Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 72

Thread: Etapa 1 - Play-Off

  1. #22
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Botoselu - FC FCSBelu 2-2. Cat am jucat si la concurs, expected.

    Acuma urmeaza sa se bage Berbecele retardat la echipa, abia astept!


    Nota: remarcatul meciului: Tzigoman care ajunge la 6 meciuri de inutilitate la rand in 2020, un record greu de batut!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #23
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Buna seara

    Ce face fetelecesebe? Probleme cu Vintila? Habemus antrenorum?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #24
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Cum am zis ieri, noroc cu infrangerile lui Dinamo, ca altfel Hingherul n-ar mai posta pe forum deloc!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #25
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Eu am spus ca am solutia sa revina subit. Cand doriti o aplic
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #26
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Eu vreau sa-l debanezi pe Paul, daca se poate sa-l faci si moderator cu numele, adica fara sectiune. Apoi faci cu Hingherul ce vrei tu, nu ma mai intereseaza. Fie cat de supermoderator o vrea el.


    PS: Am inteles ca Botoselu fu furat de-un gol perfect valabil la 1-1, si-n loc de 1-2 s-ar fi facut 2-1! Viciere de rezultat?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #27
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Apoi faci cu Hingherul ce vrei tu, nu ma mai intereseaza.
    Pai fac ce vreau cu Hingherul, nimic nou. Altceva?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #28
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Vintila "Oricine joaca cu noi, isi da mult mai mult decat posibilul lor!"


    Acu am inteles de ce Berbecele din Pipera vrea sa-l tina pe viata la FC FCSB, pai si-a gasit jumatatea!

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Pai fac ce vreau cu Hingherul, nimic nou. Altceva?
    Paul debanat, normal. Asta ar trebui sa fie primul lucru care-l verifici cand intrii pe forum si ultimul cand iesi.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #29
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1
    2-2 ? Nima asta'i "foarti ghini". I'll take it
    Numai stratul de incultura te poate ajuta sa te consideri original.
    Avem foarte mult de desoperit. Dar si mai mult de creat.(Vasile Ghica)

  9. #30
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Vintila "Oricine joaca cu noi, isi da mult mai mult decat posibilul lor!"
    Dugandzic: "We push harder"
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #31
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    PS: Am inteles ca Botoselu fu furat de-un gol perfect valabil la 1-1, si-n loc de 1-2 s-ar fi facut 2-1! Viciere de rezultat?
    Da, intre timp am aflat. Rusinos furt!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #32
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Egal cu ajutorul arbitrului nr 1 al tarii, Hoteganul a anulat un gol valabil pt Botosani, care mentine inca in lupta aceasta echipa mizerabila numita fcspreblat

    Pe Vintila nu-l mai prinde la fcsb vaccinul impotriva coronavirusului

    Ieftine a dat cateva semnale de fecesebism libidinos, baietilor le-a fost insa foame si au jucat concret. Oricum, Fecali il jignise pe Croitoru cum a facut-o si cu altii la meciul cu Dinamo. O motivatie suficienta pt echipele adverse, cat sa o ia in pisda

    Acum asteptam martalogii de serviciu sa se bata cu pumnu-n piept: vedeti ca al 9-lea meci a fost corect? Da, mai putini romani pe teren pt Botosani, mai multe sanse de castig

  12. #33
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,945
    Reputatie
    0
    M-as fi asteptat sa castige Botosaniul, Steaua, FCSB are echipa de locurile 3-4 nu stiu ce atatea sfortari prin zona, un meci normal un rezultat normal.

    CFR este deja campioana pentru mine, nu poate Vintila sau Papura sa emita pretentii, poate la anul daca Petrescu pleaca.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  13. #34
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    CFR este deja campioana pentru mine, nu poate Vintila sau Papura sa emita pretentii, poate la anul daca Petrescu pleaca.
    Opinie ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #35
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Petrescu va contrazice pe toti "Nu mai avem nici o sansa la titlu, baietii sunt cazuti dupa eliminarea nedreapta la VAR cu Sevilla!"
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #36
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    La anu', Vintila va tamaia pacatosii, cu cadelnița, la Schitu Darvari. Probabil va fi cel mai tare antrenor dintre sfintii calugari si cel mai dedicat calugar dintre mai putin sfintii antrenori

    Hai sa nu comparam Craiova cu fcsb. Olga a fost la cativa centimetri de victorie, cu siguranta echipa joaca si va mai avea oportunitati chiar in sezonul asta. Sa nu facem din Cfr ce nu e, nu vor scoate din joben nici ei fotbal pe paine. Poate niste arbitri de casă, ceva pinalty-uri, asta da

    De bun simt observatiile lui Decebal Radulescu. Fcsb a incercat ceva si aseara, insa n-au putut sa faca astia in spate atatea stricaciuni, incat sa acopere atacul stelar

  16. #37
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    sa traiasca barosanii fcsbului
    cel mai tare din parcare a fost bravul bogdan arges si vintila, in urma sms ului primit schimbare in minutul 90 , trage omul de timp, doar a fost in punct castigat.
    de (re)amintit si ciobanul capitalist, din nou pe aratura pt a nu stiu cata oara, discurs de fraier si cum sa-ti sabotezi propria afacere. mai aveti un hop si pa, hotarare definitiva privind palmaresul si implicit continuitate din 47 pana in zilele noastre.
    fmm GgB!

    edit
    o alta schimbare trimisa prin dms si un jucator distrus de pohtele ciobanului, Adi Petre dupa ratarea din 7 m.
    Last edited by delaoltenia; 1st March 2020 at 11:09.

  17. #38
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Inca o data cativa cretini au mancat kakat asa cum le place lor. Unul dintre ei, William Shakespeare, acum capitanu' sulii, dupa ce s-a saturat, o da pe arbitraj, cum ca le-ar fi anulat un gol valabil moldovenilor. Nu spune insa copilul de meletean ca acea lovitura libera a fost doar in inchipuirea lui Hategan. Sictir mizeriilor!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  18. #39
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Si ca era un botoshel pe jos, care nu putea fi ignorat si dat drumu la joc!
    Asa ca sa te fie de rusine Capitane, mai ales c-ai zis c-ar fi fost blat inainte de meci, asa zice Croituru si Dubel asta al nostru prezent aici pentuu otto-critica, sau critica von Bismarck de Austria!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #40
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Nu mai mancati castane, eu si cu Scooby Dooby Belu am fost singurii care au spus ca se va juca pe teren, mai ales ca blatistul Miron fusese transferat, iae Pap nu a mai pupat poarta. Rasfoiti cu atentie! Oricum, nu-s de blamat nici cei care nu au avut incredere, dupa 8 meciuri trimise haraci la palat de catre moldoveni, caz unic remarcat si de gsp Pt Dubel cel Tembel recomandam ceva pt puterile lui de procesat, povestioara Petrică si lupul

    Hotegan plecase dupa fază, a intors-o abia dupa ce intrase mingea in poarta. Daca era barbat, fluiera in momentul executarii, asa s-a facut de căcat inca o data cu aceasta maniera pizdeasca de arbitraj, demonstrand ca se teme de meciurile cu miza, in care nu vrea sa deranjeze pe nimeni.

  20. #41
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Penalty si 1-0 pentru olteni.

    U Craiova: Pigliacelli - Vladoiu, T. Ferreira, Acka, Bancu - Nistor, Mateiu, Cicaldau - A. Ivan, Koljic, Mihaila

    Gaz Metan: Batista - Butean, Larie, M. Constantin, Velisar - Droppa, Dropa. R. Popa, Fofana - S. Ciocan, S. Bus, Ely Fernandes

  21. #42
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Penalty Craiova in minutu 1 si va fi gol mai mult ca sigur.
    Noi am avut vreo 3 din astea azi la Timisoara dupa ce ne-a eliminat om si gunoiu n-a vrut sa dea nici unu! Sa mori de ciuda, nu altceva!

    Astora le da in minutu 1, 11 vs 11, normal... ce dreku, nu toti sunt fraieri ca rapidistii.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •