View Poll Results: Ce se va intampla in acest meci?

Voters
5. You may not vote on this poll
  • Maxim un egal scoate Resita, ajutati de arbitru

    0 0%
  • Batem cu mare dificultate, furati de arbitru

    1 20.00%
  • Batem cu greu, desi furati de arbitru

    0 0%
  • Rapidu castiga usor, meci la indemana

    2 40.00%
  • Rapidu face show de-l bagam in boale pe Resita

    3 60.00%
Multiple Choice Poll.
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 53

Thread: Rapid - CSM Resita

  1. #1
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0

    Rapid - CSM Resita

    Se aude vuiet mare,
    Trepideaza trotuare
    Din batranul Bucuresti!
    Pentru noi e sarbatoare
    Azi joac-o echipa mare,
    E Rapidul din Giulesti!

    Am visat de Rapid azi noapte
    Vorbim tare, nu in soapte
    Cand toti care ne zic frati
    Se bucura disperati
    Sa ne vada alungati!

    Dar ei uita-un lucru care
    Le va fi fatal, se pare:
    Noi suntem Rapidul Mare
    Si nu vom ceda o clipa
    Sa va facem de risipa!
    Nu lasam, ci tragem tare
    Toti in cor spre promovare!


    Duminica, 8 Martie, liber la fete pe stadion de la ora 13.30!
    Last edited by Johnny D; 7th March 2020 at 23:50.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #2
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Ai un poll de rapidist pur ... sange
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #3
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Este imposibil sa bata astia la noi, oricat ar fura arbitru pt ei. Sunt prea slabi.
    In plus, nu cred ca ne va fura, rar echipa furata 2 etape la rand ca-n codru.


    Ar trebui sa fim prostii prostilor sa nu intram pe gazon si sa ne facem dreptate de data asta!
    Dar nu cred ca va fi cazu. Stiu aia ca e pericol de.... sanatate.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #4
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,243
    Reputatie
    0
    Parcă văd încă un joc încâlcit, o chinuială marca Pancu. O echipă bună ii dă 5 goluri Reșiței.

  5. #5
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Macar 3.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #6
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Cu ocazia asta ii urez lui Leo care mi-a devenit tot mai simpatica in ultimii ani, multa sanatate si fericire si La Multi Ani!
    Si Dinamo sa-i ia Shampion Lig si titluri si cupe si de toate!






    Evident dupa ce le ia Rapidu' prima data!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #7
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Hadi'bai cu golu bai! Acu, inainte de fluier!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #8
    junior CaptainClaw's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Arad
    Posts
    105
    Reputatie
    1
    Asta chiar e meci istoric, ultimul meci din luna martie cu spectatori > 1000, in Romania. Urmatorul de la ora 15 trebuie sa respecte noua regula.

  9. #9
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    v-an gura de cioroi... 11 m neacordat pt. Resita, hent in careu iar faza urmatoare primiti indirecta in careul nostru gratuit.

    vedeti, aia aia toata lumea isi baga **** in voi prin tara, mama voastra de tigani

  10. #10
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Prostovane, ala n-a fost hent, i-a sarit in mana din picior, nici n-a vazut mingea cum trebuie c-a sarit aiurea din brazdele alea de gazon! Noi am avut penalty inainte cand l-a luat un bolovan de-al vostru in brate pe un rapidist ce fugea spre poarta si printr-o miscare de judo l-a pus la pamant!

    Indirecta fu data degeaba, dar n-a iesit nimic, asa ca ciocu mic! C-ati avut un bulan porcesc ca n-ati primit gol. 2-0 trebuia sa fie la pauza lejer fara un bulan infect, jocul vostru e unu de tarani retardati cu jucatori de liga 1 ce pe langa noi par jucatori de liga a 3-a!

    Ne bagam noi pl-n Resita in a 2-a repriza, daca dupa o dominare in halul asta poti sa deschizi gura aia infecta sa jignesti! Ja la tarania voastra, unde va e locul!

    Avea dreptate Pistolashul, ne chinuim si meciul asta, cand ai mingea pe bombeu in careu, dai pe langa poarta, cand ai mingea pe bombeu in afara, sare putin si dai in transversala, cand in fine o prinzi bine, taranul ala futut intervine SF. In mod normal trebuia sa fie la discretia noastra dupa joc, dar dupa 2 meciuri in inferioritate, parca disperarea e prea mare si lipsa de claritate isi face simtita prezenta in fata portii.
    Last edited by Johnny D; 8th March 2020 at 14:27.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #11
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Aaa da, si taranii retardati de resiteni trebuiau sa primeasca rosu pentru talpa pe falange la portar! Cum ar zice Craciunescu! Dar a zis ala sa nu strice echilibru, sa nu intervina in meci. Si tot ei sar in sus de arbitraj!


    Dori-mi-as eu asa arbitraj in deplasare, tu-va muma-n tzur de tarani!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #12
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by resita View Post
    v-an gura de cioroi... 11 m neacordat pt. Resita, hent in careu iar faza urmatoare primiti indirecta in careul nostru gratuit.

    vedeti, aia aia toata lumea isi baga **** in voi prin tara, mama voastra de tigani
    Mama lor de comunistoizi, de fapt si tiggani si comunistoizi! Aceasta clona infiintata de PSD sector 1 a star cu mana-ntinsa, asa cum faceau si decedatii infiintati in 1923 la sugestia COMINTERN-ului le place bolsevicilor. Nu stiu si nu pricep de ce te miri si inca se mai mira unii suporteri???!!!! Si decedatii, si aceasta clona au fost sustinute de partid cu bani publici si au furat cat au putut de mult. Tipic bolsevicilor!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  13. #13
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Scoate bah moshule kktu din gura inainte sa vorbesti, ca-ti pica pe jos!
    Ori macar inghite-l prima data, nu-l scuipa pe forum printre cuvinte!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #14
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,243
    Reputatie
    0
    Bine Pancule6, hai cu încă un 0-0. Poate prin etapa a 10-a dă și Rapidul un gol.

  15. #15
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Problema lui Pancu ca nu-l scoate al 3-lea meci la rand la pauza pe parazitu ala de Sefer, sa-l bage in locul lui pe Draghiceanu care impleticeste picioarele adversarilor mai in viteza decat Alami! Si-l scoate pe Alami in loc sa joace cu ambii daca are nevoie de gol. Dar unde nu e cap...


    Si simularile astea de cersesc lovituri libere, inclusiv penalty-uri mai ales ale lui Hlistei si nu numai ma scot din minti! Nu pot sa-nteleg cine dracu ii invata sa cada la cel mai mic contact ori chiar sa se arunce ca loviti de tun! E cea mai mare porcarie posibila sa-ncerci sa furi fotbalul, arbitrul si adversarul! Eu de-as fi antrenor, daca ai facut din astea o data, a 2-a oara nu mai intrii titular in echipa!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #16
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Si la fel face prostu' si acu, desi are nevoie de gol.
    El se bate cu Resita sa tina de punct de zici ca-i e rivala la promovare, ii-e frica sa scoata un kkt defensiv ori pe rahatu de Sefer ce de 5 reprize si jumatate n-a facut absolut nimic pe faza ofensiva desi asta e meseria lui.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #17
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Am zis eu ca dam gol, dar am zis asa la deruta ca ma enerveaza prostii care vin cu jigniri gratuite, stiam eu ca a 2-a repriza n-o sa mai avem atatea ocazii ca-n prima. Asa e in fotbal, rar vezi 2 reprize la fel la rand, in plus, am facut un efort mare in prima repriza si n-am obtinut nimic. Acu e f greu sa mai ai noroc cu joc prost dupa ce-ai avut ghinion cu joc bun in primele 45 de minute.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #18
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    0-1, poftim noroc.
    Pa promovare! Si cred ca pa Pancu dupa meciul asta!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #19
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    johnny boy.. sa cam terminat si pt voi...
    Libera La LAZIO !

  20. #20
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Da, jucam amicale de-acu inainte. Ca si voi.

    Pancu ce nu scoate mijlocas defensiv, poftim, de frica sa nu ia gol!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #21
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    pai da )
    Libera La LAZIO !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •