View Poll Results: Cine castiga titlul?

Voters
12. You may not vote on this poll
  • Liverpool

    2 16.67%
  • Manchester City

    5 41.67%
  • Chelsea

    0 0%
  • Manchester United

    2 16.67%
  • Tottenham

    0 0%
  • alta

    3 25.00%
Page 26 of 33 FirstFirst ... 162425262728 ... LastLast
Results 526 to 546 of 680

Thread: Barclays Premier League 2020/2021.

  1. #526
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Idioti Shitty, 14-5 la ocazii, 0-2 la scor. Doar asa puteau sa-si piarda sansa la record, cu ghinion maxim, dar si prostie cat incape.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #527
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    În caz ca nu era clar
    Manchester is RED!

  3. #528
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    Asa vor gafa Man City, CLASIC si in Champions League, cum au facut-o la rand cu Spurs si Lyon si azi...

    Nu ai cum sa ai lotul ala si sa iti ia in derby-uri Man Utd 10/12 in ultimele 2 campionate....

    Bv Man Utd ! Mare realizare sa bati de 3 ori la rand la City acasa in campionat...

    Liverpool, nu mai e nimic de zis...Klopp cum a plecat de la Dortmund dupa ce ii dusese la retrogradare, asa ii va duce si pe Liverpool, pana pe 10-12, inainte de plecare..
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  4. #529
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Dificil de explicat ce se intampla la Liverpool.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #530
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Bai ce gol a putut sa dea Shaw. Au stat aia de la City ca jaloanele, de-ti venea sa crezi ca e Messi in locul lui Shaw.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  6. #531
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,335
    Reputatie
    0
    Nu au fost 3 victorii consecutive pe terenul lui City în campionat, doar 2, una a venit în Cupa ligii. Parcă are un complex City cu United, ciudat să domini campionatul autoritar și să nu reușești să îi dai gol lui United sezonul ăsta. Oricum campionatul e jucat, meciul era important doar pentru United.

  7. #532
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,405
    Reputatie
    1
    Ce mi ti i-a dresat neamtul pe chelski, de unde se bateau la locul 9 acum au sanse la top 3.
    Jucatorii de tenis se impart in doua categorii, PETE SAMPRAS si restul.

  8. #533
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    N-au mai jucat cu Arsenal, de aia!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #534
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,335
    Reputatie
    0
    Pe mine mă enervează West Ham, se țin scai, chiar pot trece pe 4 cu restanța aia. Sper să mai piardă puncte, din ce am văzut, au cam cel mai greu parcurs până la final, ar fi o mare surpriză să prindă și EL.

  10. #535
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,458
    Reputatie
    1
    Dar ce ai cu ei?

    Sunt echipa misto.

  11. #536
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    Daca se califica Westham in Champions League vor face precum francezii de la Lille, Rennes, sau Marseille: 1/18 si practic vor ocupa 1 loc de CL degeaba..
    SPER SA NU !
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  12. #537
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    N-au mai jucat cu Arsenal, de aia!
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Pe mine mă enervează West Ham, se tin scai
    Nici aia!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #538
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Astazi avem mare derby mare! Daca nu pierdem, ii cam scoatem si pe ei din lupta pt locurile de CL. Sau cel putin le facem viata foarte grea. Dar noi vrem victoria, prestigiu mare si presiune arpoape de zero, jucam semi-amicale acu in PL si nu sunt motive sa n-o facem bine!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #539
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,335
    Reputatie
    0
    Fricos ieri Tuchel, a jucat fără atacant central și a pierdut 2 puncte. Noroc că s-a încurcat și Everton, iar West Ham are la United. Poate se încurcă și Spurs azi.

  15. #540
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Nu se incurca. Ci ii spargem noi, da-i in plm. Ei n-au nimic de zis daca noi avem chef de fotbal, ei nu pot juca la nivelul nostru.


    Sunt curios insa ce chef vom avea de fotbal. Din ce vad eu noi ne concentram pe EL, la mijloc de saptamana, iar in campionat ne concentram pe meciuri cam la unul din 2 meciuri in general. Etapa trecuta am fost adormiti, deci sansele sunt ca acum sa avem chef de fotbal. Si cand se-ntampla asta, nu-i vad bine pe adversari.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #541
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Ce kkt imputit de bulan poate avea Murinho asta cand joaca cu noi, nici acum exceptie, trebuie sa avem 3-0 sau 4-1 la pauza si cand colo abia reusim sa egalam! 10-1 la ocazii...


    Lacasetuc saracu e pe langa total, Giroud era cu 13 clase peste el, Aubumerangul desi nu e atacant central trebuie sa intre in a 2-a repriza, altfel jucam cu om in minus aproape. Ceilalti jucatori au jucat excelent meciu asta, Smith Rowe e fabulos, nu are noroc dar joaca fabulos, 110% da pe teren fata de calitatile lui!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #542
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Ce gol a dat Lamela

  18. #543
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    KKt bulanos.


    Daca nu statea cracanat Partey, radea lumea de el.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #544
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Iar a dat pe langa minge Lacasette, a 3-a oara meciul asta, dintre care o data a lasat, dar tot dat pe langa minge e si ala ca trebuia sa dea gol de acolo, nu sa lase. Dar a iesit penalty si a marcat de acolo iar. Adevarul e ca la penalty-uri e clar cel mai bun de la noi, imi aminteste de magaria facuta de Aubameyang pe final de sezon acu 2 ani in final de meci, tot de 2-1 cu Spurs care daca l-ar fi marcat, ne-am fi calificat in CL.

    2-1 total meritat, trebuia sa fie vreo 5-1 pana la ora asta. Bine si asa, ce sa zic... Decat 9-1 la ocazii, 2-0 la bari, 0-1 pe tabela, clar mai bine!

    Cert e ca am simtit bine ca azi vom juca bine. Asa da, pacat ca n-avem chef sa jucam asa decat o data la 2 etape. Ca nu ne trebuie CL.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #545
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Ce gol a dat Lamela
    De rosu!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #546
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Cu meciu asta i-am oprit pe Spurs si Mou din lupta la locu 4, iar noi ne-am salvat de la retrogradare, am facut peste 40 de puncte, pentru cine mai avea dubii!

    Zic iar, incet, incet, Arteta pune echipa pe picioare. Desi jucatori ca Willian care a facut un singur meci bun sau Peptea pwlii care are vreo 2 meciuri bune tot anu, sincer, nu-si au loc la Arsenal. Daca reusim sa-l dam cu 30 de milioane pe Peptea pwlii, sa recuperam o treime din cat am dat pe el, eu zic ca iesim bine.

    Partey sincer imi place, mi se pare ca e cel mai bun mijlocas la acoperire de la noi, chiar daca am auzit povesti ca cica ar fi dat goluri de la 17 km la Atletico, la noi le da doar in plop, dar cum urca cu mingea si cum acopera terenul, mie unul imi place. Il vad nr. 1, singurul nelipsit dintre mijlocasii de acoperire, cam ce e Xhaka si nu stiu de ce, ar trebui sa mai joaca si El Nimeni in locul lui din cand in cand. Bine, nu pot sa zic ca-mi displace Xhaka dar dupa magaria de etapa trecuta ce ne-a costat 2p, trebuia sa-i vina randul la tusa si lui.
    Last edited by Johnny D; 14th March 2021 at 20:36.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •