Results 1 to 10 of 10

Thread: Infraction for mihaidascalescu: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara

  1. #1
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,912
    Reputatie
    1

    Infraction for mihaidascalescu: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara

    Post: Discutii despre coronavirus
    User: mihaidascalescu
    Infraction: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara
    Points: 1

    Administrative Note:
    Message to User:
    Iti voi raspunde atunci cand vei invata sa vorbesti civilizat.
    Deocamdata ia un pm cu "Dear mihaidascalescu ... "

    Original Post:
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Nu vreau sa apas unde doare, dar tu nu crezi ca Boris e vinovat de cei 200 de morti pe care ii aveti pe zi? A intors-o la 180° cam tarziu... parerea mea
    Na creier dereglat, se bucura de 200 de morti la altii cand la el acasa sunt 300. ia zi ba, macronu e in parnaie?

  2. #2
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Hopa. Nu mai calcati Delaparisul pe falange. E usor iritabil zilele astea.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #3
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,912
    Reputatie
    1
    Vrei si tu o telesanctiune?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #4
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0


    Eu credeam ca mi-am luat portia!

    Situatia e mai grava decat credeam.

    ._.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #5
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,912
    Reputatie
    1
    Situatia e grava. Acum trebuie respectat regulamentul
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #6
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Nu ca pana acum lasam Unghierul sa-si bata joc de Paul, sanctiune gratis azi, bann maine, sanctiune gratis azi, bann maine, tot asa vreo 2 luni, timp in care a si intrat el si gloata lui de netoti pe thread-ul lui Paul sa posteze abjectiile Pamantului! Si pe urma a venit Vadim si l-a banat cu totul si i-a si sters thread-ul, singura sa alinare. Zicem pauza si de-acolo inainte doar respectam regulamentul. Normal.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #7
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,912
    Reputatie
    1
    Mai multe chestii nu sunt exacte la ce spui acolo desi ti-am mai explicat.
    Paul era deja banat. Vadim nu a facut mai mult doar ca l-a blocat la scris pe forum. A facut asta deoarece Paul punea tot felul de referinte fake news. In perioada asta e chiar periculos pt site deci e normal sa se procedeze astfel.
    Thread'ul ala nu a fost sters ci trecut pe invizibil. Eu am facut asta.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #8
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Ma rog, si pe Paul cine-l remunereaza pentru prezentele cazne ce i se produc, dar mai ales pentru precedentele? Asteptam sa treaca COVID19, dade n-o muri pana atunci?

    Ai auzit de asta? https://www.youtube.com/watch?v=w7c-XY695hk&t=1s Pilda fiului risipitor cu toata shandramaua dupa ea, practic tot filmul cuprins in cea mai tare scena, ca tot vine Pastele. Nu stiu de ce si pentru ce si cu ce legi va guvernati voi, legile fricii sau scuzelor ieftine, dar voi nu doar ca n-ati iertat fiul risipitor, ba l-ati mai si aruncat in shantz pe cel bun. Cam asta ati facut. Felicitari, daca as scrie antiBiblia, as lua exemplu de la voi.
    Last edited by Johnny D; 30th March 2020 at 22:34.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #9
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,912
    Reputatie
    1
    Gata.
    M-ai enervat si am trecut "de partea lor"
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #10
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Pai asta ziceam si eu, incercam doar sa te mai conving si pe tine ca asa e!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •