Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast
Results 127 to 147 of 149

Thread: Etapa 25 2020/2021

  1. #127
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Un Maric de la P* ... vorba lui Sevilla
    Hai ba c-a fost bun, 2 penalty-uri, un autogol si un jalon in careu! Le-a facut pe toate, hat-trick, chiar for-trick! Merge bine la CV! Numa rosu n-a reusit sa ia, dar e de inteles baiatul, a vrut sa joace ca sa-si ajute echipa tot meciul!

    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Va f. greu de castigat campionatul, avand ca adversari si oameni care apasa pe butoane.
    Bun venit, rapidistule!

    Cum faceati voi? Suntem la butoane, ne doare-n pl, sugeti pl... cam asa, corect. Sa nu zici ca suntem straini de ce ziceati voi, asa zic si eu!
    Last edited by Johnny D; 1st March 2021 at 23:52.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #128
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Va f. greu de castigat campionatul, avand ca adversari si oameni care apasa pe butoane.
    de ceva vreme cfr-ul va sodomizat pe unde v-a prins.
    ce butoate s-au apasat atunci?
    aha!!! la arbitrii???

    lol...zic...

    tot sper sa ia wcsb-ul campionatul anul asta, macar sa va vad pe voi supravietuind primaverii. desi habar n-aveti sa va bucurati de victorie, deci n-ati merita nici atat...
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  3. #129
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Auzi Ess-ule, VAR fara goal line, am inteles, n-avem bani. Dar acum avem VAR cica, fara offside line! Ca si asta e prea scump!

    Adica practic VAR cand te duci si te uiti la monitor daca a fost sau nu penalty! Pai asta nu poti face si acum? Ba chiar putem monta o plasma cat poarta, deasupra portii sa-i arati nu doar arbitrului ci si jucatorului faza, sa-l si intrebi tu arbitru "Bai uita-te acolo, nu fa pe prostul! A fost sau n-a fost hent? Ai vrut sau n-ai vrut sa dai cu mingea-n mana?"..."Pai am vrut..." "Atunci penalty!"
    Suntem fabulosi in plm, revolutionam fotbalul!


    N-avem bani de linia de offside! Auzi.
    Last edited by Johnny D; 2nd March 2021 at 00:08.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #130
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    ma doare'n cur, ioane, de var.
    dupa mine, campionatul asta n-ar merita nici macar televizat.
    l-as lasa pe domozina la radio sa ne faca un rezumat dupa "apele dunarii". atat.

    io nu'mi dau seama de ce kkt va mai pierdeti vremea cu mizeria asta.
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  5. #131
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Uita-te la semnatura si te prinzi. A fost ideea lor s-o schimb azi.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #132
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    de ceva vreme cfr-ul va sodomizat pe unde v-a prins.
    ete si asta ce gramatica are in program...

    le. ioane> te supra-evaluezi, zic.
    sa futi stelisti, trebe sa ai si tu o identitate.
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  7. #133
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Pai acum va folosesc pe voi pentru treaba asta, v-am angajat pe post, pana-mi revin! Dar nu scula ci creierul are responsabilitatea!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #134
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    nu vazui meciul asa ca nu ma bag la comentarii, ca au furat si astia, sanatodi sa fie, in tara asta toata lumea fura.
    citii in schimb comentariile ciocoflenderului din kolosvar, mno, sa nu imbatranim urat

  9. #135
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    de ceva vreme cfr-ul va sodomizat pe unde v-a prins.
    ce butoate s-au apasat atunci?
    aha!!! la arbitrii???
    Vad ca te-ai prins si ti-ai si raspuns. Probabil, si la un meci direct ati butonat un jucator esential, avand in vedere ca sta in poarta. Dar cel mai important om al vostru este maestrul de ceremonii Dancu.

    P.S. În intalnirile directe suntem peste. Chiar si în perioada moderna avem mai multe meciuri castigate in intalnirile directe. Nu mai abera!
    Last edited by Duba; 2nd March 2021 at 08:35.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  10. #136
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    P.S. În intalnirile directe suntem peste. Chiar si în perioada moderna avem mai multe meciuri castigate in intalnirile directe. Nu mai abera!

    dubo> hai sa-ti spun in secret: traiesti pe a 3-a planeta din sistemul solar, anul este 2021 en si traiesti intr-o tarisoara de cca un sfert de milion de km2.
    impotriva echipei infintate juridic cu nr registru J40/9699/2018, am jucat 13 meciuri: 1 victorie echipa respectiva, 7 egaluri si 5 victorii ale cfr-ului.

    intr-adevar, avem un bilant negativ cu echipa care are in denumire si ceva vocale, nu doar consoane, avea mai multe galerii, stadion propriu si un palmares exraordinar. ultimul meci cu aceasta echipa a avut loc in 14 aprilie 2017. actualmente, este lidera in seria a 4-a,din liga a 3-a.

    sa papi tot din farfurie!
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  11. #137
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Aberezi ca orice alt frustrat antistelist/fecesebist. N-am ce sa-ti cer. Esti spalat pe creieras si basta! Somn usor!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  12. #138
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Aberezi ca orice alt frustrat antistelist/fecesebist. N-am ce sa-ti cer. Esti spalat pe creieras si basta! Somn usor!
    bravo paul! n-ai contra-argumente, deci ma faci in toate felurile. atata te duce tartacuta.
    deci hai pa!
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  13. #139
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    deci hai pa!
    Strategie gresita!
    Duba trebuie masat glandular pe obraji, pana devine rubicond. In felul acesta, the mummy poate dobandi un aer mai proaspat, mai primavaratic!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  14. #140
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #141
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Deci nu a venit Capitanu' sa acuze blatul secolului la Maric... stai ca nu a jucat FCSB, am uitat
    Dar a fost mai clar la Botosani, oricum. Pentru ca a dat ala cu capul peste poarta, evident nu a vrut sa dea gol. Mai clar de atat nu se poate.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  16. #142
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    esti ca si paul, sau ionete: asculti doar sa raspunzi, nu sa intelegi.
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    si mai am o rugaminte: nu te duba-liza. esti mai destept decat atat.
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    bravo paul! n-ai contra-argumente, deci ma faci in toate felurile.
    E si asta o strategie, dar daca incepi sa o faci din doua in doua postari isi pierde din putere.

    Quote Originally Posted by Ess View Post
    daca zici ca nu e nici o diferenta, dialogul nostru nu-si mai are sensul.
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    nu, pct meu de vedere este la fel, avand in vedere ca folosim acelas google.
    Totusi, in cazul tau, ratiunea inca mai are castig de cauza.
    Nu zic ca am eu mereu dreptate si voi nu. Adevarul e intotdeauna la mijloc. Am ajuns in punctul in care cu totii demonizam partea adversa. Si eu o fac si tu si Tyler si mai ales Duba si Capitanu'

    Cica daca mergem noi in deplasare la Cluj incep copiii sa planga, ploua cu apa rosie, e invazie de lacuste, se ofilesc florile, etc. Mentionez asta in caz ca o sa te intrebi cand vreodata ai demonizat tu partea adversa, pentru ca de multe ori ne intra in reflex si nici nu mai constientizam ca o facem.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  17. #143
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Am ajuns in punctul in care cu totii demonizam partea adversa.
    nimic mai corect!
    doar ca eu nu demonizez nimic, crede-ma. imi place sa ma mai bag si eu in seama pe-aici, caci in viata reala nu ma baga nici pwla.

    nu dau doi bani pe fenomenul infantil numit "fotbalul romanesc din sec 21".
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  18. #144
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Pentru Ess:

    Ia de aici mitomanule - https://www.romaniansoccer.ro/statis...=cfr-1907-cluj

    Asta-i palmaresul in meciurile directe de cand ati promovat ultima oara in prima liga. Mai precis 14 victorii Steaua/FCSB; 8 CFR. Restul meciurilor s-au teminat la egalitate. Accesaza link-ul, frustatache si, cine stie, incetezi cu minciunile/aberatiile.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  19. #145
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    mda...esti pesedistic de prost... sa-ti si desenez???

    Quote Originally Posted by Ess View Post


    impotriva echipei infintate juridic cu nr registru J40/9699/2018, am jucat 13 meciuri: 1 victorie echipa respectiva, 7 egaluri si 5 victorii ale cfr-ului.
    ps: ti-am si desenat!
    din timpul meu liber!!!
    Attached Images Attached Images
    Last edited by Ess; 2nd March 2021 at 16:46.
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  20. #146
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Sa nu uitam cu cine vorbesti, cu un om care citeaza ca din Bible din MeMel, Pitzurca si Ana-Maria Prodan. N-ai cu cine...

    Doar ca acuma cand Ana-Maria Prodan s-a mai desteptat, nu-i place sa mai citeze, Biblia a fost aruncata la gonoi.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #147
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,415
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Sa nu uitam cu cine vorbesti, cu un om care citeaza ca din Bible din MeMel, Pitzurca si Ana-Maria Prodan. N-ai cu cine...

    Doar ca acuma cand Ana-Maria Prodan s-a mai desteptat, nu-i place sa mai citeze, Biblia a fost aruncata la gonoi.
    Cand a citat AnaCampioana din biblie?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •