Page 4 of 10 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 207

Thread: Etapa 23 2020/2021

  1. #64
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    sti si tradeing acuma.. fotball.. bitcoin.. politica.. de toate sti .. tu tre sa ajungi senator ma baiatule.. ce drq cauti pe aici
    Daca citeai si pe alte parti ale forum-ului, vedeai ca s-a discutat mult despre bitcoin. Bine, eu si Novac, restul lumii nu prea s-a implicat.
    Tranzactionez si eu Bitcoin, actiuni, indici bursieri. Oricine poate sa faca asta. Vorbesc de mult timp despre asta.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  2. #65
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Daca citeai si pe alte parti ale forum-ului, vedeai ca s-a discutat mult despre bitcoin. Bine, eu si Novac, restul lumii nu prea s-a implicat.
    Tranzactionez si eu Bitcoin, actiuni, indici bursieri. Oricine poate sa faca asta. Vorbesc de mult timp despre asta.
    bravo ! eu am stat pe el de la incpeut.. bine 2012.. nu 2009 .. in fine... acum nu se astepta nimeni sa se duca asa.. adika toti il vedeau spre 30k si atata.. e un mister total cum a depasit 45k ...
    Libera La LAZIO !

  3. #66
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    sa iti dau un pont


    https://coinmarketcap.com/currencies/reef/

    am investit in asta
    Libera La LAZIO !

  4. #67
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    bravo ! eu am stat pe el de la incpeut.. bine 2012.. nu 2009 .. in fine... acum nu se astepta nimeni sa se duca asa.. adika toti il vedeau spre 30k si atata.. e un mister total cum a depasit 45k ...
    Nu e nici un mister. Elon Musk a anuntat ca Tesla a cumparat Bitcoin in valoare de 1,5 miliarde de dolari. In ziua aia a crescut 20% si a sfarsit prin a depasi chiar si 48,000 dolari in zilele urmatoare. Pana la anuntul Tesla, a alternat intre 28,000 si 41,000 de pe 1 ianuarie pana pe 8 februarie.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  5. #68
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Nu e nici un mister. Elon Musk a anuntat ca Tesla a cumparat Bitcoin in valoare de 1,5 miliarde de dolari. In ziua aia a crestut 20% si a sfarsit prin a depasi chiar si 48,000 dolari in zilele urmatoare. Pana la anuntul Tesla, a alternat intre 28,000 si 41,000 de pe 1 ianuarie pana pe 8 februarie.
    e vrajala. elon musk nu are cum sa cumpere el de 1 miliard jumate ACUM! cand e unflat btc ul .. in cel mai fericit caz cumpara cand mai scade .. acuma sa cumperi.. de ataita bani e sinucidere curata!
    Libera La LAZIO !

  6. #69
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    cel putin asa cred eu!
    Libera La LAZIO !

  7. #70
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    A anuntat oficial. Nu are voie sa minta pentru ca ar avea probleme cu organele de control financiare din SUA.
    Tesla este listata public, e ilegal sa minta in legatura cu investitiile companiei.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  8. #71
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    mama masi vedem in urmatoarea perioada ce o fii !
    Libera La LAZIO !

  9. #72
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Treaba-i clara. La cum merg indicii o sa revina Farul in curand in liga 1 cu un nou patron!

    Ioane, tu tot prin balarii o arzi cu rapiduletele tau? pisa-ne-am in peluza voastra ca sa va simtiti ca acasa!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  10. #73
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Treaba-i clara. La cum merg indicii o sa revina Farul in curand in liga 1 cu un nou patron!

    Ioane, tu tot prin balarii o arzi cu rapiduletele tau? pisa-ne-am in peluza voastra ca sa va simtiti ca acasa!
    ehee Highi pretene a zis primaru bine cand a cerut actualul """"patron"""" sprijin .... "Noi dam dar Farul mai are si ""patron"" !
    Marica vrea sa fie patron pe banii la altii !
    Libera La LAZIO !

  11. #74
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Ioane, tu tot prin balarii o arzi cu rapiduletele tau? pisa-ne-am in peluza voastra ca sa va simtiti ca acasa!
    Ne-am pisa noi pe Steaua in Liga 1 de la anu, ca de obicei!
    Din pacate va trebui sa ne multumim cu pisat pe FCSB de data asta!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #75
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Steaua/FCSB cred ca e singura echipa care v-a pus in genunchi, la propriu, si v-a facut sa plangeti. Nu o data, de doua ori in interval de doar doua luni cand v-am eliminat din Uefa si am luat si titlul. Ne-am pisat pe voi dupa care s-a pisat domnul Duru
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  13. #76
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    scuzati ca intervin dar trebuie spus ionelului ca ne am pishat pe toata natia de ciorditori bronzati. si ne vom pisha pe cocalari pana i albim

  14. #77
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    Astra castiga la Iasi cu 3-2. Acum Clinceni-Craiova 0-0, minutul 37.

  15. #78
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    iasul cred ca e ca si cazuta..
    Libera La LAZIO !

  16. #79
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    iasul si sibiul cu siguranta. sau poate ca nu, mareste burleanu la 18 sau 20 de echipe pentru catzaua lesinata
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  17. #80
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Steaua/FCSB cred ca e singura echipa care v-a pus in genunchi, la propriu, si v-a facut sa plangeti. Nu o data, de doua ori in interval de doar doua luni cand v-am eliminat din Uefa si am luat si titlul. Ne-am pisat pe voi dupa care s-a pisat domnul Duru
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    scuzati ca intervin dar trebuie spus ionelului ca ne am pishat pe toata natia de ciorditori bronzati. si ne vom pisha pe cocalari pana i albim
    Dragi copii, astea-s doar vorbe. De pisat, doar noi ne-am pisat, si-am aruncat pe voi. Am incheiat discutia.

    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    iasul cred ca e ca si cazuta..
    N-are nici o legatura, astea-s meciuri semiamicale, sau aproape oficiale, cum vrei tu. Se joaca pe jumatati de puncte, de decis se va decide totul in play out. Tin minte ca Timisoara odata demult a inceput play out-ul cu punctaj negativ si tot s-a salvat!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #81
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    iasul si sibiul cu siguranta. sau poate ca nu, mareste burleanu la 18 sau 20 de echipe pentru catzaua lesinata
    Falimenteaza tot daca mai face ce a facut pt dinamo anu trecut !
    Drepturile tv o sa fie cam la fel ca la liga 2!
    Libera La LAZIO !

  19. #82
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Dragi copii, astea-s doar vorbe. De pisat, doar noi ne-am pisat, si-am aruncat pe voi. Am incheiat discutia.



    N-are nici o legatura, astea-s meciuri semiamicale, sau aproape oficiale, cum vrei tu. Se joaca pe jumatati de puncte, de decis se va decide totul in play out. Tin minte ca Timisoara odata demult a inceput play out-ul cu punctaj negativ si tot s-a salvat!
    Nu au vlaga in ei.. nu vor sa joace! La asta ma refer
    Libera La LAZIO !

  20. #83
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    le intoarce ionel pe toate partile si tot nu i iese. da i spuna cineva ca tiganul care cara lemne in spate se numeste rromsilva
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  21. #84
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    intre timp s o gatat si clinceni-craiolguta. 0-0, doar pt rromsilva!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •