Results 1 to 4 of 4

Thread: Aplicatie ponturi pariuri live Nba - LiveTips

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Aug 2020
    Location
    Bucharest
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    Lightbulb Aplicatie ponturi pariuri live Nba - LiveTips

    Salut comunitatea,

    Am creat o aplicatie mobila, momentan doar iOS prin care poti sa primesti ponturi de pariere live pe baschet - in principal Nba.

    Eu si echipa urmarim sezonul de Nba de foarte multi ani la rand si am jucat baschet peste 20 de ani - astfel pot intelege anumite evenimente din meciuri si pot vedea oportunitati in situatiile care se creaza in mecurile live - pentru a profita astfel de cotele avantajoase.

    Daca esti interesat de pariuri live si pariuri pe baschet poti sa incerci aplicatia, voi oferi coduri promo pentru abonamente gratuite prin email - imi dai un email la nbalivebet@gmail.com cu interesul sau povestea ta pentru pariuri live, si eu iti dau un cod promotional si instructiunile de folosire.

    Astept cat mai mult feedback si pareri, fiind un proiect la inceput prin care incerc sa aduc ceva nou in zona pariurilor - ponturi live.

  2. #2
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Succes!

    Eu ma feresc de baschet, ca de dracu. Acu vreo 2 saptamani juca Milwaukee acasa cu ceva echipa de accidentati, vreo 20 de accidentati aveau. Cota 1.03 si echipa de accidentati i-a batut! Numa mersi, nu-mi trebuie.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #3
    incepator
    Join Date
    Aug 2020
    Location
    Bucharest
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Succes!

    Eu ma feresc de baschet, ca de dracu. Acu vreo 2 saptamani juca Milwaukee acasa cu ceva echipa de accidentati, vreo 20 de accidentati aveau. Cota 1.03 si echipa de accidentati i-a batut! Numa mersi, nu-mi trebuie.
    Mersi,
    Intr-adevar sezonul de baschet, mai ales cel de anul asta blocat de covid o perioada lunga, are particularitatile lui, si trebuie sa intelegi bine cand o favorita se odihneste, sau ce situatii sunt in realitate.
    Intr-un fel asta e si frumusetea, daca urmaresti aproape lucrurile poti profita de anumite mici detalii pe care casele de pariuri nu le cunosc / nu le iau in calcul + eu d-aia pun live, ca sa simt un pic meciul intai

  4. #4
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •