Post: Etapa 14 play-out
User: Capitanu.Burcea
Infraction: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara
Points: 0

Administrative Note:
Message to User:
Regulament e regulament. Nu ca la LPF

Original Post:
Votul asta e ca si cum il prind unii pe numero dieci si il intreaba: vrei sa iti aplicam pedeapsa pt pedofilie sau vrei abolirea infractiunii de pedofilie? Jumate dintre votanti au un interes direct, doar n-o sa-si taie singuri craca de sub picioare.

Pai, baga-mi-as pla in mortii vostri de nenorociti care o luati la labă, cand s-a discutat inghetarea campionatului ati zis ca ne fofilam. Cand vrem sa jucam, nici asa nu e bine. Ce **** mea vreti, ma, ordinarilor? Timache, zi, ma, labagiule! Deschizi sampanie? Sa ma fut in spumantul tau imbranzit, bai slugoi pesedist!

Criterii sportive, nu va plac criteriile sportive? Numai comisii, mese si omuleti verzi in **** goala au in cap gunoaiele de la fcsb, care sunt campioni la mers la tas, dar ne judeca pe noi ca vrem sa jucam. Dupa ce ne judecau ca nu vrem sa jucam, acum au sarit din ****-n pix!

Demonstrati, ma, nenorocitilor, ca Dinamo nu a respectat protocolul! Aratati-mi si mie unde in regulament unde se precizeaza pedeapsa in cazul nerespectarii protocolului. A, le scoateti din cur, bai muistilor?

O sa vedem noi care e interesul acestor spurcaciuni de la cfr, care si-au schimbat optiunea chiar inainte de votare. Comunele le intelegem, sunt direct implicate si daca pe teren nu pot, hai la parandarat! Mizeria de la mogosoaia si acolitul sau, sobolanul blatist cu floci, ii intelegem, Dinamo a fost mereu o nuca tare pt clona echipei de la cimitir, iar pt opincarii poporeni, vai de capul lor cat au fost abuzati, au ajuns de rasul galaxiei dupa ce ne-au ridicat coregrafiile in vazduh.

PS. Si pe cimisenii veniti cu zarzavat si rulmenti ii intelegem. Ei au cerut (si obtinut) inghetarea ligii secunde la primul muc cules, expert, cu varful destului, privit cu jind si indesat pe esofag. Acum se amesteca si dansii in discutie, ca si ei e oamini. Stati, ma, potoliti, timace! Va spunem noi cand e ziua portilor deschise la Zoo, macacule!