View Poll Results: Se califica Romania la EURO 2020?

Voters
6. You may not vote on this poll
  • Da

    2 33.33%
  • Nu

    4 66.67%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 36

Thread: Se califica Romania la EURO 2020?

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Se califica Romania la EURO 2020?

    Se califica Romania la EURO 2020? Aceasta este marea intrebare. Ce credeti?

  2. #2
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,359
    Reputatie
    0
    lume noua!!??
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #3
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Evident altfel am bilete de vanzare la primele 2 meciuri de la Bucuresti, daca e cineva interesat
    Eu cred ca suntem in stare sa batem in Islanda, daca se face o selectie corecta si se renunta la unele relicve care nu pot ajuta Nationala nicicum

  4. #4
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,255
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Evident altfel am bilete de vanzare la primele 2 meciuri de la Bucuresti, daca e cineva interesat
    te-ai scos,cred ca o sa fie bataie pe ele...
    granita la Orsova!

  5. #5
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Se califica Romania la EURO 2020? Aceasta este marea intrebare. Ce credeti?
    Cred c-ar trebui sa-l scoti pe carpaciu ala nenorocit de Unghier de la moderare, ca asta e treaba ta, care e pe restanta de vreo juma de an, nu mai putin!!!! Apoi mai poti veni sa-ntrebi si alte treburi, prima data datoria.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #6
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,359
    Reputatie
    0
    sifonar! ciripitor! informator!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  7. #7
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,255
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Cred c-ar trebui sa-l scoti pe carpaciu ala nenorocit de Unghier de la moderare, ca asta e treaba ta, care e pe restanta de vreo juma de an, nu mai putin!!!! Apoi mai poti veni sa-ntrebi si alte treburi, prima data datoria.
    ca e doar parerea ta asta,nu mai conteaza...
    granita la Orsova!

  8. #8
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    E doar parerea mea o pl! E parerea oricarui om normal care considera ca Paul trebuie sa iasa de la zdub ca sta acolo deja de aproape 2 ani! Leo, Ess, Dario (in fine si Delaparis saptamana asta daca nu gresesc) si altii au incercat sa-l scoata, dar imbeciloidul ala cum il vede liber, cum ii da-n cap! Asa infectii umane n-au ce cauta la moderare! Orice om normal vede asta! Ca tu nu esti, e alta treaba, nu face parte discutiei prezente.

    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    sifonar! ciripitor! informator!


    Tashiaolo cu mistoul si spune lucrurilor pe nume! Ai uitat cum ai fost tras de urechi de Delaparis ca i-ai dat reverse la o infractiune lui Paul ca sa iasa de la zdub? Apoi dupa vreo 2 luni acelasi lucru l-au facut Ess si Leo, de data asta Delaparis nu s-a mai opus, insa de fiecare data a venit kktul si l-a rebanat pe Paul inca inainte ca Paul sa-si dea seama c-a fost macar debanat! Si in fine Delaparis l-a debanat saptamana asta si degeaba, imbeciloidul cu puteri de banare dupa cum i se scoala lui l-a banat pe Paul la loc dupa 2 zile, insa Paul nu fu pe forum in alea 2 zile, deci practic nu s-a bucurat de vreo secunda de libertate sau activitate pe forum in afara zdubului de aproape 2 ani deloc!
    Last edited by Johnny D; 28th February 2020 at 14:35.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #9
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,255
    Reputatie
    1
    bine ca esti tu bun de moderator,goarna la limba romana...
    granita la Orsova!

  10. #10
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Eu nu tin sa fiu moderator.


    Ba chiar daca asta e costul scoaterii infectiei de la moderare, pun si eu insigna jos cu bucurie c-am scapat de spurcaciunea forumului. De puterile lui folosite in norma de jeg infect; ca de postare, nu ma deranjeaza cu nimic din ce posteaza! Sunt imun la infectii, insa nu sunt imun cand infectiile isi bat joc de oameni zi dupa zi, luna dupa luna, an dupa an, fara pauza!


    Dar uiti un lucru, daca eu pun insigna jos si infectia n-o pune, in secunda 2 sunt langa Paul ani de zile, si Vadim va sta gura casca cum sta de 2 ani.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #11
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,255
    Reputatie
    1
    important e ca ai limbaj de moderator...vezi sa nu-ti plesneasca dreq vreo vena...
    granita la Orsova!

  12. #12
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Sa nu uitam un lucru, Cip, pe care nici tu nu poti sa-l contesti si pe care Vadim trebuie sa-l stie. Cat timp Hingherul a fost banat, DIN BANARE I-A FUTUT UN BAN LUI PAUL! Deci intelegi despre ce jeg uman vorbim? Cand esti la zdub, teoretic, trebuie sa taci, dar el nu doar ca n-a tacut, si-a folosit butoanele banat fiind, sa-l baneze pe Paul din haul ala infect unde i se aduna ciuda si scarba, unde odata, poate cand era copil, avea si el o inima ca tot omu!

    Sa nu uitam asta. E cam cel mai important lucru ce vorbeste despre caracterul lui din prezent.

    Quote Originally Posted by cip View Post
    important e ca ai limbaj de moderator...vezi sa nu-ti plesneasca dreq vreo vena...
    Cand vorbesti de ce-a facut ala, lasat liber sa zburde ca pasarea cerului din simplu motiv ca Delaparis nu-i poate ingradi dreptul de-a bana pe cine vrea pwla lui, BANAT FIIND, si alte cele de gen, e greu sa te exprimi cu eticheta si diplomatie!


    Primul lucru ce-ar trebui sa-l faca Vadim e sa-i dea drepturi de admin lui Delaparis! ASTA E URGENT! Mai ales daca nu stai pe forum si orice moderator degradat la cerebel poate face ce i se scoala lui. URGENT trebuie Delaparis facut admin si apoi de-acolo, se descurca el. Nu-i bai. Ii vine mintea greu la cap parizianului, dar in cele din urma ii vine, numa trebuie sa aiba si armele cu care sa si-o puna in aplicare in acel moment, altfel degeaba-i vine, ca pana acu.
    Last edited by Johnny D; 28th February 2020 at 15:03.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #13
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Si mai e o chestie, luni de zile a intrat la Paul pe biblioteca lui doar ca sa-l injure si sa-si bata joc de el. Asta iar e incontestabil ca e acolo pe thread-ul Paul Atreides, in ciuda repetatelor mele indemnari sa se stearga acele postari mai mult decat infecte ale infectiei, ele au ramas ca dovada. Trebuie doar cuiva sa-i pese si sa le caute = releva perfect caracterul "moderatorului".


    Asa da responsabil si muncitor: a si fugit Vadim de pe forum!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #14
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,255
    Reputatie
    1
    pai s-o fi speriat cand te-a vazut ca-ti ridici fustele-n cap,ca rapidistele...
    granita la Orsova!

  15. #15
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    De datorie da, te sperii. Ca orice roman tolerant cu numele de Vadim, mai ales cel Tudor, care-n viata lui n-a vrut sa-si faca datoria, ori sa fie transant in vreo dezbatere, ci a fugit de ele cu diplomatie. Dumnezeu sa-i odihneasca sufletul antirazboinic.
    Last edited by Johnny D; 28th February 2020 at 15:19.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #16
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    te-ai scos,cred ca o sa fie bataie pe ele...
    Ba nu, glumesc oi merge la meciuri si daca nu se califica ai nostri. Dar daca primesc o oferta buna ma mai gandesc tu ziceai ca esti austriac de mic, nu esti tentat?

  17. #17
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,255
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Ba nu, glumesc oi merge la meciuri si daca nu se califica ai nostri. Dar daca primesc o oferta buna ma mai gandesc tu ziceai ca esti austriac de mic, nu esti tentat?
    dupa al 2-lea Anschluss...tu n-auzi ca eu tin cu Germania,Italia si Japonia...
    granita la Orsova!

  18. #18
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Aaa, sa nu uit: bine-ai revenit Vadime, sper sa ne tii de urat mai des!


    Si nu, nu cred ca Romania se va califica, deoarece va juca iar carpa aia handicapata ce stie juca doar la alibi, si nu stie decide decat meciuri amicale de Stanciu.


    Daca ar juca Budescu si Hagi SIMULTAN, 2 jucatori ofensivi de geniu ce deschid unghiuri, au dribling, au executii superbe spre poarta, intr-o expresie "DECID MECIURI", atunci am avea sanse, dar nu va fi cazul din cauza carpei indispensabile. Cam aici e realitatea din pacate.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #19
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Budescu pe un teren desfundat, in Islanda, cu doua kile de nisip prinse in crampoane si chilotii imbibati cu 6 litri de ploaie ar fi ca un godac scapat din laț, de Ignat, naclăit de nămol si zapada, cu mucii curgandu-i din nas in gură, agonizand in fundul curtii pana i se face mila cuiva sa-l asomeze cu o toporisca in diblă. Ai Nistor daca vrei sa scoti din joben ceva nou...

  20. #20
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,824
    Reputatie
    0
    Poate nu se mai disputa Euro 2020, dupa tot episodul on going cu Corona Virus...
    Sanse maricele...avand in vedere ce e in Italia etc...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  21. #21
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Ai Nistor daca vrei sa scoti din joben ceva nou...
    Nistor si Hagi simultan, nu ma deranjeaza, vezi ce-am zis eu azi la meciul Craiova - Gaz Metan:

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ce bun e Nistor.

    Stie cum sa profite la maxim de arbitrul caruia nu-i pasa de jucatorul advers faultat!

    Cum dracu a anticipat ca ala va fugi acolo? S-a uitat un pic, a tras cu rigla in cap unde va ajunge, si i-a pus-o pe cap! Fabulos jucator!



    Unde dracu sa mai ai loc de carpa aia de rahat de Stanciu cand ai Hagi, Nistor si Budescu!!??!! ZI MA, PROSTULE! Futu-ti moortii maa-tii de Radoi in avans! Ca stiu ca tot cu carpa aia imputita vei juca!


    Dar Budi e a 3-a optiune atunci, de pe banca! Altfel ma deranjeaza! Orice ai zice tu, Nr. Dieci sau oricine altcineva, Budi e omul echipa, poate rezolva un meci. Si pentru Astra o face. Dupa cum vezi, de cand lipseste el, Astra e pilaf.

    Iti aminteste treaba asta de alta echipa? Mie da, de Romania.
    Cat a jucat el, a fost foarte bine, de cand lipseste, pilaf. Poftim? Mda...

    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    Poate nu se mai disputa Euro 2020, dupa tot episodul on going cu Corona Virus...
    Sanse maricele...avand in vedere ce e in Italia etc...
    Nici vorba. Pana atunci mor toti care-s de murit si trece criza.
    Last edited by Johnny D; 1st March 2020 at 22:09.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •