Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 64 to 84 of 88

Thread: Etapa 3 2020/2021

  1. #64
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,987
    Reputatie
    1
    Nu sunt ale lui. Sunt ale lui Becali
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #65
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    2-0

  3. #66
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Ati vazut un Unghier?

    Donde es el Hunghiero?

    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #67
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    La Dunare.

  5. #68
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,987
    Reputatie
    1
    Nasol. Mai vine si Topola joi
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #69
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Slugile plang ?...plang slugile ??
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  7. #70
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Cu lacrimi de crocodil... de Dunare!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #71
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Etapa egalurilor, 4 meciuri terminate la egalitate. Urmeaza CFR Cluj - Hermannstadt.
    CFR Cluj: Bălgrădean - Susic, Vinicius, Cestor, Camora - Itu, Bordeianu, Djokovic - Rondon, Debeljuh, Costache
    Hermannstadt: Figueiredo - Belu, Diarrasouba, Stoica, Oprut - Pires, Dâlbea - P.Petrescu, Sîntean, Joalisson - Ad. Bălan

  9. #72
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Etapa egalurilor
    Unii mai si pierd
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #73
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Am auzit ca a giugiulit Ion Alibecul in seara asta de i-a dat si sangele
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  11. #74
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,987
    Reputatie
    1
    Uite ca au venit si aia care pierd. E o etapa interesanta
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #75
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,987
    Reputatie
    1
    Cine castiga, castiga.
    CFR pe locul trei
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #76
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Pai da normal, doar n-om discuta de esecuri din astea penibile aka. WCSB.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #77
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Bai, din respect pentru Cimache si Cip Ceme nu am intrat dupa meci - vad ca nici ei, e chiar o lovitura sub centura sa pierzi derby-ul comunelor limitrofe, memorialul soselei Andronache.

    Ce sa zic, nu invinuiesc pe nimeni, decat pe domnul Fecali. Domnul Fecali a imprumutat Astra, Astra a returnat in natură. Natura moartă. Domnul Fecali a vorbit la Ovidiu sa amputeze creierul si picioarele lui Casap si Mladen. In lipsa lu' Țîru si Hodorogea, ce dracu' sa faci, te carpesti cu astia. Aceste doua intamplari au adus piperenilor un set la 0 in primele doua etape. Presa ovina in delir, se vorbea deja despre antrenorul Sfarma Petre. Se faceau mistouri despre umilinta egalului cu Croitoru. Bus la nazionala, Ratoiul a raspuns prezent flacaului care a avut 6 atingeri doar in meciul cu Voluntari.

    Si vine meciul asta, ba, baietii credeau ca e ca la pacanele, 3 cu 3. Incepe meciul, aia nimic. Terenul drept, galacticii tot asteptau sa se incline, sa apara vreun Casap sa rezolve stringenta problema a golului. Ba, ce facem, nu a reusit nea Gigi imblanzirea Falcosului? Dau una, dau doua, baietii la albitru. Ochi beliti la oficiala. Ce facem, baaa, ce facem, baa? Noi, 400 de milioane pe transfermarkt, ai lu' Pandele, 3 galeti cu branza. Asa ceva nu am mai vazut, cum ma sa nu reusesti tu sa tragi 100 de mioare la umbra, sa faca putin caș Falcosului? Doamne, au mancat ăia gogosi de la pravalia Teja, au prins puteri, i-a durut la pulă ca aveau in fața cativa finalisti de CL.

    Bai, nene, ce facem. Ziceti unu' un scor si votam, ne carpim. 4-2 fcsb e mai aproape de adevar. O sun acum pe Ana, pe clinceanu, pe preda buzescu, pe justin, nu o lasam asa.

    PS. Este, ma, ce **** mea! 5-2, ma, s-a votat acum. A dat si Buziuc in min 96, a zis Ana ca ii aminteste de prima vaginoplastie.

  15. #78
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Doar echipa lu' Pandele
    Face la nea Gigi rele
    Ca nu vrea sa se voteze
    Puncte sa capituleze.

    Nu mai vrem in deplasare
    Fara plasa de salvare
    Scoate, nea gigi, dolaru'
    Ca ne depaseste Faru'

    Lampard si Coman Kingsley
    Cu basica-s vai de ei
    Cand se voteaza regia
    Incepe hegemonia

  16. #79
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Bai, din respect pentru Cimache si Cip Ceme nu am intrat dupa meci - vad ca nici ei, e chiar o lovitura sub centura sa pierzi derby-ul comunelor limitrofe, memorialul soselei Andronache.

    [...]
    Bai, nene, ce facem. Ziceti unu' un scor si votam, ne carpim. 4-2 fcsb e mai aproape de adevar. O sun acum pe Ana, pe clinceanu, pe preda buzescu, pe justin, nu o lasam asa.

    PS. Este, ma, ce **** mea! 5-2, ma, s-a votat acum. A dat si Buziuc in min 96, a zis Ana ca ii aminteste de prima vaginoplastie.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  17. #80
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Capitanu', cel mai tare
    Chef de vorba si traznae
    Ca si el, nimenea n-are!

    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #81
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Bai, din respect pentru Cimache si Cip Ceme nu am intrat dupa meci - vad ca nici ei, e chiar o lovitura sub centura sa pierzi derby-ul comunelor limitrofe, memorialul soselei Andronache.
    .
    bah........sa ma pish in putina lor cu branza, am pierdut o frumusete de bilet!!

  19. #82
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    A egalat Viitorul cu om in minus din minutu 5?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #83
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,092
    Reputatie
    0
    1:4 un meci mai mincinos ca asta rar mi-a fost sa vad.

    Craiova arata rau de tot, o sa se observe in urmatoarele etape daca ce am scris este adevarat, pe Viitorul i-a curatat Artean si ...Ciobanu.
    Trupa de spanioli nu cred ca prinde etapa a 7-a in ritmul asta, totusi astazi imi permit sa spun ca ar fi castigat lejer 11 la 11 s-au batut singuri
    Last edited by iulian_1976; 14th September 2020 at 23:00.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  21. #84
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Bai, din respect pentru Cimache si Cip Ceme nu am intrat dupa meci - vad ca nici ei, e chiar o lovitura sub centura sa pierzi derby-ul comunelor limitrofe, memorialul soselei Andronache.

    Ce sa zic, nu invinuiesc pe nimeni, decat pe domnul Fecali. Domnul Fecali a imprumutat Astra, Astra a returnat in natură. Natura moartă. Domnul Fecali a vorbit la Ovidiu sa amputeze creierul si picioarele lui Casap si Mladen. In lipsa lu' Țîru si Hodorogea, ce dracu' sa faci, te carpesti cu astia. Aceste doua intamplari au adus piperenilor un set la 0 in primele doua etape. Presa ovina in delir, se vorbea deja despre antrenorul Sfarma Petre. Se faceau mistouri despre umilinta egalului cu Croitoru. Bus la nazionala, Ratoiul a raspuns prezent flacaului care a avut 6 atingeri doar in meciul cu Voluntari.

    Si vine meciul asta, ba, baietii credeau ca e ca la pacanele, 3 cu 3. Incepe meciul, aia nimic. Terenul drept, galacticii tot asteptau sa se incline, sa apara vreun Casap sa rezolve stringenta problema a golului. Ba, ce facem, nu a reusit nea Gigi imblanzirea Falcosului? Dau una, dau doua, baietii la albitru. Ochi beliti la oficiala. Ce facem, baaa, ce facem, baa? Noi, 400 de milioane pe transfermarkt, ai lu' Pandele, 3 galeti cu branza. Asa ceva nu am mai vazut, cum ma sa nu reusesti tu sa tragi 100 de mioare la umbra, sa faca putin caș Falcosului? Doamne, au mancat ăia gogosi de la pravalia Teja, au prins puteri, i-a durut la pulă ca aveau in fața cativa finalisti de CL.

    Bai, nene, ce facem. Ziceti unu' un scor si votam, ne carpim. 4-2 fcsb e mai aproape de adevar. O sun acum pe Ana, pe clinceanu, pe preda buzescu, pe justin, nu o lasam asa.

    PS. Este, ma, ce **** mea! 5-2, ma, s-a votat acum. A dat si Buziuc in min 96, a zis Ana ca ii aminteste de prima vaginoplastie.

    Ce legatura au cip si Tim cu acest meci ? Ei doar se plangeau ca le-am stricat ciocanul ...
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •