Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 51 of 51

Thread: Etapa 26 2020/2021

  1. #43
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Ma unge pe suflet sa aud un dinamovist cum se lauda ca au terminat pe locul 4 intr-un sezon, ca cea mai mare performanta a lor de multi ani incoace.
    In sezonul in care Dinamo termina pe 4, Pandurii termina pe locul 3 si acum joaca prin liga a 2-a.

    Ati terminat de 3 ori in top 4 in ultimele 12 sezoane, incluzand sezonul asta, pentru ca nu mai sperati la play-off, nu?
    Pe ultimii 12 ani sunteti la nivel de/sub Urziceni, Otelul, Pandurii, Vaslui, Petrolul, Timisoara, Viitorul, Astra si altele in campionat cu performante mai mari decat voi. Nu pun Steaua, CFR si Craiova, pentru ca nu are rost comparatia.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  2. #44
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,159
    Reputatie
    1
    Nu poti numi otelul .. campioana... serios acuma.. ala a fost cred ca cel mai trucat campionat din istorie ...
    Libera La LAZIO !

  3. #45
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,271
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    Nu poti numi otelul .. campioana... serios acuma.. ala a fost cred ca cel mai trucat campionat din istorie ...
    exact
    dar pe vremea aia era marius stan care dicta si la osielul si la lpf sau frf,nu mai stiu exact...cert e ca au furat si cu arbitri,si-au mai aranjat si niste blaturi o:
    asa au ajuns sa ia titlul ala in detrimentul lui Poli nenorocitii astia...si sa-l faca pe prostul ala de dorinel munteanu zis si scuipilici sa intre in hal of frame,acolo in stufaris...
    granita la Orsova!

  4. #46
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,159
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip View Post
    exact
    dar pe vremea aia era marius stan care dicta si la osielul si la lpf sau frf,nu mai stiu exact...cert e ca au furat si cu arbitri,si-au mai aranjat si niste blaturi o:
    asa au ajuns sa ia titlul ala in detrimentul lui Poli nenorocitii astia...si sa-l faca pe prostul ala de dorinel munteanu zis si scuipilici sa intre in hal of frame,acolo in stufaris...
    Pai uitete unde au ajuns.. au impartit prada din champions.. si fac tot ce pot ca sa nu mai promeveze mizeria aia de echipa in liga 1.. doar ca sa nu se mai rascoleasca kktu .. si sa se puna intrebari ca unde sunt banii si in ce directie au ajuns !
    Stan ala.. a fost primar dupa ... crezi tu ca nu putea sa se implice primaria la osielu porma? sa ii ridice iara? dc nu au facuto ? .. Poli sezonul ala a fost cred ca cea mai ok echipa ...
    Libera La LAZIO !

  5. #47
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    exact

    asa au ajuns sa ia titlul ala in detrimentul lui Poli
    care poli? 'cause i'm really confused here, vorba poetului national sandor petrovics petofi.
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  6. #48
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Alea, alea, multe!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #49
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,460
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip View Post
    exact
    dar pe vremea aia era marius stan care dicta si la osielul si la lpf sau frf,nu mai stiu exact...cert e ca au furat si cu arbitri,si-au mai aranjat si niste blaturi o:
    asa au ajuns sa ia titlul ala in detrimentul lui Poli nenorocitii astia...si sa-l faca pe prostul ala de dorinel munteanu zis si scuipilici sa intre in hal of frame,acolo in stufaris...
    Care Poli ma?Echipa aia fake?mutata de la Bragadiru?Sau fakeul de la Recas?

  8. #50
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Nu pun Steaua, CFR si Craiova, pentru ca nu are rost comparatia.
    Nu are rost, tu ai comparat mere cu pere ca sa iti sustii o ineptie la care, nicio surpriza, a mai aquiesat si prostul forumului . Aceea ca Dinamo a fost an de an candidata la retrogradare si nu avea cum sa faca scor cu Voluntari. Ti-am raspuns, cu exemple, ca nu e deloc asa. Nu pt a ne lauda cu un loc 4, 6 sau 7, pt a sustine un punct de vedere. Cand am ajuns la retrogradare, da, am facut 3-2-3 cu ei, nu e nicio surpriza. Cand am fost sus i-am distrus fara drept de apel Dar am inteles ce spui. Tu cautionezi blaturile ereditare ale fc star cu tot felul de date compilate cu stangacie. Si rea vointa, asta in primul rand

  9. #51
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Daca e normal sa distrugi, fara drept de apel, Voluntariul cand esti "sus" pe locurile 4, 6, 7 de ce ti se pare anormal ca am avut o serie de 8 victorii consecutive cu Botosani si 11 victorii consecutive cu Viitorul intre anii cand eram "sus", adica luam trei titluri consecutive si aveam si rezultate foarte buna in Europa?

    Dupa seria de 11 victorii cu Viitorul au urmat 14 meciuri cu ei in care am avut 7-4-3
    Dupa seria de 8 victorii cu Botosani au urmat 11 meciuri cu ei in care am avut 6-4-1

    Viitorul a terminat o singura data deasupra noastra in clasament cand au luat titlul. Pana si atunci am facut 2-1-1 cu ei, am fost mai buni in meciurile directe.

    Cand luam titluri si bateam Chelsea si eliminam Ajax, bateam si Botosani si Viitorul pe unde ii prindeam. Cand am scazut nivelul, in anii urmatori, am mai castigat doar 50% dintre meciurile jucate cu Viitorul si Botosani. Asta in conditiile in care eram mereu mai sus decat ei in clasament, singura exceptie fiind sezonul in care Viitorul a luat titlul.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •