Page 5 of 10 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 207

Thread: Etapa 23 2020/2021

  1. #85
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Dragi copii, astea-s doar vorbe. De pisat, doar noi ne-am pisat, si-am aruncat pe voi. Am incheiat discutia.
    Pai, dupa aia tot voi va jeliti ca in cazul bricheta ca de ce pierdeti la masa verde
    Asumati-va grobianismul si acceptati pedepsele pentru cea mai dezgustatoare galerie din istoria fotbalului romanesc.


    https://www.prosport.ro/fotbal-inter...lilor-10749868


    Apropo, in cazul Reghe nu a fost urina ci suc. Altii au fost stropiti cu urina.
    Doar noi ne-am pisat pe voi, metaforic vorbind
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  2. #86
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Se joaca pe jumatati de puncte, de decis se va decide totul in play out. Tin minte ca Timisoara odata demult a inceput play out-ul cu punctaj negativ si tot s-a salvat!
    In sfarsit, mai spune si Ionel ceva la locul lui. Recunosc ca mancatorul de rahat din Zalau e mai dotat la mansarda comparativ cu amaratul de Lazio. Mai sunt o sumedenie de puncte puse in joc, se poate intampla orice. Sunt extrem de multe necunoscute - arbitrajul, forma de moment, deciziile conducerii clubului (ma refer in special la demisia unui antrenor si numirea altuia care poate schimba fata echipei), chiar si covid-ul.

    Cat priveste pistatul peechipa decedata, ne-am pistat si ne pistam incontinuu pe amaratii infiintati de spionii sovietici de origine evreiasca Geza si Kahane, iar acum clonati de fostul general de securitate Vasile Malureanu, seful politiei politice ceausiste.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  3. #87
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    ar mai fi de adaugat ca la ora la care vorbim ne pisham pe vreo cinci sau sase rrrapide, in liga III, in liga II, in india ...fara nici un app.

  4. #88
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    ar mai fi de adaugat ca la ora la care vorbim ne pisham pe vreo cinci sau sase rrrapide, in liga III, in liga II, in india ...fara nici un app.
    Lumea rapidista o sa tina cu aia care ajunge prima in liga1 .. ca si la craiova sau FCSB !
    daca maine becali pune lacat la echipa si o baga in faliment, si csa ajunge in liga 1, lumea i sa se duca la csa in liga 1 ca si cum nimik nu sa intamplat!
    Libera La LAZIO !

  5. #89
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,499
    Reputatie
    0
    Voi sunteti prosti rau, noi ne numim Rapid nu FCR si nu exista alta echipa care sa ne conteste. Aia din Liga a 4-a sunt AFC, deci n-au cum sa zica ca-s mai Rapid decat cel din Liga a 2-a. E adevarat ca acest club a inceput ca Academia, atunci n-a fost decat o clona a Rapidului, dar apoi s-au castigat in instante dreptul de-a se numi Rapid, si a fi practic Rapidul. Degeaba tot vorbesc wcsbelitii prostii, ca n-au cu cine.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #90
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Lumea rapidista sa recunoasca ca are problemele Stelei (doua echipe), problemele clubului din groapa aia (tot doua echipe), ale Craiovei (doua echipe), Timisoara ( nici ei nu mai stiu cate echipe), Iasul (clona echipei adevarate), Argesul, Farul s.a. Cand vor recunoaste ca am ajuns aici din cauza politicului si a slugilor din federatie si liga schimbam discursul si ne concentram pe mizeriile mai sus amintite.

  7. #91
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,499
    Reputatie
    0
    Pai noi am intrat in faliment, nu stiu cine-a mai intrat in faliment ca si noi. Deci nu exista continuitate, ci doar ce decid instantele si suporterii.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #92
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Lazio, daca ai citit mesajul ionelului vei intelege de ce ne pisham pe echipa bronzatilor din RO.

    edit.
    Asa ionele, mai presus de instantele corupte , slugile politicienilor vremelnic la putere, suntem noi, milioanele de suporteri: stelisti, dinamovisti, polisti, rapidisti s.a. Conteaza ce ai in suflet si nu ce ti impune unul sau altul.
    Daca gigi pune lacat de maine am incheiat cu fotbalul, dpmdv si al altor milioane de suporteri patimasi , fcsb ul este continuatoarea Stelei si nu clubul NOU INFIINTAT in 2017 , atentie, denumirea acestuia este CSA si nu FC STEAUA sau STEAUA.
    Last edited by delaoltenia; 14th February 2021 at 21:04.

  9. #93
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,499
    Reputatie
    0
    Inca o data, aveti faptele in revers, doar noi ne-am pisat pe voi.
    Si la noi n-au fost doar cuvinte!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #94
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Penalty gratuit. Cred ca o sa castigam chiar si contra arbitrilor, totusi.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  11. #95
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,499
    Reputatie
    0
    Probleme la Sibiu, fcsbelimea condusa!

    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Penalty gratuit. Cred ca o sa castigam chiar si contra arbitrilor, totusi.
    Ar fi cazu sibienii sa se dezica de sclavagismul vostru permanent.
    Last edited by Johnny D; 14th February 2021 at 21:05.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #96
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    FC STEAUA (FCSB): Vlad - Ov. Popescu, A. Miron, I. Cristea, Radunovic - Morutan, Sut, D. Olaru - Oc. Popescu, Fl. Tanase, Fl. Coman
    Rezerve: Straton - V. Cretu, Pantiru, G. Simion, Harut, Nedelcu, Buziuc, Perianu, Oaida
    Antrenori: Gheorghe Becali si Toni Petrea.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  13. #97
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    noi ne numim Rapid nu FCR si nu exista alta echipa care sa ne conteste. Aia din Liga a 4-a sunt AFC, deci n-au cum sa zica ca-s mai Rapid decat cel din Liga a 2-a.
    In primul rand, AFC-ul va contesta si au castigat in instanta dreptul de a folosi marca si numele.
    In al doilea rand, folosing aceeasi logica, nici CSA nu se poate numi Steaua adevarata daca are CSA in nume

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Pai noi am intrat in faliment, nu stiu cine-a mai intrat in faliment ca si noi. Deci nu exista continuitate, ci doar ce decid instantele si suporterii.
    Instantele, pana acum, au luat partea AFC-ului.
    Sunt alte procese in derulare si asta din Liga 2 nu mai traieste mult.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  14. #98
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Am intrat doar sa le dau o **** comentatorilor de la digi Sport...mizerii umane.

  15. #99
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,499
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    FC STEAUA (FCSB)


    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    In primul rand, AFC-ul va contesta si au castigat in instanta dreptul de a folosi marca si numele.
    In al doilea rand, folosing aceeasi logica, nici CSA nu se poate numi Steaua adevarata daca are CSA in nume
    1. Atunci de ce ne numim Rapid daca au castigat sigla? Ori pentru ca ei nu au sigla, ori pentru ca desi o au, nu ne contesta. IQ degeaba.
    2. Acolo cu CSA e ceva putred, ar trebui sa fie FC Steaua si gata.


    AFC Rapid nu are incredere in proiectul Rapidului de Liga a 2-a, nu e ca si cum am fi dusmani. Daca Rapidul ajunge in Liga 1 si se bate pt cupele eurpene, practic sa fie acolo unde-i e locul, sa vezi cum or sa vina AFC-ul cu milogeala sa ne roage sa-i primim in Rapid si pe ei, asa cum ei au refuzat cand s-a construit acest proiect de re-rapidizare, sau de recreare a Rapidului, acesta fiind desfiintat pe-atunci.
    Last edited by Johnny D; 14th February 2021 at 21:21.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #100
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Am intrat doar sa le dau o **** comentatorilor de la digi Sport...mizerii umane.
    De ce, draga, cu ce te-au supi?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  17. #101
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Singurele mizerii sunt arbitrul si gazonul ala. Cum sare praful din el la fiecare sut si cum sare mingea din denivelari. Cred ca si in Botswana au terenuri mai bune.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  18. #102
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,499
    Reputatie
    0
    Io am zis, gazon decent sau 0-3, dar n-ati fost de-acord cu mine.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #103
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,780
    Reputatie
    1
    Buna seara

  20. #104
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,499
    Reputatie
    0
    Asa e!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #105
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    hmm razbunarea lu prodanca .. pana la pauza ii iese =)))
    Libera La LAZIO !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •