Results 1 to 8 of 8

Thread: Infraction for Capitanu.Burcea: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara

  1. #1
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0

    Infraction for Capitanu.Burcea: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara

    Post: Transferuri- Veniri/Plecari
    User: Capitanu.Burcea
    Infraction: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara
    Points: 1

    Administrative Note:
    Message to User:
    !!!

    Original Post:
    Va mai aduceti aminte 'cearta' intre slugoiul Ieftine si Fecali, in care ce!le doua jeguri s-au jurat pe neveste si copii ca ei sunt la cutite? Ca nu mai fac transferuri intre ei? Nea Fecali mafiozzo nu ii daduse voie lui Roman sa joace meciul direct iar Ieftiene, pasamite, luase foc Meciul, o parodie, am spus de atunci ca Pap si Miron au facut figuratie. Concluzie, Andrei Miron semneaza cu wcsb Cum ar spune Dubel cel senil si tiganusul care ii tine ouăle sa nu calce pe ele, cancerul si buba neagra sa va manance!

  2. #2
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    Post: Transferuri- Veniri/Plecari
    User: Capitanu.Burcea
    Infraction: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara
    Points: 1
    Banarea ar fi corecta daca ar fi aceeasi masura pentru toti.
    Insa nu e asa cata vreme cu vreo ora in urma chiar tu postai, citez:

    auzisi liviut. zice leodacina sa i sugi paula lyi Duba
    Mai precis pe threadul "Va este rusine ca suporteri fecesebisti" aici: https://forum.onlinesport.ro/threads...=1#post4494374


    Cu prietenie iti spun ca exprimarea ta e tot atac la persoana, jignire si e mai vulgara decat a lui.
    Si o faci exact dupa ce Leo in calitate de moderator cere sa inceteze jignirile si exprimarile vulgare.

    Ori aplicam aceleasi masuri pentru toti, ori o lasam mai moale.
    Eu as spune sa-l debanezi pe Capitan si sa incercam cu totii sa evitam sa ne mai jognim intre noi asa de vulgar.
    e pacat, suntem din ce in ce mai putini pe aici si nu strica sa pastram un nivel cat de cat decent.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  3. #3
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Cu dragoste iti spun si eu ca ai dreptate in oarecare masura. Are rost sa o lungim la infinit cu argumente si contraargumente stiut fiind faptul ca nu ajungem la un compromis? Sa auzim si de bine!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #4
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Eu cred ca am 100% dreptate in toate masurile.
    Nu vreau sa mai continui cu argumente pentru ca am dat deja destul si o continuare nu te avantajeaza in cazul asta.

    Si nu caut sa obtin un compromis ci o reparatie a masurii pe care ai luat-o.

    Ceea ce o sa si faci pentru ca mai presus de unele excese verbale de pe aici eu cred ca esti un tip destept si corect.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  5. #5
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Mda, consider ca atunci cand un om iti intinde mana e obligatoriu sa raspunzi in acelasi fel. O sa dau reverse sanctiunii doar pentru faptul ca esti un tip ok din toate punctele de vedere.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  6. #6
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Multumesc.

    Si daca vrei putem discuta pe restricted impreuna cu alti moderatori ca sa decidem cum sa procedam pentru a avea un forum decent.
    Daca tot am ramas o mana de useri macar sa nu ne si salbaticim in acelasi timp.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  7. #7
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0

    Infraction Reversed

    This infraction has been reversed.

    Reason:
    !!!

  8. #8
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Bravo Dario, asa... DA!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •