View Poll Results: Cine castiga titlul?

Voters
12. You may not vote on this poll
  • Liverpool

    2 16.67%
  • Manchester City

    5 41.67%
  • Chelsea

    0 0%
  • Manchester United

    2 16.67%
  • Tottenham

    0 0%
  • alta

    3 25.00%
Page 25 of 33 FirstFirst ... 152324252627 ... LastLast
Results 505 to 525 of 680

Thread: Barclays Premier League 2020/2021.

  1. #505
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,243
    Reputatie
    0
    Exact ce ziceam dimineață, 0-0 văzut de pe Marte. Chelsea n-a mai înscris cu United de 150 de meciuri, iar Manchester e varză cu echipele bune, deci rezultatul era previzibil.

  2. #506
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,508
    Reputatie
    0
    A kkt-o pe ea United cu acele contraatacuri finalizate ca o echipa de liga a 2-a spre a 3-a. Nu are mentalitate de echipa mare, ii e frica de adversar cand sa concretizeze un contraatac. Nu inteleg cum e pe locu 3, dar asta e realitatea. Sau chiar pe locu 2....

    Noi daca am fi constanti n-am avea probleme, azi doar ne-am jucat cu Leicester, fara Saka odihnit, care alaturi de Tirney au fost cei mai buni oameni sezonul asta pentru noi. Sa vedem daca reuseste Arteta sa dea ceva constanta echipei pe final, doar asa mai avem sanse la top 4.

    Cred ca in fine am gasit si formula pe fund, Bellerin out. Soares e bun si merita sa fie titular, daca in fata lui Tierney n-are cum decat prin cupe cand il odihnim, atunci pe cealalta banda.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #507
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,508
    Reputatie
    0
    LOL, United a ajuns nu doar cu frica de adversari tari, dar si arbitrul o considera echipa mica, a avut penalty clar, nedat.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #508
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    eternul 0-0 din derbyuri ptr man utd )

    sa vedem daca terminam sezonul cu 0 victorii cu Big 6
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  5. #509
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,243
    Reputatie
    0
    United a făcut într-o săptămână 3 meciuri de 0-0. Egal și pentru Leicester care pare că pierde iar ritmul pe final de sezon, le va fi greu să reziste în top 4. Azi avem Liverpool cu Chelsea, sper să nu văd iar un 0-0 obosit...

  6. #510
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,243
    Reputatie
    0
    Incredibil ce gol anulat, la micron, nici nu s-a văzut diferența, au fost pe linie dar VAR-ul o salvează pe Liverpool.

  7. #511
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Face treaba buna Tuchelsea acolo !

  8. #512
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,243
    Reputatie
    0
    O victorie importantă, 4 puncte peste Liverpool, care a ajuns la 5 înfrângeri consecutive acasă și 7 meciuri fără victorie. Urmează încă un meci important cu Everton pentru locul 4. Duminică avem și un City cu United, dacă City câștigă ii pot tot da ăștia de la ligă trofeul.

  9. #513
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,508
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Incredibil ce gol anulat, la micron, nici nu s-a văzut diferenČ›a, au fost pe linie dar VAR-ul o salvează pe Liverpool.
    Si pe voi v-a salvat c-am auzit c-au avut penalty si nu le-au dat.
    VAR-ul s-a facut ca nu vede acolo.


    Noi avem sansa acu sa ne apropiem de Liverpool si sa-i depasim intr-un final, daca se joaca tot asa.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #514
    the untouchable newcool's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Arad-Perla Vestului
    Posts
    8,625
    Reputatie
    1
    Sa nu va aud ca imi comentati nimic, da?
    Ma duc sa ma culc, treziti-ma pe la mijlocul lui august cand incepe urmatoarea editie de Premier League.
    Facem slalom printre cretini,zi de zi,
    Intr-o lume mica si murdara,asa cum o stii,
    Prostii par conceputi pe cale artificiala
    Ca sunt multi ai dracu,si n-au nici o boala!

  11. #515
    the untouchable newcool's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Arad-Perla Vestului
    Posts
    8,625
    Reputatie
    1
    Puteau sa le dea lui City trofeul de vreo 5 etape...
    Facem slalom printre cretini,zi de zi,
    Intr-o lume mica si murdara,asa cum o stii,
    Prostii par conceputi pe cale artificiala
    Ca sunt multi ai dracu,si n-au nici o boala!

  12. #516
    the untouchable newcool's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Arad-Perla Vestului
    Posts
    8,625
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    Liverpool nu doar ca au 4 infrangeri consecutive deja in camp, dar au si 4 infrangeri la rand acasa cu burnley, brighton, man city si everton...picaj total...
    ar fi ceva sa nu prinda top 4 dupa parca 97 si 99 de puncte la rand.
    Daca Liverpool prinde top 4 beau o saptamana la rand.
    La cum jucam, nici top 6....
    Facem slalom printre cretini,zi de zi,
    Intr-o lume mica si murdara,asa cum o stii,
    Prostii par conceputi pe cale artificiala
    Ca sunt multi ai dracu,si n-au nici o boala!

  13. #517
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,508
    Reputatie
    0
    Luati CL si va calificati oricum unde trebuie.


    In fine am ajuns la Arsenal azi, ca dupa trauma pe care am trait-o cu Rapidul la amiaza care are jucatori ce nu cred ca se stiu bine nici lega la sireturi, aveam nevoie sa vad o echipa cum trebuie.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #518
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,508
    Reputatie
    0
    Sa-mi bag pl daca inteleg cum dracu se tot salveaza carpa asta de Burney de la retrogradare! Au jucatori, parca toti cu 3 picioare stangi de se incurca intre ele, parca-si rup picioarele cand incearca sa faca o preluare si alearga in reluare! Parca vad Rapidul cand ii vad p-astia!


    Atat de slabi sunt ca ne-au adormit si pe noi, in loc sa jucam sa dam golu 2, ne complacem ca suntem in deplasare si conducem, parca ne adorm astia in ghete la cata putere inspira.


    Si ia ce face Xhaka... L-au adormit cu totul!
    Cred ca asa se salveaza astia de la retorgradare, nu joaca nimic de-si adorm adversarii si astia le dau cadouri. Doamne fereste...
    Last edited by Johnny D; 6th March 2021 at 16:10.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #519
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Tu oricum nu intelegi nimic din sport, oricare ar fi el. Ti-am mai spus, apuca-te de ceea ce te pricepi - instalatii sanitare. Fa-ti, eventual, o firma si ocupa-ti timpul cu ce te pricepi.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  16. #520
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    "None of the Burnley players have found Chris Wood, but Xhaka did"
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  17. #521
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,243
    Reputatie
    0
    Arsenal luptă eroic și își păstrează locul 10.

  18. #522
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    Liverpool de la o posibila hegemonie, la Europa League Nu ai cum sa ai draq 5 infrangeri la rand acasa...

    PS: ce patetic kosovarul de la Arsenal.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  19. #523
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,243
    Reputatie
    0
    Oricine își dorește să joace pe Anfield acum. Dintr-un record pozitiv într-unul negativ. Deja 8 meciuri acasă fără victorie și 6 înfrângeri la rând. Înfrângeri cu Burnley, Brighton și Fulham printre altele.

  20. 7th March 2021, 19:32

  21. #524
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    1-0 United penalty

  22. #525
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,508
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Tu oricum nu intelegi nimic din sport, oricare ar fi el. Ti-am mai spus, apuca-te de ceea ce te pricepi - instalatii sanitare. Fa-ti, eventual, o firma si ocupa-ti timpul cu ce te pricepi.
    Iau lectii de la fanatici habarnisti acum, fain am ajuns!

    Quote Originally Posted by JJ View Post
    "None of the Burnley players have found Chris Wood, but Xhaka did"
    A fost un meci idiot rau. Burnely e rusine de echipa si noi ne-am facut de ras ca n-am batut-o. Ba mai mult, am fost aproape sa si pierdem in fata lor.

    PL vad ca nu ne mai intereseaza, parca sunt meciuri de antrenament pentru EL. Doar pe EL ne axam.

    Pacat, anu asta puteam trece lejer peste Liverpool. Pana si Fulham se bucura ca are sanse foarte bune de-a scapa de la retrogradare, ca a jucat cu aia.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •