View Poll Results: cine se califica?

Voters
3. You may not vote on this poll
  • CFR

    3 100.00%
  • Dinamo

    0 0%
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 103 of 103

Thread: CFR Cluj - Dinamo. Tur 2 preliminar UCL 2020-21

  1. #85
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Boli a tras in tribunele goale deoarece vrea salariu care nu a fost platit de luni de zile. Se pare ca asta e adevarul crunt!
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #86
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Hai, ba, un comitet executiv, cat e caldă chifteaua! Convocăm tarfa din pipera, tarfa tarfei lu' Prodan, tarfa din Clinceni, alte tarfe dintre coceni si votăm pentru calificare, coeficient, stabilirea clasamentului la masa verde. Hai, ba, ce poula mea să mai pierdem timpul 120 de minute cu gloabele si bursucii astia isterici, cand se poate rezolva la staborul interlopilor?

    Aviz celorlalte muizde care au votat decretul tov Ceuasescu Valentin, in CEx. Faliment si retrogradare scrie pe grupul ala de 7 pizde, asa sa ne-ajute Dumnezeu!

  3. #87
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Mai sunt cateva meciuri in europa lig, dar eu zic sa presupunem ca bursucul isteric le va castiga pe toate. Hei, nu este el singurul bursuc isteric neinvins de castigatiarea europa lig? Esteee! Hai, ma, unu' care stie sa scrie, sa astearna pe coala clasamentul si sa-l trimitem la uefa! Ana nu, ca asta suge ****. Gigina nu, ca asta miroase a branza si se pateaza documentul. Mara nu, ca asta are căcat pe limba de la cat a dat cu mopul prin analele tiganilor interlopi ce pastoresc echipa cailor deraiate magyare. Io zic ca tot coana Chirica de la Ieș va scoate din căcat, ca e damă cultă, pesedizda-penelizda-limba-n *****.

    Felicitam echipa militiei croate ca mai da cu mopul prin fotbalul asta mizerabil rromânesc, condus de jigodii, grupari mafiote, tigani interlopi, proxeneti, borfasi si fii de tarfa fara onoare. Nu exageram cu laudele, mai pastram cateva alese pe spranceana si pt ciracii din Gyumri.

  4. #88
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,215
    Reputatie
    0
    Golofca jucător de Voluntari. Portar de gumă la fel. Cam asta transferă campioana. Ne facem de râs în Europa, mai bine nu jucăm deloc, rămânem aici în mizeria noastră de fotbal.

  5. #89
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Boli a tras in tribunele goale deoarece vrea salariu care nu a fost platit de luni de zile. Se pare ca asta e adevarul crunt!
    Nu cred, are mecla din aia. Eu am zis din start ca o da-n cosmos cand l-am vazut.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #90
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,255
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post


    Au fost eliminati de Dinamo in Champions League. Asta putem spune sigur
    n-am vazut meciul,ce s-a intamplat?
    s-au milogit sa treaca mai departe,sau cum?
    granita la Orsova!

  7. #91
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Au primit pomana!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #92
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,255
    Reputatie
    1
    acum am citit din urma,am trait s-o vad si pe asta...
    Hingherul dinamovist...
    granita la Orsova!

  9. #93
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip View Post
    n-am vazut meciul,ce s-a intamplat?
    s-au milogit sa treaca mai departe,sau cum?
    Un francez din propria curte a dat foc la casa
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #94
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,255
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Un francez din propria curte a dat foc la casa
    cine bre,Coman?
    pe ala l-am vazut...
    granita la Orsova!

  11. #95
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    acum am citit din urma,am trait s-o vad si pe asta...
    Hingherul dinamovist...
    Pai nu le-a dat viol Dinamo in toata istoria lor cat le-a dat CFR-ul in ultimii 15 ani!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #96
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Cfr iese din EL si falimenteaza, cotă 1.03 la casa de amanet fecali.

  13. #97
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,917
    Reputatie
    0
    Treacand la lucruri mai serioase: Bruno Petkovic vine de la Bologna imprumutat nu prea se integreaza in echipe, cotat la 11 milioane, imprumutat pe 1 mil/bucata pe an.

    Aprox. 5-6 milioane merita dupa mine, el are o problema ori extrasportiva, ori accidentari de tot schimba echipe nu a prins anul la o echipa decat rar, foarte bun jucator asta este clar.

    Dinamo Zagreb buget cam de 10 mil aproximativ transfermarket umfla pretul nitel.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  14. #98
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Daca bagi si cheltuielile cu ospitalitatea arbitrilor, cfr are buget dublu fata de Zagreb.

  15. #99
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,917
    Reputatie
    0
    Ce ospitalitate sa integ ca au batut Celtic, Lazio pe ospitalitate delizezi...

    CFR este in faliment daca nu intra in grupele UEFA, lumea uita insa anul trecut jucau cu Coulio, Tucudean, odata o cadere de forma sau accidentare a lui Deac, CFR va fi praf o perioada lunga.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  16. #100
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Vad ca Celtic devine chiar o paiața a tururilor preliminare, nu e chiar Baiern Miunșen.

    Tu te uiti la doua meciuri pe an, si alea din cupe europene, ce sa vorbim noi cu tine?

    Mai zi-ne de Koljic Van Nistelrooy, ca vrem sa incepem ziua cu cateva shoturi de ras cu curul

    Mergi si te odihneste, oi fi si obosit de la asa tur de forța in miercurea asta europeana

  17. #101
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,917
    Reputatie
    0
    Te uiti la meciurile cele mai elocvente ale CFR-ului, la cele cu Celtic, Lazio, Sevilla, Slavia eventual Craiova, FCSB, Astra, Viitorul iti faci o idee ce si cum.

    Ce tur de forta ? La nivelul asta al competiei privesc finalul ...si era deja 2:0, meciul a fost pe youtube inregistrat mi-am spus hai sa vad capodopera sa ma dumiresc...

    Ar fi fost culmea sa privesc Steaua, mai interesant imi pare la UTA cu noul stadion nu meciul in sine
    Last edited by iulian_1976; 28th August 2020 at 17:02.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  18. #102
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,824
    Reputatie
    0
    Indiferent ca radem noi ca se plange Dan Petrescu, aici a avut ghinion dus la extrem.

    In conditiile in care pe pielea Tirana UEFA o califica automat direct in tur 4, CFR care era seeded pica cu cel mai greu pe departe non cap de serie: camp Suediei, si cumva si la suedezi acasa...

    Prea de tot sincer.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  19. #103
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Ferencvaros tocmai ce i-a eliminat pe astia in 11 contra 11.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •