Results 1 to 5 of 5

Thread: Reported Post by Novac

  1. #1
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1

    Reported Post by Novac

    Novac has reported a post.

    Reason:
    UP!

    Au trecut neste zile da cand o tot dai asa, ... dupa cires




    gingasule!
    Post: Jurnal de carantina
    Forum: Diverse
    Assigned Moderators: Ess, Leo, Hingherul

    Posted by: Johnny D
    Original Content:
    Iti amintesti aiurea. N-am scris nicaieri ca fetele alea vor sa fie violate, doar ca au si ele vina lor. Nu poti pune semn de egal intre o fata care se imbraca decent si una care-si considera chilotii drept rochita.


    In plus, retardatii aia care-l cerceteaza penal pe baiatul ala sunt precum le zice si numele: niste retardati. Omul e liber sa spuna ce vrea el, libertatea de exprimare este cel mai important lucru intr-o societate libera. Daca vrea, poate zice si ca le place sa le futa cu cutitu pana vomita sange. Multi au zis si lucruri mai rele, vezi Vadim Tudor si totul a fost ok, nu s-a pus problema vreun minut sa fie cercetat penal, dar cu retardatii e greu sa te-ntelegi...


    Fiecare e liber sa zica ce vrea, exact cum ai libertatea sa scrii o carte in care ai voie sa detaliezi orice inumanitate, cat de imensa poibil, asa ai libertatea sa si vorbesti. Nu exista distinctie intre ce vorbesti si ce scrii. Diferenta se face doar in cazuri de defaimare sau amenintari ce au baza reala, in rest, poti spune ce vrei tu. Tipul ala n-a amenintat pe nimeni si nici nu a dat vreun nume de fata ca sa fie defaimare. N-are nici o problema.


    Hingherul tau e problema, nu doar ca ameninta cum a facut acu 2 zile, ba mai si actioneaza des batandu-si joc de useri, ala e mai caz penal de 10 ori decat baiatu cu teoria placerilor violului.

  2. #2
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,773
    Reputatie
    0
    Hopa! C-avem necromancier in lipsa Sevilicului!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #3
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    sa facem rezumatul cugetarilor tale : tinerele ce ies afara imbracate sumar cauta secs!

    parca asta declarai pompos acu' ceva vreme sau ti-ai mai schimbat parerile?

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  4. #4
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,773
    Reputatie
    0
    Nup, voi ori va faceti ca sunteti prosti, ori nu stiti citi.
    Am zis ca nu poti pune pe picior de egalitate o fata imbracata decent cu una despuiata.
    Eu daca as fi violator si le-as vedea pe alea 2, ghici la care m-as duce? De ce sa am surprize cand marfa mi se arata-n fata si stiu in ce ma bag? E greu de priceput.


    In plus, poate ai noroc si-n ziua aia nu-mi arde de astfel de trebi, poate nici nu m-as fi gandit, dar daca-mi si arati ce pot rata si-mi faci pofta... Daca ti-o ceri, ai sanse mai mari sa ti-o primesti, decat daca stai cuminte. E valabil si cand te joci cu fotul, de fapt e un fel de jucat cu focul, doar pe dezbracate!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #5
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    prostii

    thd inchis
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •