Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 190 to 205 of 205

Thread: Etapa 2 2020/2021

  1. #190
    go spurs go milanezu's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    3,467
    Reputatie
    1
    ce as vrea sa-ti dea desailly un cap in gura.
    stelist

    novak djokovic nr.1 in Atp

    san antonio NBA champs 2014!!

  2. #191
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1

    Pai de ce? Spun adevarul dureros?

    Si vezi ca Desailly nu era violent nicidecum. Era un fundas dur cu adversarul in joc fizic dar foarte rar in cariera sa a avut altercatii pe teren. Avea o anumita clasa spre deosebire de Gattuso, exemplu
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #192
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,086
    Reputatie
    0
    Jaful secolului, Messi daca se odihneste 5 luni vine in ianuarie gratis la PSG...sau la M.City
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  4. #193
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Nu vine la PSG deoarece chiar cu banii Qatar nu poate fi platit cat cere.
    Oricum vorbim de asta pe alte thd. Aici vorbim pe subiect, Milan AC
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #194
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,274
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Iti place tie sa tot pui Milan printre mari dar nu stau la masa cu cei mai mari.
    pai sunt dupa Real ca palmares in Europa,au 7 CL...
    granita la Orsova!

  6. #195
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Corect, din palmares.
    Dar aici discutia offtopic a incepuc cu ce se intampla azi. Si azi Franta merita sa aiba mai multe echipe in CL fata Italia
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #196
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    Merita o ****! Tu crezi ca se iau coeficientii UEFA doar pe luna august 2020? Te credeam mai istet parisiene...
    In anii trecuti erati ciufuliti de prin sferturi si Merda juca finala, cu Real, cu Barcelona, cu cine voiau ei sa piarda

  8. #197
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,274
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Merita o ****! Tu crezi ca se iau coeficientii UEFA doar pe luna august 2020? Te credeam mai istet parisiene...
    stie el foarte bine,dar o face pe niznaiul,are arta diversiunii,doar nu degeaba e fan echipa secooritatii...milogii aia din Groapa...
    granita la Orsova!

  9. #198
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Merita o ****! Tu crezi ca se iau coeficientii UEFA doar pe luna august 2020?
    Nu numai in august ci pe tot sezonul.
    Bun si? Am zis eu ca metoda de calcul la coeficienti e ok?
    Tocmai, uite la ce aberatii ajungem. Francezii au eliminat pe italieni pe unde i-au prins apoi au mai putine echipe in Europa. Si au 3 in grupe CL asta ca Rennes au avut noroc cu jocul rezultatelor. Altfel erau in turul 3 preliminar.

    Quote Originally Posted by cip View Post
    stie el foarte bine,dar o face pe niznaiul,are arta diversiunii,doar nu degeaba e fan echipa secooritatii...milogii aia din Groapa...
    Pentru dreptate ma voi implica intotdeauna
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #199
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Nu numai in august ci pe tot sezonul.
    Bun si? Am zis eu ca metoda de calcul la coeficienti e ok?
    Fa petitie sa bage 64 de echipe sa vedem si pe Dunqurque in grupe. O dai de gard cum iti place tie. Uita-te si matale pe statistica ultimilor ani si o sa vezi numai mue in dreptul francezilor.

  11. #200
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,274
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Pentru dreptate ma voi implica intotdeauna
    Ja Ja...
    cu dume de astea nu-l mai pacalesti nici chiar pe Ionica...am observat ca te-a si injurat si te-a facut in toate felurile in ultima vreme,chiar daca l-ai facut moderator...
    pai daca nici pe asta nu reusesti,atunci nu mai stiu de ce te tot opintesti...
    granita la Orsova!

  12. #201
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post

    Si vezi ca Desailly nu era violent nicidecum.
    Nu, Basile Boli facea treaba mizerabila in acel cuplu. Tin minte, la meciul nostru din Sampion Lig (aviz că... ignoranti ) de pe Velodrome, i-a despicat laba piciorului lui Demollari, o lovitura teribila prin gheata, privandu-ne de cel mai bun om de gol al nostru. Azi se dadeau 10 eliminari, pe vremea aia stie toata lumea ca râul, ramul cresteau cand le uda Tapie la radacina.

    Oricum, il stiu baietii pe Demollari, ii placea sa omoare militarii prin derby-uri Tot ca o trivia, la meciul tur, 0-0 pe Chelia Manoliu, am avut ghinionul sa se accidenteze titularul postului de portar la OM, prilej cu care a debutat un anume... Fabien Barthez. Olmeta era o basina, apara cu manecile suflecate ca o pisda la emisiuni culinare jenante, se machia, era o starleta. Barthez insa... A, si tot la meciul ala, am facut pionierat ultra in tribuna 2. Am pulverizat si apoi aprins un mare spray de gandaci, se uitau rumânii ca la aterizarea extraterestrilor.

  13. #202
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Indianul Talpa Iute, cum te prinde, cum te Voluntariaza!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #203
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Ai gresit thd, Johnny
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #204
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Capitanu aici nu stiu ce tot face, pe vechituri.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #205
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Nu, Basile Boli facea treaba mizerabila in acel cuplu. Tin minte, la meciul nostru din Sampion Lig (aviz că... ignoranti ) de pe Velodrome, i-a despicat laba piciorului lui Demollari, o lovitura teribila prin gheata, privandu-ne de cel mai bun om de gol al nostru. Azi se dadeau 10 eliminari, pe vremea aia stie toata lumea ca râul, ramul cresteau cand le uda Tapie la radacina.
    Boli nu era fotbalist. Era la fel ca aia de la scoala la noi sau la liceu de care ziceam ca sunt anti-talent cu mingea.
    Nu isi pozitiona mingea la picior ci se pozitiona el timp de 15 secunde de fiecare data, facand 10 pasi imprejur. Apoi cand o atingea, mingea se ducea in general in directia opusa celei dorite de el.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •