Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 149

Thread: Etapa 25 2020/2021

  1. #85
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Becali mai face o 'profitabila' cu Iftime. Fc Botosani, figuratie in fata liderului

    Gsp, fara concesii pt cele doua cluburi maligne
    Tu esti bolnav. Avem o victorie in ultimele 3 meciuri cu Botosani, cea din seara asta.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  2. #86
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/fc-...me-624905.html

    Toti care nu au vazut fecioara de la Parepa coborand in vestiar, la pauza, sunt nebuni. Inclusiv primul ziar de sport al tarii

  3. #87
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/fc-...me-624905.html

    Toti care nu au vazut fecioara de la Parepa coborand in vestiar, la pauza, sunt nebuni. Inclusiv primul ziar de sport al tarii
    "7 victorii si un egal are FCSB in duelurile din Liga 1 cu Botosani disputate in Moldova"

    Ma cac pe el de articol. Nu mai batusem Botosani la Bucuresti din 2017 pana la ultimul meci.
    Gsp a ales doar statisticile care sunt in favoarea noastra. Botosani ne-a incurcat de foarte multe ori.

    Mizerie de articol.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  4. #88
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,447
    Reputatie
    0
    Boto s a chinuit cu UTA si nu bate Steaua cu un 5-0 la limita. clar, blat!

  5. #89
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Raspunzi, Ioane daca te sun?
    Mai ales pe la 6-7 dimineata cand am observat ca te simti singur rau
    Pun pariu ca are vocea pitigaiata, e balbait si sasait. Trebuie sa fie vreun motiv pentru care nu are succes la femei
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  6. #90
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Nu il intereseaza femeile! El e axat mai mult pe fetite
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #91
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Gsp a ales doar statisticile care sunt in favoarea noastra. Botosani ne-a incurcat de foarte multe ori.

    Mizerie de articol.
    Bun
    Atunci pune tu statistica aia totala si dreapta de 5 ani in urma sa vedem si noi ce si cum.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #92
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    un pui de blat..

  9. #93
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    un pui de blat..
    Sa zicem ca nu se stie

    Dar sa analizam ce am vazut.
    Botosani cand are mingea intarzie sa paseze. Fiecare jucator tine cel putin 3 secunde inainte sa incerce o pasa scurta astfel adversarii se pot plasa linistiti, pot bloca traiectoriile si pun presiune pe cel care are mingea. Apoi au declarat ca FCSB preseaza bine si e foarte dificil Asta e de la antrenament?
    FCSB urca repede in atac si gaseste de fiecare data doi jucatori demarcati la 18 metri de poarta adversa. Apararea Botosani mimeaza panica alergand sa taloneze pe cei liberi lasand pe cel care are mingea singur la 16 metri. ... tot de la antrenament?

    Cine nu are ochi sa vada si sa recunoasca porcariile astea, sa aplaude campioana
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #94
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Bun
    Atunci pune tu statistica aia totala si dreapta de 5 ani in urma sa vedem si noi ce si cum.
    In ultimele 11 meciuri cu ei avem 6 victorii, 4 egaluri si o infrangere.
    In ultimele 6 meciuri avem 3 victorii.


    Am reusit 8 victorii consecutive cu ei in perioada de glorie, cu Reghe cand bateam tot, nu doar pe Botosani. Mergeam foarte bine si in Europa. In istoria recenta cu Botosani stam foarte prost pentru o echipa care vrea sa ia titlul. Ar trebui sa castigam mai mult de 50% din meciurile cu echipe gen Botosani.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  11. #95
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Sa zicem ca nu se stie

    Dar sa analizam ce am vazut.
    Botosani cand are mingea intarzie sa paseze. Fiecare jucator tine cel putin 3 secunde inainte sa incerce o pasa scurta astfel adversarii se pot plasa linistiti, pot bloca traiectoriile si pun presiune pe cel care are mingea. Apoi au declarat ca FCSB preseaza bine si e foarte dificil Asta e de la antrenament?
    FCSB urca repede in atac si gaseste de fiecare data doi jucatori demarcati la 18 metri de poarta adversa. Apararea Botosani mimeaza panica alergand sa taloneze pe cei liberi lasand pe cel care are mingea singur la 16 metri. ... tot de la antrenament?

    Cine nu are ochi sa vada si sa recunoasca porcariile astea, sa aplaude campioana
    "" Nu e treaba lor sa încurce pe steaua ""

  12. #96
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    In ultimele 11 meciuri cu ei avem 6 victorii, 4 egaluri si o infrangere.
    Multumesc
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #97
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,747
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Pun pariu ca are vocea pitigaiata, e balbait si sasait. Trebuie sa fie vreun motiv pentru care nu are succes la femei
    Am o voce de Dumnezeu, dar atat le place lor de vocea mea, cum ne place noua de vocile lor, cam atat conteaza. Cat despre balbait, nu stiu, nu cred. Insa nu prea am nimic de zis, ca eu nu mint, deci le-o zic cum sta, altfel nu ma simt bine. E vorba sa faci femeile sa rada, aici nu stau bine, eu nu sunt vreun clown ca toti barbatii, imi pare rau!

    On topic.

    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    un pui de blat..
    N-o fi fost el blatu asa mare, dar nici Botosaniu. Mica rau.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #98
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,447
    Reputatie
    0
    daca pierdem cu Clinceni e blat, pt cele 6 puncte din playoff.
    daca batem la Boto e blat, ca nu poti bate la Boto decat daca e blat.

    astept cu interes analiza lui ionel, sa aflam si noi daca ie frustrare, rautate sau prostie
    ce semnatura ce jmeker ti ai tras
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  15. #99
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,747
    Reputatie
    0
    Jda!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #100
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Un adevarat paradox Ionelu' asta. Virgin la 36 de ani dar tute stelisti de mic
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  17. #101
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Spurcatii au reinceput sa utilizeze mijloacele specifice.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  18. #102
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Aud ca si voi ati taiat cauciucurile jucatorilor. Tot mijloace specifice ca la voi in tiganie acolo
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  19. #103
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    "Aceasta echipa arata altfel cand intalneste CFR sau Craiova. Oricat ai fi de binevoitor si de pozitiv, oricat ai aprecia lucrurile frumoase din fotbal, nu poti sa nu vezi asta. Poate se intampla si din cauza legaturilor de afaceri pe care le au conducatorii celor doua cluburi. E o chestiune sentimentala, nu stiu ce sa spun... "

    Noi stim ce sa spunem. A fost o mizerie clasica intre umilitele Shkendijei si Liberecului, un meci de cumetrie scrbos intre doua echipe cancerigene care au dus coeficientul fotbalului sub Belarus, Azerbaidjan si Kazahstan.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  20. #104
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Capitane, iar te caci pe tine.

    In ultimele 11 meciuri in campionat avem 6 victorii cu ei. CFR are tot 6 victorii, iar Craiova are 5.
    E destul de echilibrat, aproape identic.

    In ultimele 11 meciuri avem golaveraj 21-9, iar CFR are 19-9.

    V-am mai spus ca sunteti bolnavi cand vine vorba de Steaua, nu mai judecati rational.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  21. #105
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Capitane, iar te caci pe tine.

    V-am mai spus ca sunteti bolnavi cand vine vorba de Steaua, nu mai judecati rational.
    Normal, cand vine vorba de mizeria in stare pura, de acest Ahriman al fotbalului.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •