View Poll Results: Scudetto 20-21 ?

Voters
7. You may not vote on this poll
  • Juventus

    2 28.57%
  • Inter

    2 28.57%
  • Atalanta

    0 0%
  • alta

    3 42.86%
Page 15 of 26 FirstFirst ... 5131415161725 ... LastLast
Results 295 to 315 of 526

Thread: Serie A 2020-2021

  1. #295
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    Pai, eram ironic. Eram in mintea arbitrului, pentru el a fost realitate!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #296
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,459
    Reputatie
    1
    Cum plm a vazut fazele zalauel pe flashscore nu inteleg. O fi avut 1x? zaaat!

  3. #297
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    Am luat si eu din targ, ca vorba e ca i-ati furat pe capitolini la ei acasa. Zici ca voi sunteti capitolinii!


    Ma bucur ca ramaneti in lupta... la locurile 3-4, Dardarele! Succes!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #298
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,459
    Reputatie
    1
    Sa fii sanatos, bre! Mai pune mana pe o carte ca nu strica! Sau macar ascult-o N-ai cum sa vii cu ineptii din astea.

    PS: Joi baga tot ce ai 2 solist la meciul Parmei. Iti trimit eu daca pierzi

  5. #299
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Sa fii sanatos, bre! Mai pune mana pe o carte ca nu strica! Sau macar ascult-o N-ai cum sa vii cu ineptii din astea.
    Nu e ineptie, e quote. Si nu am venit eu, am preluat, asa cum ti-am zis si nu l-a contestat nimeni ieri.

    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Milan a jucat în 12 azi la Roma, ce decizii idioate împotriva Romei. Inter își merită locul 1 până acum, a fost cea mai constantă, a cam bătut orice echipă mică sezonul ăsta.
    Si in caz de nestire, se ia o opinie drept adevar.

    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    PS: Joi baga tot ce ai 2 solist la meciul Parmei. Iti trimit eu daca pierzi
    Am auzit c-a intrat viteazul Man si-a incercat o smecherie a la Zidane sa-i aduca victoria echipei sale in minutu 90! Si i-a reusit cel mult o smecherie a la combinatie intre Banel Nicolita si Horatiu Malaele.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #300
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    PS: Joi baga tot ce ai 2 solist la meciul Parmei. Iti trimit eu daca pierzi
    zaaat!
    granita la Orsova!

  7. #301
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Am luat si eu din targ, ca vorba e ca i-ati furat pe capitolini la ei acasa. Zici ca voi sunteti capitolinii!


    Ma bucur ca ramaneti in lupta... la locurile 3-4, Dardarele! Succes!
    Nu chiar...Milan a primit un penalty usor cu VAR, si apoi nu i s-a dat un penalty...
    Deci pe acolo...

    Roma a cerut un penalty care s-a dovedit clar ca a fost fault in atac...

    Ma stii ca eu mereu sunt critic...nu a fost cazul acum. Victorie meritata !
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  8. #302
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    Asa e. Ma iau si eu dupa Pistolarul care zice ca Barca nu joaca nimic, dar nu se uita ce face Realul lui.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #303
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Doamne, ma uit cum prostănacul ala tatuat la care se inchinau toti analistii tarii e uitat pe banca meci de meci, in vreme ce Mihaila se lafaie titular si face faze antologice. Ma rog, in ultima etapa asta a facut Ba, in tara asta e o lipsa crasa de discernamant, de competenta, chiar toata lumea se pricepe la orice?

  10. #304
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    hai sa nu fim rai capitane, mai sunt incompetenti si la altii. Uite de ex la Parma, echipa cu nume dintr-o tara cu pretentii de competenta in fotbal, care a dat un pogon de bani pe tatuat ca sa aiba banca ocupata cand lor le trebuiau jucatori gata de lupta.

    In tara noastra tragedia e ca desi toti ne pricepem la orice sunt unii mai smecheri si mai cu bani care ne fac din vorbe si iese cum vor ei. De ex cotele astea umflate la unii jucatori pe care, culmea, le si obtin de la fraieri de pe alte meleaguri. Adica bravo lor ca le iese comertul.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  11. #305
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,241
    Reputatie
    0
    Juve s-a chinuit 60 de minute cu Spezia. Nimic nu joacă, în curând Inter o să treacă de 10 puncte diferență.

  12. #306
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    Dezastru si ptr Milan acasa cu Udinese...Abia au egalat printr-un penalty min 96, dupa un joc f slab.

    Atalanta si Roma bat...Greeeeu cu locul de CL...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  13. #307
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Anul asta e clar ca Inter ia campionatul, au echipa puternica si mai presus de asta au antrenor de valoare.

    Milan nu are forta sa ia fata lui Inter in etapele ramase; Pioli e antrenor bun dar nu are lot la nivelul consatenilor.

    Juventus nu are nicio sansa si a gresit ca nu l-a recuperat pe Conte dupa aventura londoneza.
    Pirlo a fost jucator fantastic dar ca antrenor nu stiu daca merge aruncat direct la varf. Era bine sa se mai rodeze la nivele mai mici si fara presiunea rezultatelor.
    Juve are un lot foarte bun, insa un pic prea matur si poate prea blazat pentru a mai castiga al zecelea titlu consecutiv. Daca nu fac supriza in CL (ceea ce va fi greu) cred ca va urma o intinerire masiva la vara.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  14. #308
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    era cat pe ce sa zic "iata si un dinamovist rezonabil",cand am vazut aia cu "consatenii"...
    deci inca nu am vazut un caine rezonabil,asta-i concluzia...
    granita la Orsova!

  15. #309
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,459
    Reputatie
    1
    Un egal nemeritat. Au jucat execrabil. Taman fix dupa luni de zile cand ii iau si eu la pariuri, tocmai ei m-au scos la 5mil zaaaat ionele! diseara sa-i prinzi penisu lu Man

  16. #310
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    cate penalty-uri a avut Milan pana acum?
    intreb si eu,nu dau cu parul.
    granita la Orsova!

  17. #311
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    haha,plus 6...saniuta fuge...
    granita la Orsova!

  18. #312
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip View Post
    cate penalty-uri a avut Milan pana acum?
    intreb si eu,nu dau cu parul.
    Filter by season:
    20/21

    CompactDetailed

    club Penalties received Scored Missed Goal rate
    1 AC Milan 16 12 4 75.0 %

    pe locul 2, Sassuolo cu 8 primite (100%marcate) iar pe 3 Roma cu 6 primite (100% marcate)

    deja verishorii au luat titlul anul asta
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  19. #313
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,241
    Reputatie
    0
    Lukaku e de departe omul sezonului în Seria A. Formidabil cum a jucat sezonul ăsta.

  20. #314
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ce simulari mizerabile la jucatorul roman al deceniului! Dupa ce l-a ars la țurloaie pe Barella, tot el țipa ca din gura de sarpe, ca cersetorii care isi tarasc handicapul in intersectii, pe sub masini. Daca erau arbitri Nicoara si Petrescu nu se intampla, domle, asa ceva. O naframa, poate e hemofil baiatul. O eliminare ca pe soseaua Pipera, un penalty ca la stână, nimic? Un Tiru, Hodorogea, Bejan, sa le dai craci la un kil de branza perechea.

    Uă, rușîne! Mutu a dat 25 de goluri intr-un sezon la Parma, gunoiul asta nici nu atinge mingea de atatea ori pana la finalul campionatului. Si daca o atinge, face gaura in ea

  21. #315
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Uă, rușîne! Mutu a dat 25 de goluri intr-un sezon la Parma, gunoiul asta nici nu atinge mingea de atatea ori pana la finalul campionatului. Si daca o atinge, face gaura in ea


    Nu stiu cand e ziua lu Svilla, dar asta ar fi cadoul meu pentru el, acest citat, impachetat cu fundita rosie, delicata!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •