Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 72 of 72

Thread: Etapa 1 - Play-Off

  1. #64
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    A, nu, ma doare decât la poola de cretinii astia ignorati, care sunt atat de decrepiti, ca nici ei nu stiu daca au intrat sa ne traga de urechi sau de poola. Am zis nu stiu din politete. Stiu

  2. #65
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Astazi avem CFR Cluj - Astra.

    CFR Cluj: Arlauskis - Manea, Vinicius, Boli, Camora - Itu, Hoban, Djokovic - C. Deac, Rondon, Petrila
    Rezerve: Sandomierski - Cestor, Omrani, Bordeianu, Tucudean, Paun, Ciobotariu
    Antrenor: Dan Petrescu

    Astra: D. Lazar - Graovac, Tamas, C. Dima, Radunovic - Graur, G. Simion, Crepulja, Radut - Fatai, D. Alibec
    Rezerve: Kitanov, Dandea, Biceanu, Begue, David Bruno, V. Gheorghe, R. Petre
    Antrenor: Bogdan Andone

    Ionita nu are voie sa joace contra ardelenilor?

  3. #66
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    A zis bine Dan Petrescu ca va fi greu meciu, cu demoralizarea dupa eliminarea cu Sevilla. Insa cum am zis si eu, pica numa perfect o Astra fara Budi la interval. Si un CFR doar pe jumatate CFR e de-ajuns incat sa castige meciul. Prost sa fii, noroc ca esti.

    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Ionita nu are voie sa joace contra ardelenilor?
    Ionita nu joaca in meciuri ce trebuie pierdute!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #67
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Si de-acu-nainte, fortza Budi bate tot!

    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #68
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,381
    Reputatie
    0
    mno...

    he he
    hehehe
    hehhhhehh
    hegemonia, meme stoica, ploshtimi'ash glandu'n ******, personaj de filantropica ce esti.
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  6. #69
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Il iubesti pe omul ala aproape cat il iubesc si eu, bag deseama!
    Adevaru e ca daca nu esti fecesebelit, e greu de iubit.
    Inclusiv kktul ala cu moneda pe ochi la petrecere, mai kkt de-atat... f greu.


    Ciocoflendere, sper ca te uiti acum pe Digi1 sa-ti explice Craciunescu de ce n-a fost hent si trebuiati sa eliminati Sevilla, daca rahatul de arbitru mergea si se uita la ecran si mai cunostea si regulamentul!


    Eu nu m-am referit la regulament, eu ma refer moralmente vorbind. Iti suteaza unu-n mana din juma de metru cand mana ta este in pozitie naturala se numeste clasic VANAREA MAINII! Si asa ceva in mod normal nu se sanctioneaza, daca ai vreo treaba cu moralitatea. Ca nu poti juca cu mainile in buzunar, asta e optica mea si nu mi-o poate schimba nimeni. Daca orice mana pe minge este hent, nu vom mai juca sut la poarta ci sut la mana, ca poarta e una singura, maini sunt cu zecile prin careu!
    Last edited by Johnny D; 2nd March 2020 at 23:38.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #70
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Dan Petrescu scandal, quote aproximativ "Nu pot sa-l bag pe Paun din cauza regulilor, si el nu poate juca la nationala desi e jucator de nationala, ca nu pot sa-l bag sa joace! Vrem sa ne calificam la U21 in finala sau sa ne calificam cu echipa mare la turnee finale?"
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #71
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,092
    Reputatie
    0
    Regula impusa este foarte buna, in fiecare meci joaca cel putin 2 eligibili Under21 pe teren, in 2-3 ani o sa avem o echipa peste medie si la nationala mare, este parerea mea.

    Un Man, Cicaldau, Ivan parca ii stiu de ani de zile si ei jucau anul trecut la Under 21...Petrescu si dramatizeaza il are pe Itu si Penteleu care nici nu sunt pe postul lui Paun.
    Last edited by iulian_1976; 3rd March 2020 at 00:57.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  9. #72
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Pentekeu vrea sa fie Petrila?

    Va dati seama ca flacaii astia, Itu si Petrila, primul mai ales, nu au fost deloc bagati in seama de mirel@? Pai, la ce mai pui regula asta, daca pe tine te doare in **** de ea? Unde e chichirezul, daca ai Itu, u21, 25 de meciuri la Cfr in ultimul an, si nu-i dai o sansa la nationala? Nu vedeti ca e o mizerie pt promovarea acelorasi 7-8 jucatori de la aceleasi doua echipe?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •