Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 97 of 97

Thread: Etapa 7 2020/2021

  1. #85
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Se pare ca la zona dorsala prazul oltenesc irita mai tare decat zerul de mioara altfel nu imi explic timiditatea lui Burcea!

  2. #86
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Se fereste de figuri din astea multigonometrice (nu doar trigonometrice) ca Duba. Pana si lui ii e frica de astfel de experimente ale ilogicii si infidelitatii rationale!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #87
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,783
    Reputatie
    1
    Man asta incepe sa ma intereseze pt PSG

    Sincer cred ca e cel mai bun jucator roman azi. In orice caz cel mai in forma.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #88
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,948
    Reputatie
    0
    Esti pus pe glume, pus pe conversatie

    Poate ca era ok sa jucam cu 5 pe lina de fund in Islansa si marcam in minutul '88 un gol de genul asta cu Man

    Viciere de rezultat Steaua trebuia sa joace in 10 jucatori, m-am bazat pe Rusescu si asa si s-a intamplat nu avea cum sa nu produca o faza intre Cristea si Miron, am spus de o saptamana lucrul asta.
    Last edited by iulian_1976; 20th October 2020 at 01:34.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  5. #89
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,783
    Reputatie
    1
    Eu vorbem serios de Man ca e cel mai in forma fotbalist roman azi. Nu pt PSG deoarece risca sa-i faca umbra lui Neymar
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Poate ca era ok sa jucam cu 5 pe lina de fund in Islansa si marcam in minutul '88 un gol de genul asta cu Man
    Islansa ma-sii
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #90
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Esti pus pe glume, pus pe conversatie
    Dume Delaparius!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. 20th October 2020, 09:59

  8. #91
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Ce shiretlic! Nu-i frumos sa te ascunzi dupa zid, in timp ce altii se dau cu capu de el!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #92
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    A fost penalty clar.
    Nici tu nu crezi ce scrii.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  10. #93
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by futbasisti View Post
    Se pare ca la zona dorsala prazul oltenesc irita mai tare decat zerul de mioara altfel nu imi explic timiditatea lui Burcea!
    Se pare ca cel care toarna in paharele clientilor nu pricepe si pace ca mimamovisti au un puternic complex de inferioritate, vorba lui Gica Chioru , cand sunt penetrati de stelisti. Si cum acest lucru se intampla din ce in ce mai des ... William Shakespeare are o mare, mare problema.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  11. #94
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Asa cum era de asteptat, mizeria de la periferie a mai facut rost de 3 puncte cu ajutorul arbitrilor, dar caprele raioase stau tot cu ratul peste gard, mutand discutia spre alte subiecte.

    Ba, la cat l-ai tesalat de furunculele de pe buci pe Chioru, era si pacat sa iesi tot cu ideile tale, si asa putine, rare si fixe

    Ce mizerie, ce jeguri, eliminare clara la Cristea, min 75, si se da galben in mare scarba, totul pt efortul suprem de a duce oaia la furajul de sampion lig. Asta in vreme ce altii sunt controlati la batistute, daca unghiile sunt taiate regulamentar sau se afla in offside.

    Hernie au facut de la o mana pe umar clovnii de man si constantin, baga-mi-as **** in apucaturile lor de milogi si cersetori! Nu degeaba sunt luati la **** de Tbilisi si Liberec, ducand coeficientul sub Belarus si Luxemburg, pt ca in Europa nu sunt hraniti cersetorii, simulantii, travestitii. Sunt trimisi la munca, sunt integrati in productie
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  12. #95
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Stai linistit, Capitano! Ca spurcaciunile acroanonimate si cu sigla facuta de un copil prescolar sunt cu un nivel sub Craiova si unu si jumatate sub CFR. Cu toti arbitrii din lume nu pot acoperi diferenta de valoare. Nu au cum sa prinda primele 2 locuri, decat cel mult sa va fure voua locul 3 daca incepeti si voi sa bateti pe cineva, ca sa prindeti play off-ul.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #96
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    de pus la perle

  14. #97
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Vedem noi la final de play off, daca prinde Dinamo cumva.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •