Results 1 to 9 of 9

Thread: Infraction for A.Puscas: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara

  1. #1
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0

    Infraction for A.Puscas: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara

    Post: Barclays Premier League 2019/2020.
    User: A.Puscas
    Infraction: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara
    Points: 1

    Administrative Note:
    Message to User:
    Racist idiot. Babuin esti tu.

    Original Post:
    Btw, poate imi explica si mie de ce cand intru pe transfermarkt la Greenwood, care e cotat la 20 mil...imi apare comparable players Vinicius Junior care e cotat la 70.

    Cu ce e mai bun babuinul ala de pe Amazon? Ca "joaca" la Real? Hai sictir..

  2. #2
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Uita-te cum vorbeste Duba si nu-i da nimeni sanctiune! Asta e mizilic, nu trebuia sa dai infractiune. Cel mult avertizment! Mai ales ca nu s-a referit la nimeni de pe forum, da-i pace! Nu poti baga pumnu-n gura omului pentru orice mizilic care nu deranjeaza pe nimeni!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #3
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Uita-te cum vorbeste Duba si nu-i da nimeni sanctiune! Asta e mizilic, nu trebuia sa dai infractiune. Cel mult avertizment! Mai ales ca nu s-a referit la nimeni de pe forum, da-i pace! Nu poti baga pumnu-n gura omului pentru orice mizilic care nu deranjeaza pe nimeni!
    Mizilic ? Sa faca un om maimuta pentru ca e negru e mizilic? Nu deranjeaza pe nimeni? Pe tine nu te deranjeaza cand sunt rasisti in "jurul" tau?
    Nu stiu cine ii Duba si nu imi pasa.

  4. #4
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Nu e rasist, a zis si el asa de-ampwlea ca e suparat, sau sa para interesant. Daca stia ca sunt oameni de culoare in jur, nu zicea niciodata.

    https://forum.onlinesport.ro/threads...37#post4493137

    Ia, citeste acolo si vezi prin comparatie. Nu s-a intamplat nimic.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #5
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Nu e rasist, a zis si el asa de-ampwlea ca e suparat, sau sa para interesant. Daca stia ca sunt oameni de culoare in jur, nu zicea niciodata.

    https://forum.onlinesport.ro/threads...37#post4493137

    Ia, citeste acolo si vezi prin comparatie. Nu s-a intamplat nimic.
    Nu imi pasa cine ce a scris acolo.
    Ce? Daca il faci maimuta cand nu e langa tine e ok?

  6. #6
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Depinde de context, s-a scapat si el asa de suparare, ca intr-adevar gunoiul ala e cotat mult mai bine decat merita.
    A zis gibon in loc de gunoi, dar in sensul asta s-a referit. Cum ziceam, depinde de context. Un warning era suficient.


    Babuin, nu gibon! Asta am zis eu, pedepseste-ma!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #7
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Johnny, ideea e sa evitam astfel de termeni pe forum. Ce faci tu aici e calcul la doua mere, doua pere.
    Cand infractiunea e clara nu e loc de contestare.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #8
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    mno, cand va spun ca ionica este purtatorul de cuvant al cocalarilor bronzati pe forumul nostru. de multe ori stau si ma intreb care-i shpilu...

  9. #9
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    E baiat de baiat Puscas, altii dau cu tot felul de apelative dupa apelative... el se scapa o data si e tras in teapa...
    Eu stiu ca prima data il avertizezi pe om, pe urma daca nu se opreste, dai infractiune.
    El n-avea ce opri, a fost pur si simplu un post de sine statator, n-avea nimic cu nimeni, si-a spus o parere si a pus punct.
    Infractiunile se dau cand e pericol de escaladare a jignirilor, nici un pericol aici, deoarece nimeni nu s-a simtit jignit.
    Eu sunt de parerea lui Phife (Reivan) care nu mai intra pe forum decat o data pe an: trebuie putina barbatie, nu fugi la mama la prima problema aparuta. Acum pun eu punct.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •