nu am putut sanctiona deci am sters
    Apoi puteam azi sa o fac dar am zis ca nu ati continuat deci meritati clemanta. In plus sunt asa de super incat imi pot permite
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #15
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Corect
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Dar degeaba explic eu tie o treaba ca asta, ca si tu esti la fel!
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Sevilla are o limita totusi, cand jigneste, are si un motiv cat de cat. Nu intra fara nici un motiv, total fara vreo legatura cu fotbalul macar, doar ca are el muci in gat si tre sa-i arunce pe cineva. Inca n-a ajuns chiar atat de josnic ca Unghierul.
    Dracu sa-l mai inteleaga... mai intai imi da dreptate, apoi spune ca degeaba imi explica pentru ca sunt la fel ca Hinghi, apoi ca nu sunt chiar ca Hinghi... poate are dreptate Novac, s-o fi apucat de bautura.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  16. #16
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    pai da,ca inainte de a se apuca de baut era foarte coerent...
    granita la Orsova!

  17. #17
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,760
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    cred ca de acum inainte vom veni si noi ''majoritatea'' pe topicutza aceea cu balast dp IMDb& sheet; sa facem treaba ca la carte si cu ocazia asta sa vezi si tu cum este cand se pisa cineva pe munca ta ... asa cum a facut de sute de ori descreieratul acela de A3des pe orice topic pe care se purta o discutie coerenta.

    ... sanctiune
    Dar sa veniti, cu placere. Ca sa vedeti si voi cat de cretinoizi ati fost cand v-ati rastit la el de nenumarate ori.

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Si un secret. Ieri aveam doar smartphone si nu am putut sanctiona deci am sters
    Apoi puteam azi sa o fac dar am zis ca nu ati continuat deci meritati clemanta. In plus sunt asa de super incat imi pot permite
    Deci sa-nteleg ca Unghierul, cel care se simte imediat lezat ca o femeie fara poseta in mijlocul mall-ului si da 3 report-uri la rand, ce sa mai de la barbat la barbat, de la muciat la barbat poate, ar fi cam suparatzel ca s-a iesit la egalitate aici.

    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Dracu sa-l mai inteleaga... mai intai imi da dreptate, apoi spune ca degeaba imi explica pentru ca sunt la fel ca Hinghi, apoi ca nu sunt chiar ca Hinghi... poate are dreptate Novac, s-o fi apucat de bautura.
    Am zis ca te jignesc daca te fac la fel cu ala. Esti cel mult 70% la fel de natarau.
    Last edited by Johnny D; 19th March 2021 at 21:20.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #18
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,922
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Deci sa-nteleg ca Unghierul, cel care se simte imediat lezat ca o femeie fara poseta in mijlocul mall-ului si da 3 report-uri la rand, ce sa mai de la barbat la barbat, de la muciat la barbat poate, ar fi cam suparatzel ca s-a iesit la egalitate aici.
    Desi consider subiectul inchis, revin sa-ti atrag totusi atentia ca tu provoci de data asta. Vezi cum vine treaba?
    El a zis ca te poate lua la ... felicitari si am incredere ca poate

    Eu zic sa o lasi asa cum a cazut si sa fii mai atent la limbaj pe viitor
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #19
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,447
    Reputatie
    0
    a cazut de prost
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  20. #20
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Desi consider subiectul inchis, revin sa-ti atrag totusi atentia ca tu provoci de data asta. Vezi cum vine treaba?
    Daca zic ca Ionelu' e prost, e provocare desi a fost dovedit stiintific?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  21. #21
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,922
    Reputatie
    1
    Sa vedem daca te injura
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •