Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 127 to 147 of 147

Thread: Etapa 14 play-out

  1. #127
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Calandrinon View Post
    Eu nu caut, stiu !!!
    de data asta,niet...
    si eu am crezut asa multa vreme,Banatean mi-a spus...si apoi am cautat si am vazut ca avea dreptace
    granita la Orsova!

  2. #128
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Bai ia lamuriti-ma si pe mine ca nu am intrat de mult timp, oltenii cum sunt impartiti? Liviu e cu olguta sau cu mititelu?
    Asa si?

  3. #129
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Liviu ERA cu Olga. Bine, adevarul il stie doar aghiotantul lui, soldatelul Cimace.

  4. #130
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Pai, stiu ca stii, dar eu nu vorbesc cu el. Suntem certati
    nici nu mai stiu de la ce ne-aml luat. Felicitari mah. Voi cat sunteti acum, 15 sau 16?

  5. #131
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Pai pana la urma in ce jumatate e racanul ca cica nu e oltean. O fi la priveghi la emi acum?
    Asa si?

  6. #132
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by laurdog View Post
    Va fi un campionat pe cinste cu 3 wcsb-uri, ala din Domnesti, ala din botosani si cel din Arad. Cu niculae vesnic dator la palat
    Daca se respecta media de puncte dupa 12 etape - o medie asa deampulea, cum e si cea votata de fecalofagi-, wcsb trebuia retrogradata. Era eterna lanterna rosie, noroc cu finul George Hagi ca l-a pus pe Țîru sa se incalte invers - se daduse cep remontadei. Dupa aia a inceput morisca: sclav, sclav, datorie, imprumut, troc, branza, fesnic, deaconu, finul de la liga. Acum se vad in alta lumina pana si infrangerile Sibiului, la 3-4 goluri, in fata stânei. La final, vine nasul George Fecali si anunta deficit 12 milioane. Pai, cum asa? Niciun ong capabil sa faca matematica asta elementara?

  7. #133
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Cam nasol, acum tre sa linga la ana ca sa-i vanda ceva.
    Asa si?

  8. #134
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by futbasisti View Post
    nici nu mai stiu de la ce ne-am luat
    De la femei, probabil. Tu ai zis ca ai o chelnerita buna, careia nu-i pică mătreața in ciorba cand joaca pe mese. Noi, la misto, ca ti-o futem, alea-alea, tu ai pus la suflet, ca probabil i-o mai dadeai sub coada cand faceați balanța, la finalul lunii. Nici n-am mai apucat sa vorbim deapre fotbal, deja trimisesei swatul la Suceava, la Baba Novac, sa va reperati onoarea terfelita pe ols

    Quote Originally Posted by laurdog View Post
    Pai pana la urma in ce jumatate e racanul ca cica nu e oltean.
    Nu, Livache era 100% cu Olguta calare pe leul oltenesc. Sau invers

  9. #135
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by laurdog View Post
    Va fi un campionat pe cinste cu 3 wcsb-uri, ala din Domnesti, ala din botosani si cel din Arad. Cu niculae vesnic dator la palat plus 3 echipe satesti va fi distractie mare. Unde esti Rapiduleeee?
    In pwlele lu Pancu si Alexa, 2 super-antrenori, mai ales Pancu ce-a adus jucatori de jucatori, peste nivelul Ligii a 2-a, deci undeva la Liga a 3-a daca punem presiunea de la Rapid!

    Asta e, unde nu sunt bani, tre sa fie rabdare. Sa aduci jucatori buni, tineri si talentati cu care sa ai rabdare pana cresc si se omogenizeaza. Nu toti avem bani sa aducem jucatori de prima liga, nu rebuturi batrane de prima liga cum au multe echipe de Liga a 2-a.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #136
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Mortii ma-sii si imi facusem planuri mari. Ne injuram in meciurile directe dar pe urma radeam impreuna satele din prima liga, cu palat cu tot, cu mustata sau fara!
    Asa si?

  11. #137
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Sfiosule, zi si tu ceva!

  12. #138
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    La Capitala se munceste ba nu asteptam pomeni de la psd ca altii. Eu am cateva ore lejere si dispar din nou un an.
    Asa si?

  13. #139
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by laurdog View Post
    Mortii ma-sii si imi facusem planuri mari. Ne injuram in meciurile directe dar pe urma radeam impreuna satele din prima liga, cu palat cu tot, cu mustata sau fara!
    Anu viitor, in a 2-a jumatate. Si facem misto si de VAR!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #140
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    enotule,unde-ai disparut mah?
    vezi ca s-a desfiintat,nu mai e biblioteca la Tulcea...
    granita la Orsova!

  15. #141
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by laurdog View Post
    La Capitala se munceste ba nu asteptam pomeni de la psd ca altii. Eu am cateva ore lejere si dispar din nou un an.
    zici ca pana la anul cand trecem de la 16 la 18 echipe nu mai discuti cu noi? Pacat, esti o plus valoare.

  16. #142
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Pai de ce 18? Nu ar trebui sa marim numarul echipelor la 36, ca sa intre macar zacuscarii violeți?

    Ce nu intelegi tu, timace, e ca noi ne dorim o superliga romaneasca cu toate orasele importante, nu ne căcăm pe noi in stil wecesebizd, sa facem laba cand se mai duce pe copcă inca o echipa de traditie. Daca banii vin 75% de la tv, deci din audienta, e normal ca reprezentarea sa fie tot in functie de suportul fanilor, nu? Bine, cumva trebuie corelata traditia cu valoarea si sunt semne ca acest lucru se va intampla.

    Acum o sa spui, ca te cunoastem bine ce iti bese mintea , ca era mare hai pe aici la retrogradarea Timisoarei. Nu stiu, nu cred, poate Hingheru si acolitii lui , dar aia era oricum echipă robistă de campanie, nu avea nimic de-a face cu spiritul Timisoarei.

    Hai cu o echipa in liga mare si ne pizdim cat vrei Nu te mai tine de mosmoane alaturi de frustratii fecsebisti, e o companie care nu va face cinste. Pana si comuna Covaci a facut pasul, numai voi stati si respirati corectitudine si castitate prin toti porii

  17. #143
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Cata eliberare pe Capitanu' nost, dupa ce acu 2 zile parea ca se pregateste de al 3-lea Razboi Mondial aruncand cu grenazi, fumigene, torpile, chiar si dovleci Molotov in timisoreni si-n stelisti, in tot ce-apuca! Azi insa e fowicica vietii lui, totu bine cu pistrui!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #144
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Are spate, sunt inca aici.
    Asa si?

  19. #145
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by laurdog View Post
    Are spate, sunt inca aici.
    treaba lui,dar inteleg ca tu o sa mai treci pe aici doar peste vreun an ...pai tu iti dai seama ca e ca si condamnat?
    terci il facem pana atunci...
    granita la Orsova!

  20. #146
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by laurdog View Post
    Are spate, sunt inca aici.
    Auzi spatarule, nu vorbesti tu cu sfioasa doamna a Sfiosului sa il mai lase si pe Sfiosul pe aici sa ne jucam cu el?

  21. #147
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Ba chiar nu are timp sa stii.
    Asa si?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •