View Poll Results: cine se califica?

Voters
4. You may not vote on this poll
  • FCSB

    1 25.00%
  • Slovan

    3 75.00%
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 90 of 90

Thread: FCSB - Slovan Liberec tur 3 preliminar LE 0-2

  1. #85
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Cu rabdarea, treci si marea!

    Bai, cap de rubarba, toata ziua te-ai exchibitionat pe forum...
    Ai vost la vot? Te-ai facut si tu util societatii azi?
    Stampilatu-ti-ai alesul?
    Last edited by Hingherul; 27th September 2020 at 19:02.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  2. #86
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    huo, ba, da va n pm de deontologii pu.
    delaciocofeldere> daca ma crezi bine, daca nu...tot aia: am intrat aici hotarat sa laud atitudinea copiilor astia. in conditiile date, este o performanta, etc, bla bla...
    dar dupa ce-am citit cateva postari, am postat si eu in tonul acestui forum. oricum, aici nu mai este dialog, este doar impwlaire, misto si caterinca.

    am mai spus-o si in alte parti, o spun si aici: suntem niste cretini supremi ca ne mai pierdem vremea cu hobby-ul asta...
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  3. #87
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ramanem cu minunea de la Topola si eroul sf mare mucenic Ducandam, pastratorul de speranța desarta a poporenilor.

    Pe cuvant, nu am vazut echipa mai proasta ca Liberec, alde Dudelange si Alaskert maturau cu ei de la sos Andronache, pana la palatul regal Pipera.

    PS. Cand au batut Dinamo, in cupa, despre tinerii fecesebisti se spunea ca bateau, deja, la portile lui Klopp si Guardiola. Astazi, cand sunt PiȘați de echipe in 9 insi, de toti gospodarii, sunt doar niste baieti care ofera alibiuri si culeg imbarbatari, imbujorati de asa performante

  4. #88
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,449
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    huo, ba, da va n pm de deontologii pu.lii, v ati dat loviti in coada asteptand vremuri mai bune iar acum va dati fete mari. o fi ciobanul un mare cretin cu diploma far nici cu voi nu mi e rusine.
    Asta pentru ca nu stii sa gandesti, asta daca macar ai avea informatiile cu care sa ai o sansa sa-ti croiesti un gand util, din pacate nici alea... Noi nu semanam niciodata cu asa creatura caricatura. Nici macar tu nu semeni, desi am impresia ca incerci tot mai des.

    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Bai, cap de rubarba, toata ziua te-ai exchibitionat pe forum...
    Ai vost la vot? Te-ai facut si tu util societatii azi?
    Stampilatu-ti-ai alesul?
    Nu mizez pe gunoaie. Asta e treaba ta.
    Toti politicienii sunt niste gunoaie, fara exceptie, capuse pe spatele Romaniei. Ar trebui desfiintat sistemul politic si inlocuit cu vot electronic al fiecarui cetatean - fara parlament - yoc, doar cat au consumat din banii nostri sa organizeze inutilitatile astea de alegeri si ma scarbeste peste masura, macar taci din plisc si nu-mi aminti. Ca de aia nu intru pe sectiile forumistice unde se vorbeste despre ast gen de gunoaie.

    Intr-o sectie de votare le-am zis tuturor celor prezenti treaba asta, sambata seara. Practic le-am zis ca-s niste capuse si intreaga lor activitate, comandata de la diferite centre e un cancer inutil. Mai util e cel din carne ca te face sa reflectezi la viata ta si s-o apreciezi, cancerul asta pe care-l reprezinta ei nici macar atat, absolut nimic util.
    Last edited by Johnny D; 3rd October 2020 at 03:28.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #89
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,359
    Reputatie
    0
    la orele zero doua si doua zeci si trei de minute fixe ionel_delazalau gandi profund...sa fie oare "dupe" acel 4-2 istoric...de iexceptie??!!

  6. #90
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,449
    Reputatie
    0
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •