Results 1 to 6 of 6

Thread: Ajutor cu ceva idei!?

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Ajutor cu ceva idei!?

    Salut tuturor!
    Vă cer ajutorul fiindcă eu am rămas absolut fără idei. Mai am în cont 25 lei. Încerc să fac măcar 50 lei din ei. Nu contează când, doar să reușesc. Vreau doar să recuperez o parte din bani, nu vă cer să mă îmbogățiți cu nimic.
    Până acum tot ce știu este să urmăresc acele meciuri care ultima oară s-au terminat în maxim un gol, și în special în niciun gol. Acelea trebuie să dea două goluri. Însă, extrem de multe meciuri din zona Africii în special au făcut excepție. Și a Asiei.
    Nu știu cum să mai joc. Mă poate ajuta cineva cu orice idee?

  2. #2
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,452
    Reputatie
    1
    Pai evident daca tot ai pierdut pana acum strategia ta e gresita deci nu ar fi o idee buna sa mergi pe aceeasi idee.

    Ponturi pt azi din NFL:

    Houston Texans sa castige cu Buffalo Bills la 1,68.
    New Orleans Saints sa castige prima repriza cu Minnesota la 1,47.

  3. #3
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Eu iti pot da asa mai la sigur 2 meciuri pe care eu mi-am pus toti banii:
    Fotbal: City - Everton 1 cota 1.25
    Darts finala CM: Van Gerwen - P. Wright 1 cota 1.37
    Total: 1,71x25 lei = 42,75 lei

    Am avut 400 de lei in cont din care am pus alea 2 meciuri cu 300 de lei sa fac 500.

    Si cu 100 de lei am pus alea 2 care le vad sigure plus Leicester, Spurs, Chelsea winners si Arsenal nu pierde la 2 goluri. Winner inseamna ca la egal se da cota de 1, deci nu pierzi pariul.

    Pe ambele bilete am in jur de 500 de lei castig. Cele 2 meciuri eu le vad sigure, deci in cel mai rau caz fac din 400 azi 500, daca nu iese biletul cu 100. Sa vedem.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #4
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Iti voi da idei la Australian Open, care e pe cale sa-nceapa.
    Anu trecut in primul tur am facut 80 de milioane dar am avut un ghinion iesit din comun in urmatoarele tururi si am ramas cu doar vreo 50 la final de turneu. Anu asta sper sa nu mai am, vor fi multe meciuri cu cote mici, dar vor iesi. Ai sa vezi!


    Stay tuned for more news!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #5
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,447
    Reputatie
    0
    bravos, lordule, cat ziceai ca ai pierdut?

  6. #6
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    O noua zi, o noua sansa... la faliment! Doar sunt rapidist pana-n maduva!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •