Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 58 of 58

Thread: Etapa 4 2020/2021

  1. #43
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Acum e Los Mucles
    Ce parte a internetului e aia? Ascunzish? Ban IP?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #44
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,056
    Reputatie
    0
    Arata bine Dinamo si cred ca o sa intre in primele 6 din Romania

    Desigur depinde cat de seriosi sunt spaniolii
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  3. #45
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    mda...precum la meciul ala cu covasna serbiei...s-a ridicat de pe buda direct cu tridentu'n kur! "asa se califica o mare echipa" (


    Bai sa te pui cu "astia" la injuraturi?

    Serios, cred ca e nasol sa-si dea seama de realitatea fotbalistica deci sa-i luam usor deocamdata. Probabil se vor flagela singuri pt ce au postat in ultimul timp.
    Daca nu, atunci ne ocupam noi cu placere
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #46
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    auzisi mah Hingherule, cica e prea devreme sa tai frunze la caini.
    salut cornel!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  5. #47
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Arata bine Dinamo si cred ca o sa intre in primele 6 din Romania

    Desigur depinde cat de seriosi sunt spaniolii
    Arata bine sau nebine, e clar ca joaca fotbal sanatos.
    Eu ma grabesc probabil sa trag o concluzie relativ trista la fotbalul romanesc. Jucatori formati in Spania de mana a doua dovedesc valoare net superioara fata de ce avem in Romania. Astia sunt formati beton la fundamentale in fotbal. Control, tehnica, plasament, executie etc ... La noi parca avem impiedicati si dusmani cu mingea in majoritate. Exceptiile la noi se ridica cu greu la nivelul alora.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #48
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,056
    Reputatie
    0
    Te grabesti esti sub impresia unui meci, sa vedem cum se descurca in continuare

    Am dubii legate de posibilitatile lui Contra, in contrapartida Chiajna i-a invins, sa vedem cu Academica, Voluntari echipe de acelasi nivel.
    UTA arata rau cu conditia fizica si o sa fie usor sa depaseasca un inchizator ca Albu, etapa viitoare ar trebui a doua victorie.
    Last edited by iulian_1976; 22nd September 2020 at 00:41.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  7. #49
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Am dubii legate de posibilitatile lui Contra
    In afara de asta ai spus numai prostii
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #50
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,056
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Control, tehnica, plasament, executie etc ... La noi parca avem impiedicati si dusmani cu mingea in majoritate. Exceptiile la noi se ridica cu greu la nivelul alora.
    Joci contra Clinceni o echipa formata aproape exclusiv din romani, ai jucat cu Chindia !!! , joci contra Voluntari, poate joci contra Alibec si Budescu posibil sa iti schimbi parerea.

    Daca Dinamo castiga campionatul anul asta sunt de acord cu tine.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  9. #51
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,056
    Reputatie
    0
    Acum poate ca doresti sa spun ca sunt de nivelul CFR-ului, Steaua, Craiova ?!

    Am vazut Psg:Metz 1-0, am urmarit jucatorii lui Metz pai sunt "puscarii" pur si simplu in limbaj mai de argou fotbalistic, aceasi concluzie ar trebui sa o trag despre jucatorii francezi ?

    Adica cu un argentinian si un brazilian au intors toata Ligue 1
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  10. #52
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Nu stiu de ce crezi tu ca Metz e puscarie. Lille a batut in min 85, Monaco a tras de timp 85 de minute,ca o lãkioaicã penibila. Cu Psg au intins halãul lui Herrera destul de bine, numai mentalitatea de provinciali i-a facut sa traga de timp avanf om in plus, in min 93, in loc sa caute beregata. Marsei si Lion probabil o sa ia punctele cu fluierasii, deci sfatul meu e sa vezi totusi un meci cu aceasta echipa Metz inainte sa te arunci

  11. #53
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    La Dinamo se munceste, unora o sa le cam iasa hegemonia pe cur, daca 'spaniolii sunt seriosi' Deocamdata, dupa doua meciuri cu echipe de play-off am lasat, aiurea, un punct echipei care a umilit fecesebeaua, proaspat umilita Shkendijei O victorie de serviciu, ko tehnico-tactic, n-avem ce sa comentam prea mult. Decat ca lingaii analisti ar fi supt si acum din Flocinel Mbappe, daca ar fi avut realizarile lui Camara din meciul de aseara. Cum il devoreaza din picioare si la aceasta ora pe super penis man, care a batut de unul singur echipa argatului Badea

  12. #54
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ess View Post

    hingher bacsi, plateste si tu netu' in avans, sa fim impreuna.
    Am facut dulceata de mere padurete. Nu prea am rabdare sa ma uit la meciuri cu echipe de liga secunda.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  13. #55
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Hegemonia de covid e in plina desfasurare la echipa din Mogosoaia, pana si Puradel Coman a calcat in caca de liliac. Cu ocazia asta cade si orice dubiu despre inteligenta acestui virus

    Stati sa vedeti milogeli, amanari si scuze. O echipa a fost retrogradata ca avea covid, alta e pupata in gãoz fara rusine si compatimita ca ultima miloaga cersetoare din intersectie.

    Bai, dar stiti ceva? Noi nu vom vota rezultate la masa verde, pt ca noi suntem Dinamo si pt ca vrem sa va realizati si voi ce mizerii de oameni sunteti, trecand prin aceleasi momente pt care i-ati condamnat pe altii

    Jeguri!

  14. #56
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Expectoram pe ei
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #57
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    S-a dat voie cu mooie stieeaua și mooie fcsb?

  16. #58
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0



    Kooie Miawa!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •