View Poll Results: Poli Iasi - U Craiova

Voters
1. You may not vote on this poll
  • 1

    0 0%
  • X

    0 0%
  • 2

    1 100.00%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 31 of 31

Thread: Etapa 25: Poli Iasi - U Craiova 2-5

  1. #22
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    claule, ai inteles?
    mizeria de supt podul ala este protejata p$d bucale. problema-i alta, claule, ai vazut tigan sa recunoasca... dar sa munceasca...

  2. #23
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,852
    Reputatie
    0
    Protejata!


    PSD nici nu mai e la putere bai, sterge-te la nas ca-ti cad mucii printre dinti!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #24
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Da da da
    Ramaneti Claule daca puteti.
    Incercam Leo, eu zic ca nu vor fi probleme sa se salveze echipa. Doar Dinamo o sa castige la Sibiu in play-out, in rest nu prea vad pe cineva sa ne incurce acasa.

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Eh, deloc. Daca as fi avut traume, v-as fi dorit sa ramaneti ca va tabacim funduletele la anu! Sa va scoatem noi de pe prima scena, cu mana noastra! Dar nu e vb de asta, e vorba simplu doar de ce e corect si fair play. Anu trecut, pe mocirla si acasa si cu bulan, roata se-nvarte, asta e tot ce spun. Si nu aveam nimic cu voi sa va calificati in min 96 daca ati fi jucat mai bine, repet, si acasa, si pe mocirla, dar ati fost mai slabi ca ailalti, acasa si apoi si bulanocu in min 96, ei bine, asa deja nu mai e fair play.

    1. vezi mai jos

    Vedem noi in play out, e foarte greu de zis daca veti ramane sau nu.
    Pronosticul meu: roata se-nvarte!

    2. vezi mai jos

    PS: Asa ca fapt divers, ce dracu aduceti voi la prima liga, frate? Daca nici macar de un gazon practicabil nu sunteti instare? Eu si Rapidul ne-am saturat de potlogarii si crescatorii de orez prin care sa ne pierdem barbiile, sa ne muscam limbile si sa ne spargem genunchii! Ne-am saturat pana peste cap prin ligile 2-4, ne-a ajuns! Acum la prima liga vrem sa avem si noi sub picioare gazon de iarba! Cum o sa avem pe Giulesti!


    1. Daca tot esti amator de statistici, poti sa verifici urmatoarea chestie: am avut 4 meciuri anul trecut cu calarasenii: 2 victorii si 2 egaluri. Deci da, am fost mai slabi decat ei
    2. Aici pot spune ca esti doar prost, si poti sa imi dai RP fara nici o suparare. In momentul de fata avem cel mai bun gazon din Liga 1, s-au jucat deja 4 meciuri pe el de cand s-a schimbat integral tot ceea ce tine de gazon (cu CFR, Dinamo, Iasi si Sepsi). Iar la anul o sa fie gata tot stadionul, ceva cochet, de milioane bune de euro, suportati integral din bugetul local. Nu stam cu mana intinsa la guvern, cum o sa stati voi pe giulesti. Numa' zic, nu dau cu parul

  4. #25
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,852
    Reputatie
    0
    Na, imi cer scuze, dar n-am urmarit nici unul din meciurile voastre, atat de mult va urasc! Foarte bine daca ati facut rost de gazon, ziceam si eu ca ultimul meci de l-am vazut fu nasol rau de tot! Asa da, o sa ne distram la anu, doar sa fie gazonul ala de care vorbesti si la anul!


    PS: Poti si tu sa dai report daca vrei, dar d.p. meu d.v. a confunda lipsa de informare cu prostia, e prostie in sine!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #26
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    chiar asa, protejata, promovata, recunoscuta ca fcr doar de labarii pesedisti. ar mai fi una la Craiova, gurile rele ii zic craiolguta.

  6. #27
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,852
    Reputatie
    0
    Noi avem sigla, palmaresul si numele. Suntem FC Rapid. Altul nu exista, ala din Liga a 4-a e AFC Rapid, deci nu e originalul nici macar ca nume. Aia de care vorbesti tu nu sunt U Craiova, ca sunt CSU, asta e problema lor.


    Daca o iei simplu dupa nume: FC Rapid = original, AFC are un A in plus. Cam aceeasi situatie ca la Craiova: U Craiova = original, CSU are un CS in plus.


    Alte intrebari, daca logica de clasa a 3-a nu te ajuta?
    Last edited by Johnny D; 16th February 2020 at 16:34.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #28
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Protejata!


    PSD nici nu mai e la putere bai, sterge-te la nas ca-ti cad mucii printre dinti!
    mars la cort, ursare, asa vb cu aia de te-a kkt si nu te-a aruncat la hazna.

  8. #29
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,852
    Reputatie
    0
    Vorbit ca un adevarat neam a lui Mbappe de tuciuria!
    Last edited by Johnny D; 16th February 2020 at 16:41.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #30
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    bai trohonel, am zis sa nu-ti iau fataul ala bronzat in cardan sperand sa ti revii. cand pomenesc echipa tiganilor si natia cioroilor cciorditori, criminali, cersetori, probabil te simti, dar nu i vina mea ca asa te a lasat natura. daca insisti cu atac la persoana te iau de la ala micu cu puta n tarana pan la ala de bate tabla la cazanele de tuica. asa ca mare atentie...

  10. #31
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,852
    Reputatie
    0
    Stiu ca ti-e ciuda ca noi suntem noi si voi sunteti... altii, de asta o si tot dai in tiganii si chestii din astea, dar asta e realitatea! Daca aveti un Berbecal la conducere... noi am avut un Copos care nici macar nu fu asa rau dar l-am alungat, si incet, incet, ajungem la liman!


    Vine iar Duba sa ne zica ce bine e cu Berbecalul si ce rau e ca l-am alungat pe Copos, dar habar n-are ca decat sa ne vindem sufletele si onoarea pt bani, mai bine faliment si de la zero, dar cu spiritul curat!


    Cum voi n-o sa fiti niciodata, decat poate dupa 20 de ani de faliment, dar sincer nu stiu daca ar fi suficient sa va purifice pe voi, sa va scoata la 0, cu basma curata! Poate jumatate de secol, cam asa!


    Si sa fiu sincer, sa scapi de mirosul imputit total retardo-moral de Becaliot din sanul echipei, doar pentru asta ai nevoie de minim 20 de ani, ceilalti 30 pentru istoria voastra de furturi comuniste de dinainte de el!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •