Results 1 to 16 of 16

Thread: Cupa Romaniei 2020/2021

  1. #1
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    57,708
    Reputatie
    0

    Cupa Romaniei 2020/2021

    Pana acum s-au jucat primele 2 faze.

  2. #2
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    48,838
    Reputatie
    0
    Faza 1 si faza 2, ma gandesc.
    Crime and punishment, an age old dilemma. Man has long sought a solution to societies ills. But at what point does the punishment itself become a crime? Sometimes it is an easy thing for a man to cry out for retribution, until he himself has walked in the foot steppes of those suffering the penalty.

  3. #3
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,015
    Reputatie
    1
    CSA a luat-o in freza de la Popesti-Leordeni (cota 13, pusa evident pt a induce lumea in eroare, baga-le-as talpa-n gat)

  4. #4
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,804
    Reputatie
    1
    Jale mare pe pagina lui Scutariu, care are totusi meritul ca ia in **** fecesebeaua ca nimeni altul

  5. #5
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,804
    Reputatie
    1
    Cica nu e rau, macar o echipa din Popesti Leordebi a reusit sa bata Steaua in ultima saptamana. Ha-ha-ha!

  6. #6
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    57,708
    Reputatie
    0
    Cupa României, program meciuri FAZA a 1-a
    09,09,20 Minerul Costesti 0:5 Viitorul Dăesti
    09,09,20 Municipal Deva 0:1 Ghiroda si Giarmata Vii
    09,09,20 Pobeda Stár Bisnov 4:2 Becicherecu Mic
    09,09,20 ACS Poli Timisoara 4:6 Lunca-Teuz Cermei
    09,09,20 Șimleu Silvaniei 8:7 SCM Zalău
    09,09,20 CSU Alba Iulia 5:9 AFC Unirea
    09,09,20 Sănătatea Cluj 2:4 Unirea Dej
    09,09,20 Unirea Ungheni 4:1 Sticla Ariesul Turda
    09,09,20 Odorheiu Secuiesc 2:0 Avântul Reghin
    09,09,20 KSE Tg. Secuiesc 4:6 SR Municipal Brasov
    09,09,20 Olimpic Zărnesti 1:0 Olimpic Cetate Râsnov
    09,09,20 Dunărea Giurgiu 1:7 Sporting Rosiori
    09,09,20 Steaua Bucuresti 6:0 CS Balotesti
    09,09,20 Înfrătirea Jilavele 1:3 Recolta Gh. Doja
    09,09,20 CSM Rm. Sărat 1:2 Metalul Buzău
    09,09,20 Fl. M. Kogălniceanu 0:4 Dacia Unirea Brăila
    09,09,20 FC Vaslui 0:5 Husana Husi
    09,09,20 Victoria Gugesti 0:4 Sporting Liesti
    09,09,20 Dante Botosani 0:3 Șomuz Fălticeni
    09,09,20 Olimpia Satu Mare 0:1 Sighetu Marmatiei
    09,09,20 Ariesul Mihai Viteazu 0:3 Industria Galda
    09,09,20 ACSM Oltenita - Agricola Borcea
    09,09,20 Jiul Petrosani - Gilortul Tg. Cărbunești
    09,09,20 Viitorul Curița - CSM Bacău
    09,09,20 Gloria Cornesti - FC Pucioasa
    09,09,20 CSM Pascani - Ozana Tg. Neamt
    09,09,20 Jiul Rovinari - ACSO Filiași
    09,09,20 Victoria Cumpăna - Poseidon Limanu-2 Mai
    09,09,20 CS Medgidia - Axiopolis Cernavodă
    09,09,20 Victoria Traian - CS Făurei
    Last edited by Leo; 23rd September 2020 at 19:13.

  7. #7
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    57,708
    Reputatie
    0
    Cupa României, program meciuri FAZA a 2-a
    22,09,20 LUNCA-TEUZ CERMEI 3:1 PROGRESUL PECICA
    22,09,20 CRISUL CHISINEU 0:2 SOIMII LIPOVA
    22,09,20 GHIRODA ȘI GIARMATA 4:1 CS HUNEDOARA
    22,09,20 POBEDA STÁR BISNOV 0:1 CS DUMBRĂVITA
    22,09,20 UNIREA UNGHENI 0:1 ODORHEIU SECUIESC
    22,09,20 CSO CUGIR 3:4 VIITORUL SELIMBĂR
    22,09,20 VIITORUL DĂESTI 5:0 FLACĂRA HOREZU
    22,09,20 AFC PUCIOASA 2:1 FLACĂRA MORENI
    22,09,20 METALUL BUZĂU 3:2 CS BLEJOI
    22,09,20 STEAUA 0:1 POPESTI LEORDENI
    22,09,20 CS TUNARI 0:3 CS AFUMATI
    22,09,20 AGRICOLA BORCEA 3:1 ÎNAINTE MODELU
    22,09,20 CS SÂNMĂRTIN 3:2 LUCEAFĂRUL
    22,09,20 SIGHETUL MARMATIEI 1:2 SMLEUL SILVANEI
    22,09,20 RECOLTA GH. DOJA 2:3 CS FĂUREI
    22,09,20 DACIA UNIREA BRĂILA 4:1 VIITORUL IANCA
    22,09,20 UNIREA DEJ 7:0 GLORIA BISTRITA
    22,09,20 SC OTELUL GALATI 0:1 CSM FOCSANI
    22,09,20 HUSANA HUSI 2:1 SPORTING LIESTI
    22,09,20 CSM BACĂU 0:4 CEAHLĂUL
    22,09,20 CSM PASCANI 0:2 STIINTA MIROSLAVA
    22,09,20 INDUSTRIA GALDA - AFC UNIREA 1924
    22,09,20 SPORTING ROȘIORI - CSM ALEXANDRIA
    22,09,20 UNIREA BASCOV - VEDITA COLONESTI
    22,09,20 OLIMPIC ZĂRNESTI - SR MUN. BRASOV
    22,09,20 SOMUZ FĂLTICENI - BUCOVINA RĂDĂUTI
    22,09,20 VICTORIA CUMPĂNA - AXIOPOLIS
    Last edited by Leo; 23rd September 2020 at 19:10.

  8. #8
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    57,708
    Reputatie
    0
    Programul turului 4 al Cupei României:

    Marti, 20 octombrie, ora 14:30
    Soimii Lipova - Ripensia Timisoara
    Viitorul Selimbăr - Universitatea Cluj
    Progresul Spartac - Rapid
    CSM Slatina - Turris-Oltul Turnu Măgurele
    ACSO Filiasi - U Craiova 1948

    Miercuri, 21 octombrie, ora 14:30
    CSC Sânmartin - Comuna Recea
    Ghiroda si Giarmata Vii - ASU Politehnica Timisoara
    ACS Municipal Brasov - Csikszereda
    Somuz Fălticeni - Ceahlăul Piatra Neamt
    Husana Husi - CSM Focșani
    Dacia Unirea Brăila - Gloria Buzău
    Axiopolis Cernavodă - Farul Constanta
    Mostistea Ulmu - Dunărea Călărasi
    Metaloglobus - Petrolul Ploiesti
    Concordia Chiajna - CS Mioveni
    Viitorul Dăesti - Viitorul Pandurii Târgu Jiu
    Last edited by Leo; 20th October 2020 at 18:27.

  9. #9
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    57,708
    Reputatie
    0
    Rapidul doreste in Liga 1, dar e la egalitate (la pauza 2-2) cu Spartac din Liga 3.

  10. #10
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    57,708
    Reputatie
    0
    Si pana la urma pierde cu 3-2. Se pregateau sa intre la penaltyuri cand ce sa vezi, Spartac inscrie golul victoriei.



    Turris trece de Slatina dupa o serie de 18 lovituri de departaare, U Cluj castiga la masa verde, Ripensia s-a impus la Lipova la limita, iar FC U Craiova 1948 trece fara emotii de Filiasi.
    Last edited by Leo; 20th October 2020 at 18:26.

  11. #11
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    53,667
    Reputatie
    0


    Bietii cocori
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #12
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    41,519
    Reputatie
    0
    atentie mare la purtatorii de stema rrrRRR .

  13. #13
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    12,801
    Reputatie
    0
    Acum ne putem concentra pe campionat.
    Si sunt un pic confuz, eu parca stiam ca spartacii sunt aia de la Dinamo... S-a schimbat?
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  14. #14
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    48,838
    Reputatie
    0
    E bine c-au pierdut ca oricum numa te obosea degeaba, oricum n-ai sa castigi cupa.
    Si-n plus, s-a facut sedinta aia... sper ca nu degeaba, deoarece jucatorii sunt prea slabi.
    Crime and punishment, an age old dilemma. Man has long sought a solution to societies ills. But at what point does the punishment itself become a crime? Sometimes it is an easy thing for a man to cry out for retribution, until he himself has walked in the foot steppes of those suffering the penalty.

  15. #15
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    41,519
    Reputatie
    0
    traiasca d na clotilda!

  16. #16
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    57,708
    Reputatie
    0
    Saisprezecimi Cupa Romaniei


    Farul Constanta - Academica Clinceni
    Dinamo - Viitorul Constanta
    Turris Turnu Măgurele - Sepsi
    Gloria Buzău - FCSB
    Husana Husi - U Cluj
    Chindia - Hermannstadt
    Poli Iasi - CFR Cluj
    FC Voluntari - Gaz Metan Medias
    Ceahlăul Piatra Neamt - Petrolul Ploiesti
    Concordia Chiajna - FC Botosani
    Ripensia Timisoara - Astra Giurgiu
    Progresul Spartac - Universitatea Craiova
    Viitorul Pandurii Târgu Jiu - FC Arges
    CS Sânmartin - Dunărea Călărasi
    U Craiova 1948 - ASU Poli Timisoara
    Csikszereda Miercurea Ciuc - UTA Arad

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •