Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 72

Thread: Etapa 1 - Play-Off

  1. #43
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Asa cum spuneam Craiova e cam singura in masura sa dea o replica la titlu. Ramane sa isi si doreasca.

  2. #44
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Din nou penalty si 1-1.

  3. #45
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Asa cum am spus mai sus, Daca isi doresc Se pare ca nu.

  4. #46
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Din nou penalty si 1-1.
    Ei bine voi n-ati mai avut din ala, aici se opresc asemanarile!

    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Asa cum spuneam Craiova e cam singura in masura sa dea o replica la titlu. Ramane sa isi si doreasca.
    Nici o sansa. Eu sper doar sa detroneze eterna vicecampioana!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #47
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Ce bun e Nistor.

    Stie cum sa profite la maxim de arbitrul caruia nu-i pasa de jucatorul advers faultat!

    Cum dracu a anticipat ca ala va fugi acolo? S-a uitat un pic, a tras cu rigla in cap unde va ajunge, si i-a pus-o pe cap! Fabulos jucator!



    Unde dracu sa mai ai loc de carpa aia de rahat de Stanciu cand ai Hagi, Nistor si Budescu!!??!! ZI MA, PROSTULE! Futu-ti moortii maa-tii de Radoi in avans! Ca stiu ca tot cu carpa aia imputita vei juca!
    Last edited by Johnny D; 1st March 2020 at 19:52.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #48
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Ce asemanari visezi?

  7. #49
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    La meciul ala doar noi/Craiova am avut penalty-uri, voi/Gazul, nu.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #50
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Eu vorbeam de meciul asta. Primele doua goluri s-au inscris din penalty. De aia am spus din nou penalty. Tu vorbesti/scrii ca te plictisesti.

  9. #51
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Nu ma plictisesc, sunt nervos inca, incerc sa ma calmez scriind.

    M-ati enervat peste masura azi, rar ma enervez mai mult de 5 minute dar deja sunt nervos de mai bine de 5 ore. Mi-ati urcat pe creier.

    Asa se poate intampla cand nu-ti iese nimic si de singurul lucru de care te mai agati, te tufe-n tzur cu arbitru si-si bate joc de tine in ultimul hal.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #52
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Fa un dus rece.

  11. #53
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Cu ce folos? Am si dormit vreo 2 ore dar tot nu mi-a trecut.
    Imi trebuie un anime sau un film misto, dar n-am.

    Tu ai, cauta Dangal (2016), l-am vazut de vreo 7 ori.
    Cel mai bun film indian/Disney din toate timpurile, singurul care nu are antipatizanti din cati am vazut eu, de la mic la mare! Daca nu l-ai vazut, degeaba ai trait. Si e si facut dupa o poveste reala.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #54
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    N-am timp, astept El Clasico.

  13. #55
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Ai timp maine.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #56
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Ce cretin e Ivan ala, nu e prima ocazie, dar e prima de neiertat... de azi!

    Cat timp joaca asta titular la Craiova, nu au nici o sansa impotriva CFR-ului!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #57
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,060
    Reputatie
    0
    Pentru Craiova un scenariu sa castige titlul, echipele adverse sa o lase moale si sa se joace pe bune doar CFR:Craiova

    Nu cred ca o sa castige multe echipe cu Botosani, apoi trebuie sa bati Steaua si sa scoti rezultat cu CFR si inaintea ultimul meci sa fii macar la 2 puncte in spate, sa fie un meci decisiv.

    Astra poate decide multe, acum sa vedem ce parere are Budescu si Alibec
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  16. #58
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Pai Budescu nu-i accidentat!?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #59
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,060
    Reputatie
    0
    O sa revina din ce se pare, are o contractura...
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  18. #60
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Oricum nu e chiar bine, din etapa 2 o sa fie bine!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #61
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Bine, hai sa lasam deoparte cretinii care vin, o data la 9 meciuri, sa se bata cu caramida in piept ca joaca si ei un meci corect. Tot ei ofensati. Pai, futu-va pastele mamelor voastre - ca tot se apropie-, voi trebuia sa fiti la retrogradare, lanterna rosie, nu vedeti ca nu bateti nicio echipa de play-out fara branza si arbitrii lui cap de creta?

    Apropo, poate ne spune gunoiul asta de Fecali cine i-a cerut 200 de mii pt meciul cu Iasi! Asa ieftin se vindeau iesenii? El se dusese cu un milion la Cluj. Sau in Cluj terenurile sunt mai scumpe, lumea mai pretentioasa, obrazul mai subtire...

    Radeati ca niste cretini cand a spus Jegoita ca stie suma, locul, fara sa avanseze insa cifre. Saracul *******, intelegea si el din putinul pe care-l putea intelege ca e facut de albanezi, cu sacul de celofan umplut cu cascaval. .. Ok, hai sa ne spuna Fecali, ca e mult mai in tema cu sumele concrete, cu banii fara serie, la punga, deja e nivel de Sampion Lig la crima organizata.

    Zi, ma, Fecali, cine ti-a cerut 200? Acum ce sa faca, ma, si Fecali, normal ca mai joaca si corect cand plateste 200 la blat Si avem si explicatia meciurilor jucate corect de fcsb, in ultima vreme: Fecali nu a mai platit 200, ca de obicei E bine, mai scarbitu' de la Schitu Darvari?


    Meciurile de play-off au inceput in tromba:

    Sepsi - Poli Iasi - 8 cartonase
    Dinamo - Clinceni - 7 cartonase
    Botosani - Fcsb - 9 cartonase
    Slujitorul - Voluntari - campionii fair-play-ului, 4 cartonase
    Craiova - Medias - 9 cartonase.

    Si astia se intreaba de ce audientele sunt sub 1% la 99% dintre meciuri, de ce e lumea scarbita de fotbalul asta mizerabil. Ce cursivitate, ce spectacol, ce respect pt fotbal, adversari si spectatori, daca sunt 40 de intreruperi pe meci. Basca ritmul de melc futut in gaoz. E un mister de ce tu, televiziune, ai plati zeci de milioane pe asa ceva, ai da ocazia multor buticari sa pozeze in investitori pe banii altora, apli sa te miri, porceste, ca avem un fotbal de cãcat, ajuns urna a 4a valorica. Un fotbal caruia tocmai i s-a dat un picior in cur in comletitia pulii, Cupa challenge, cupa pulițã.

  20. #62
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Oricum, cu Burleanu, Miriel zis pliantu', Mutu liniuțã, frf, comisii, liga profesionista de puscariasi & restul camarilei, fotbalul e pe butuci. Pe noi ne intereseaza cine i-a cerut lui Fecali 200 de mii. Si de ce 200 de mii, asta era pretul in Moldova? Atat a primit si Ieftene ca sa piarda 8 meciuri la rand, acasa, cu echipa poporului? Meciul de sambata a fost o negociere de pe pozitii de forta. Bai, Fecali, ciocu' mic si plateste oamenilor 200 de mii, daca i-ai invatat la cascaval, nu vezi ca pe bune ti-o largesc toti pe Steluța?

  21. #63
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Capitanu' s-a ciupilat!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •