View Poll Results: SS Poli - Rapid

Voters
5. You may not vote on this poll
  • 1

    2 40.00%
  • X

    2 40.00%
  • 2

    1 20.00%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 70 of 70

Thread: SS Poli - Rapid

  1. #64
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Cine a scris mizeria aia pe site "Rapid nu se regaseste in debut de Liga a 2-a, inca un pas gresit..."? Ii urez un sincer "Sa te futa Dumnezo de retardat, ca sa nu viu eu sa te fut, habarnistule!"!


    Mai bine sa nu-mi spuneti cine e, ca ma va tenta sa-i fac slujbe la biserica retardatului, c-am auzit ca functioneaza pe stil real! Mai bine sa nu stiu.

    Quote Originally Posted by Leo View Post
    UTA pare scapata in lider. In rest lupta continua intre 6 echipe.
    Am zis asta de saptamana trecuta. Cred ca si utistul nostru sceptic ce-a aparut de curand pe forum, ar fi de-acord cu noi acu.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #65
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Cine face calcule sa nu intrati? Statul paralel? Iluminații? Reptilienii?


    Cum cine mah, cum cine? tu, Leo, Cip, eu ... oamenii rai ai forumului

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  3. #66
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0


    Cel mult tu poti face calcule, insa nici tu nu te clasifici la rai. Doar rautaciosi, cel mult.

    Cipel e alta mancare de pisica... E greu de catalogat, de prins de-un rang anume, de contopit cu vreo tipologie. El e simpatic ca daca te jigneste 7 luni la rand e natural, ce-i drept, de cele mai multe ori o face simpatic, alteori fara perdea dar te obisnuiesti. Insa tu daca-l jignesti o data, si involuntar, s-a crapat piatra dracului! Pleaca de pe forum ca nu mai suporta o asemenea atrocitate!
    Last edited by Johnny D; 2nd March 2020 at 09:26.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #67
    junior CaptainClaw's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Arad
    Posts
    105
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Am zis asta de saptamana trecuta. Cred ca si utistul nostru sceptic ce-a aparut de curand pe forum, ar fi de-acord cu noi acu.
    N-am aparut de curand, sunt membru din 2009 pe forumul asta, ca postam de 2-3 ori pe an, asta e altceva Da, UTA pare favorita la promovarea directa, cand om fi la 3 pct distanta de promovarea matematica atunci o sa incep sa-mi fac sperante UTA a jucat deja cu Petrolul, ideal ar fi sa obtina macar 10 din 15 pct, din meciurile cu celelalte nuci tari: Turris, Rapid, Arges, Poli, Mioveni pt o promovare directa cu 3 etape inainte de final.

  5. #68
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    I hate UTA!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #69
    junior CaptainClaw's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Arad
    Posts
    105
    Reputatie
    1
    No problem, e perfect ok sa-ti displaca o echipa, un film, un serial, un gen de muzica pe care alte persoane il prefera. In tinerete uram si eu diferite echipe sau nationale de fotbal (vezi celebrele meciuri cu Suedia, Slovenia, Danemarca), acum nu ma mai stresez, nu se merita. Ca m-ar bucura daca Voluntari si Clinceni ar retrograda, nu neg asta dar daca nu se intampla, nu e vreo drama.

  7. #70
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Imi displace doar ca e non-combat anu asta. Daca ar fi mai la indemana, mi-ar placea mai mult!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •