View Poll Results: pronostic

Voters
3. You may not vote on this poll
  • victorie Austria

    2 66.67%
  • egal

    1 33.33%
  • victorie Romania

    0 0%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 48 of 48

Thread: Liga Natiunilor: Austria – Romania 2-3

  1. #43
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,449
    Reputatie
    0
    Da, a gresit in primu meci, dar s-a corectat repede in al 2-lea. Cred ca macar acum are ideea buna despre pe cine se poate baza cu Islanda.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #44
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Avem un selectioner care a admis cu demnitate ca a fost bou acum 3 zile, un lucru foarte rar (deci, laudabil) la fecesebisti.

    Avem un selectioner care n-a mai spoit vesnicii talentati Haji jr si Cicaldau, nici n-a mai descoperit gaura din covrigul unor Tosca, Nistor (captain hungry) sau Hanca (acest Icardi plange pisda de Romania). Excelenta si neconvocarea lui Keseru, alta bila alba pt selectioner. Am fi vrut alte solutii si pt ingamfatul labã tristã de cãcãruºineanu si pipikeº, dar e un inceput bun.

    Asa se joaca, daca esti selectioner, nu mopul grupurilor de interese care au distrus fotbalul romanesc.

    PS. Observati ca timache e la a 3-a, a 4-a echipa, de cand e pe ols. Nu a iesit cu acs, cu asu, cu ogc nice, cu osterreich, pana la urma va sfarsi la fcsb, si asa ii place sa-i linga in gaoz pe metropolitani.
    Gandire de catzelushu schiop si putin milog: daca nu esti cu mine esti impotriva mea. Ce am eu cu fecesebistii, numai tu stii. Ieri ti-am dat un pont, daca nu erai un mitic arogant si puneai un leu acum erai castigat.

  3. #45
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,917
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Gata. Ratoi e cel mai bun
    Rezultatele spun ca este peste Contra, cu exceptia lui Puscas toti jucatorii erau selectionabili acum 3 ani, doar Deac si Tucudean erau rezervele lui Torje, Paul Anton, Grozav, Tamas, Keseru.

    Romania nu cred ca este pregatita sa bata Islanda si sa scoata cel putin un punct in Norvegia, defensiva nu ne ajuta.

    Radoi a fost surprinzator de lucid, a recunoscut ca este o victorie de moral si atat, puteam primi usor inca un gl si se termina egal.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  4. #46
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Si ce daca primeam inca un gol sau doua? Era un egal cat o victorie, ca atunci cand iti iei bacul la 35 de ani. Era o infrangere la limita, mincinoasa, in care ghinionul a jucat un rol major, ca la autogolul din Rosenborg. Baietii cu mopul stateau cu partiturile de suflat in flaut pregatite, nu incape indoiala.

  5. #47
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Putem remarca totusi competenta forumistilor in materie de pronostic la nationala
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #48
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,917
    Reputatie
    0
    Este greu in momentul asta sa sa dai un pronostic la echipa nationala pentru este o echipa in schimbare.
    Nu am votat insa nu am dat nici o sansa nationalei si uite ca au suierat mingile pe langa poarta lui Tata...

    Nu cred ca Radoi o sa pastreze linia aia de fund si ar fi ceva iesit din comun Chiriches sa reziste un sezon complet.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •