Results 1 to 6 of 6

Thread: Reported Post by Novac

  1. #1
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1

    Reported Post by Novac

    Novac has reported a post.

    Reason:
    Chiar aseaaa, felicitari castigatorului!


    Cineva ''se screme'' sa astupe ciurul care este OL-ul in momentele astea de cumpana - Nu se mai da report post post decat in cateva zone ... probabil ca le peticeste si p'astea in curqand



    Serios vorbind acum, , sunt ani buni de cans spun ''la Vadim (si-i sriu dasteptului portocaliu) sa stea chill ca,


    LA SFARSIT ... in caz de Duame fereste, STING EU LUMINA.
    Post: Clasament general - Golgheter
    Forum: 2016/2017
    Assigned Moderators: delaparis, Leo, El Pistolero, delaoltenia, Hingherul, Clau7_D

    Posted by: Leo
    Original Content:
    Castigatorul acestui concurs este sanyi68. Felicitari sanyi68!

  2. #2
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1

    Reported Item

    Novac has also reported this item.

    Reason:
    vreau sa reclam imposibilitatea de a edita mesajul gata postat ... conduceam cand am comis-o si, ce sa vezi: mi-a tastat dejetul aiurea 'au cu lipsa de caractere!*

    Deci?!? rezolvam cumva acest mic neajuns :O sau o trecem la capitolul Las-o ba ca merge si asa precum setarea aia tampita de penalizeaza popu/atia ca si cuvant


    Si da, Sevilla a avut iarasi! dreptate si asta doar pentru ca Nu este profesor si nici inginer, doctor pianist, etc



    *= ... ca pe forumul asta

  3. #3
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1

    Reported Item

    Novac has also reported this item.

    Reason:
    radem glumim dar parca vad ca o comite ''dasteptu'' si ne baneaza pe IP ... ASA, CA AM RAS DE EL. Cum, nu stii? este adendum regulamentu' de ... plm


    ba aristocratu' OLS-ului, spune si tu o vorba ... baseste-te nitzel, fa ceva sa simta pulimea ca este situatia supt control


    vai si vai! de forumu' asta ; tocmi acu' cand este Vadim plecat in Indii, la biznis


    p. nOI RADEM GLUMIM DAR FARA FORMULA DE ACCES DATA DE mARIUS NU INTRAI NICI TU IN VECI!/... DAT DRACU PRAPADITU' ALA

  4. #4
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1

    Reported Item

    Novac has also reported this item.

    Reason:
    radem glumim dar parca vad ca o comite ''dasteptu'' si ne baneaza pe IP ... ASA, CA AM RAS DE EL. Cum, nu stii? este adendum regulamentu' de ... plm


    ba aristocratu' OLS-ului, spune si tu o vorba ... baseste-te nitzel, fa ceva sa simta pulimea ca este situatia supt control


    vai si vai! de forumu' asta ; tocmi acu' cand este Vadim plecat in Indii, la biznis


    p. nOI RADEM GLUMIM DAR FARA FORMULA DE ACCES DATA DE mARIUS NU INTRAI NICI TU IN VECI!/... DAT DRACU PRAPADITU' ALA

  5. #5
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1

    Reported Item

    Novac has also reported this item.

    Reason:
    scuze de dubla de mai sus dar nu-i vina mea ca-i balbait ols-ul in seara asta

    In alta ordine de idei Acum ascult (in fapt ma uit dar ''asa se spune pe forumu' asta la videoclip=uri/ concerte) Florence + the machine si, parea mea este ca duduia asta era in timpul concertului deosebit de arsa la ora respectiva (vezi din min 12.02; ''masina este binemerci https://www.youtube.com/watch?v=fXcx...rt_radio=1&t=7

    stau si ma intreb oare care-i parea lui Ionel despre astfel de fiinte? despre ea sau, de exemplu, Miley Cyrus in ''oficial wrecking ball'?

  6. #6
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,767
    Reputatie
    0
    Hai la forum, ca merge!

    Greu, dar merge! Delapul muncitor si-a facut treaba!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •