View Poll Results: Ce se va intampla in acest meci?

Voters
5. You may not vote on this poll
  • Maxim un egal scoate Resita, ajutati de arbitru

    0 0%
  • Batem cu mare dificultate, furati de arbitru

    1 20.00%
  • Batem cu greu, desi furati de arbitru

    0 0%
  • Rapidu castiga usor, meci la indemana

    2 40.00%
  • Rapidu face show de-l bagam in boale pe Resita

    3 60.00%
Multiple Choice Poll.
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 53

Thread: Rapid - CSM Resita

  1. #22
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Omorati-i pe bolsevici!!! Asa strigau suporterii celorlalte echipe inainte de alegerile din 1946 cand mizeriile de la Lokomotiva Bucuresti, asa se numea atunci clubul bolsevic decedat, jucau cu 'SOARELE', semnul electoral de atunci al bolsevicilor pe tricouri. Asa spun si eu acum - Omorati-i banatenilor pe aceasta clona mizera infinntata de PASD sector 1!!!!!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  2. #23
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    N-ai inghitit mah, kktu inca? Mai rumega-l nitel.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #24
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    )))
    Libera La LAZIO !

  4. #25
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    N-ai inghitit mah, kktu inca? Mai rumega-l nitel.

    Pofta buna, tiggane! Si ani buni in ligile inferioare asa cum va place voua! O treime, daca nu chiar mai mult din istoria voastra, ati petrecut-o in diviziile inferioare sau v-ati luptat din rasputeri sa nu retrogradati. Asta-i istoria mizera a acestei echipe bolsevice, pisa-m-as pe istoria ei!!!!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  5. #26
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Incredibil, penalty total aiurea pentru o simulare ordinara. Noroc cu portarul Resitei.

  6. #27
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    hahahahah
    Libera La LAZIO !

  7. #28
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Incredibil, penalty total aiurea pentru o simulare ordinara. Noroc cu portarul Resitei.
    Cum spuneam astia au furat toata istoria lor mizera, cum numai bolsevicii in frunte cu Sorina Pinrea stiu s-o faca! Pisa-m-as pe clubul PSD sector 1 - FC R!!!!!!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  8. #29
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,335
    Reputatie
    0
    Pancu nu are bun simț dacă nu își dă demisia după meci. Trei meciuri fără gol și un joc jalnic de liga a 4-a arătat de Rapid.

  9. #30
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    ce plm sa spui mai mult 11 gratuit dar s-a facut dreptate si cioara a ratat

    sa mai spuneti si acum ca nu ati fost ajutati de fluierasi, mama voastra de colorati

    Rapid PSD doar sa fure stiu.

  10. #31
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Resita castiga la limita cu 1-0 pe terenul Rapidului si imi aduce un frumos cadou asa cum am zis. Urmeaza Petrolul, sper sa-mi faca un cadou la fel de frumos.

  11. #32
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by resita View Post
    ce plm sa spui mai mult 11 gratuit dar s-a facut dreptate si cioara a ratat

    sa mai spuneti si acum ca nu ati fost ajutati de fluierasi, mama voastra de colorati

    Rapid PSD doar sa fure stiu.
    Mizeriile astea bolsevice au fost si vor fi ajutati sa fure cu arbitrii atata timp cat in aceasta tarisoara bolsevismul nu va disparea.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  12. #33
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    ahaha,ce penalty jenant le-au dat rapidistilor...
    Ioane,vorba toa'sului capitan,astia de la Resita care nu va lasa sa promovati cine sunt,reptilienii sau iluminati?
    granita la Orsova!

  13. #34
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    gratis hotie p fata
    Libera La LAZIO !

  14. #35
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Este imposibil sa bata astia la noi, oricat ar fura arbitru pt ei. Sunt prea slabi.
    In plus, nu cred ca ne va fura, rar echipa furata 2 etape la rand ca-n codru.


    Ar trebui sa fim prostii prostilor sa nu intram pe gazon si sa ne facem dreptate de data asta!
    Dar nu cred ca va fi cazu. Stiu aia ca e pericol de.... sanatate.
    Si uite ca imposibilul a devenit posibil. Ce mai ai de zis acum?
    Multumesc pentru urari!

  15. #36
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Ahahahahahaha ce stremeleag noduros si-a luat iar Ionettele )))
    Am votat ca rapiduletele castiga usor, meci la indemana...

    La multi ani, Leo!
    Last edited by Hingherul; 8th March 2020 at 15:08.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  16. #37
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Hinghi, multumesc!

  17. #38
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    Ioane tata, spor la mancat ***** ca doar de asta esti bun. V-am baut cu tot cu fluierasi.

    Min 33 După un corner al reșițenilor din dreapta, mingea îl lovește în mână pe Labeau și Dorinel Munteanu izbucnește pe margine și cere penalty. Arbitru lasă jocul să continue
    Min 34 Alami pasează pe culoar pentru Labeau, care pătrunde în careu și șutează din 10 metri, însă Cobrea respinge în față. Dudea preia larg în față, preia din nou și își face mingea în dreapta pentru a o degaja, însă Cobrea sare pe ea și o reține. Arbitrul dictează lovitură liberă indirectă din careu, deși nu a fost pasă la portar. Reșițenii protestează vehement
    Min 35 Alami bate lovitura liberă indirectă din 8 metri în zid. Rapid ratează o mare ocazie făcută cadou de arbitru. Reluările TV arată că Labeau, la faza din minutul 33 a lovit mingea cu genunchiul, iar apoi i-a sărit în mână, oprind-o să se îndrepte către propria poartă. A fost penalty clar pentru Reșița, nesacționat de arbitru
    CCA a luat decizii ciudate în privința delegării brigăzii de la acest meci, semn că protestele giuleștenilor au fost auzite la FRF. Centralul Bogdan Dumitrache și asistentul Cosmin Vătămanu sunt din București, oraș din care e și Rapid. În plus, asistentul 1 Alexandru Filip e mutat recent din Timișoara, acolo unde rapidiștii au frăție cu poliștii, la Constanța. Sursele Liga2.ro susțin că Filip este chiar suporter al Rapidului. În prima repriză, Rapid a fost iertată de un penalty, la un henț al lui Labeau, iar apoi a beneficiat gratuit de o lovitură liberă indirectă în careul advers, decizia centralului fiind eronată.

    Min 53 Alin Dudea primește gratuit din partea centralului Dumitrache un cartonaș galben, pe motiv că a lovit cu cotul la un duel aerian cu Alami. Chiar alami a fost cel care a faultat, refuzând să sară și să îl împiedice pe reșițean să ajungă la minge
    Min 58 Încă o decizie pro pentru Rapid. Goge îl ține pe Buș și apoi Buș, dezechilibrat, îl ține și el pe Goge, iar centralul dă fault pentru Rapid, nu pentru Reșița, deși primul care a faultat a fost Goge. Lovitură liberă din stânga careului e bătută însă prost

    Min 88 Bogdan Dumitrache ia o decizie incredibilă: dă penalty pentru Rapid la o simulare grosolană a lui Cătălin Hlistei, care a plonjat de lângă Breșneni, cel care făcea zid în fața rapidistului. Suporterii reșițeni scandează ”Hoții! Hoții!”
    http://liga2.prosport.ro/seria-1/cam...entat-18946586

  18. #39
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Este imposibil sa bata astia la noi, oricat ar fura arbitru pt ei. Sunt prea slabi.
    In plus, nu cred ca ne va fura, rar echipa furata 2 etape la rand ca-n codru.


    Ar trebui sa fim prostii prostilor sa nu intram pe gazon si sa ne facem dreptate de data asta!
    Dar nu cred ca va fi cazu. Stiu aia ca e pericol de.... sanatate.
    fara comentarii si 100% de acord cu @resita si @Duba.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  19. #40
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    app, mi am luat o mare teapa votand cu "prostii prostilor" , "batem cu mare dificultate furati de arbitru"
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  20. #41
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by resita View Post
    Ioane tata, spor la mancat ***** ca doar de asta esti bun. V-am baut cu tot cu fluierasi.
    Pai numa aia a fost impotriva voastra decisiv, penalty-ul ala.
    Mai bine c-a fost ratat, ca n-am ce face cu 1p, mai bine ca nu vi s-a furat voua 2 puncte cum ni s-a furat noua etapa trecuta.

    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    fara comentarii si 100% de acord cu @resita si @Duba.
    Tu esti cretinoid? Pai a fost exact cum am spus, nu ne-a furat meciu asta! Da cu prostii...

    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    app, mi am luat o mare teapa votand cu "prostii prostilor" , "batem cu mare dificultate furati de arbitru"
    Aia in poll a fost la misto, acolo in quote-ul ala pe care l-ai dat de la mine si nu stii sa-l citesti am spus cum sta treaba pt meciu asta d.p.d.v. al arbitrilor.

    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Ahahahahahaha ce stremeleag noduros si-a luat iar Ionettele )))
    Am votat ca rapiduletele castiga usor, meci la indemana...
    A fost la indemana in prima repriza, trebuia sa dam 2 goluri si n-am dat nici 1. Acolo am dat 120% si n-a intrat. N-am mai avut energie pt repriza a 2-a.

    Quote Originally Posted by resita View Post
    ce plm sa spui mai mult 11 gratuit dar s-a facut dreptate si cioara a ratat

    sa mai spuneti si acum ca nu ati fost ajutati de fluierasi, mama voastra de colorati

    Rapid PSD doar sa fure stiu.
    Bai prostovane, etapa trecuta ne-au fost luate 2p cu japca!
    Voua ce v-a fost luat azi? Taci in plm daca esti prost de dudui!
    Last edited by Johnny D; 8th March 2020 at 19:17.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #42
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    O sa muriti in anonimat, Ioane...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •