Results 1 to 4 of 4

Thread: Reported Post by Novac

  1. #1
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1

    Reported Post by Novac

    Novac has reported a post.

    Reason:
    reportul este asa, preventiv, sanu dispara postarea de peadministrativ
    Post: Probleme tehnice?
    Forum: Administrativ
    Assigned Moderators: Vadim, delaoltenia

    Posted by: Novac
    Original Content:
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Stiu.

    Ce a mentionat? Ca sa unesc traco cu traco alea alea ...
    Deci am raspuns.
    Ai raspuns tu ceva aici dar ai dat raspunsul gresit pentru ca:

    1. Stii cine este Tracoromana ea contribuind saptamanal la activitatea OLS prin link-uri, informatii documentate si referiri utile pe doua sectiuni ale forumului/ are +7.000 postari folositoare userilor OLS asadar cam ....minti

    2. Stii foarte bine cine este individul (nociv forumului, BTW) cu nick-name-ul Timache si nu faci altceva decat sa te decredibilizezi in continuare ; este prietenul tau ''pisat in freza de viata'' (aici: <<chapeau, professeur!>>, https://forum.onlinesport.ro/threads...=1#post4510962 )

    este EL, carciumarul cel vestit din Timisoara (via porcaria din Deva), PRIETENUL TAU!; dealtfel singurul user al forumului cu care te-ai vazut in viata reala si cel care urmarea pana acum un an de zile userii OLS cu ''detectivii particulari'' dupa care devoala fara rusine datele personale ale acestora pe forum; sunt cazuri vestite precum cele ale userilor EddyDoubleD, Marius sau YoYoyOi a caror plecare de pe forumul OLS este direct legata de actiunile PRIETENULUI TAU; prieten ce a activat de-a lungul timpului sub diferite nume de scena dupa cum urmeaza: Iim, Timache iar acum futbasisti iar . Eu cred ca tu esti cel care i-a unit conturile mizerabilului in scopul evident de a ingreuna posibilitatile urmarii activitati prohibite i ....hmm, hai sa zicem neconforme cu regulamentul OLS si prevederile GDPR.

    Doar te avertizez ca nu ai cum sustine gogomanii gen<<nu stiu despre cine este vorba>> cand doar eu am dat 15-20 de RP-uri pe tema asta in ultima perioada si ti l-am mentionat de cel putin 275 de ori in Topicul Tau unde-ti reprosam ca distrugi forumul prin asocierea, vadit partinitoare, ca si supermoderator (vremelnic) cu personaje infame precum LordLiv, Leul Oltean sau Tim/ timache/ futbasisti


    Detalii despre daco-geti in general poti gasi foarte usor cu ajutorul google dar nu despre asta este vorba aici


    Ah, si daca tot a venit vorba despre prietenul tau (ala mah de-ti trimitea sticloatze de bautura (ca)cadou si care acum nu o mai face ... pentru ca este un sarac! ) schimba-i te rog (pentru a patra oara in 2020) nick-name-ul deoarece este neconform cu regulile de functionare ale forumurilor. Sau, daca tu consideri ca-i OK ca el sa foloseasca in continuare futbasisti schimba-l te rog pe al meu din Novac in futparisienimincinosi

    Te pup ma/ Merry Christmas!

  2. #2
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Parisele poate sa editeze si aici. Asa cum a editat si pe thread-ul asta:

    https://forum.onlinesport.ro/threads...ed-Post-by-Ess

    Spunea acolo ceva despre mama lu' decimala si a distrus dovezile
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  3. #3
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Pune poza aia cu meritu'

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    nenorocitul si nefericitul de pe vremea lui Firea e acum nespalatul lui Plicusor ,un gunoi al Clotildei!


    Ma bucur enorm ca ii produc cosmaruri amaratului!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •